A 200 méteres pillangóúszásban győztes Milák Kristóf szombaton 100 méteren is célba veszi az aranyérmet a tokiói olimpián.

A Budapesti Honvéd SE 21 éves bajnoka a pénteki elődöntőben olimpiai csúccsal nyerte futamát, a rekord azonban nem élt sokáig, ugyanis a világcsúcstartó amerikai Caeleb Dressel néhány perccel később még nála is gyorsabb volt. A finálé várhatóan a két világklasszis különpárharcát hozza majd.

200 m pillangóúszás férfiak, győztes:

Caeleb Dressel - 1.09   Milák Kristóf - 6.00

Jakub Majerski - 34.00  Josif Miladinov - 34.00

A női kézilabda-válogatott negyedik csoportmérkőzésén a spanyolokkal találkozik, Elek Gábor szövetségi kapitány - három vereséggel álló - csapatának már csak matematikai esélye van a negyeddöntőbe jutásra, de ahhoz, hogy ez megmaradjon, le kell győznie világbajnoki ezüstérmes riválisát.

Magyarország - Spanyolország (Teljes játékidő):

Magyarország - 3.70  Döntetlen - 10.00  Spanyolország - 1.43

A férfi vízilabdázókra ezúttal az amerikai csapat vár, Märcz Tamás együttese biztosíthatja helyét a negyeddöntőben, amennyiben a többi eredmény a papírformának megfelelően alakul.

USA -  Magyarország (Rendes játékidő):

USA - 4.60  Döntetlen - 8.50  Magyarország - 1.35

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.07.30. (16:55)

Forrás: MTI

Borítókép: Tokió, 2021. július 26. Milák Kristóf a férfi 200 méteres pillangóúszás előfutama után a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Tokiói Vizes Központban 2021. július 26-án. Az úszó a legjobb idővel jutott