Hatalmas nagy bakit követett el a magyar női kézilabda válogatott hétfőn, Montenegró ellen. Még egy ilyen hiba súlyos következménnyel járna.

A világbajnoki selejtezőcsoport legfontosabb mérkőzését elveszítette Magyarország hétfőn, hiába készültek arra a Golovin által vezényelt lányok. Az első félidő nekünk kedvezett, ugyanis szünetre 3 gólos előnnyel mentünk (10-7 javunkra), a második játékidő viszont borzalmasra sikerült: 17 kapott gól, 8 szerzett.

Csütörtökön már a középdöntős mérkőzések következnek, ahol első ellenfelünk az a Szenegál lesz, akinek sikerült döntetlent játszania (22-22) Horvátország ellen, a svéd lányoktól 8 gólos vereséget szenvedtek, majd végül egy szorosabb első félidő után, könnyedén verték Kínát.

Női kézilabda VB 2023 - középdöntő (1.csoport)

Női kézilabda VB - 1 középcsoport

Amennyiben Magyarország számára továbbra is a legjobb nyolc közé jutás a cél, akkor a Szenegál elleni meccsen a 2 pont begyűjtése alap dolog. Nélküle már most csomagolhatunk. Ha nem sikerül legyőzni Szenegált, akkor mit csinálunk majd a házigazda svédek ellen szombaton, és a horvátok ellen hétfőn?

Magyarország meccsei a női kézilabda VB 2023 középdöntőiben

Női kézilabda VB - 1 középcsoport menetrend

Szenegál - Magyarország fogadás

Magyarország győzelmére kínált nyereményszorzóban (1.16) nincs érték, a több gólos sikerben (hendikep fogadás -5,5 gól Magyarország 1.95-ért) viszont már jóval inkább, viszont a mutatott játék alapján ez mennyire jöhet össze?

december 07., csütörtök

Az afrikai lányokkal a 2019-es világbajnokságon már találkoztunk, akkor 30-20-ra sikerült legyőzni őket.

Tudtad?
A 2023-as női kézilabda VB alatt részt vehetsz tippjátékunkon, ahol a legjobb 8 játékos ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából. Tippelj te is!

Amiben még érték lehet az az 1. félidő Szenegál +2,5 gól, 1.97-es szorzón. Ellenfeleink a horvátok ellen 2 góllal vezettek a félidőben, míg a svédek ellen 2 gólos hátránnyal mentek pihenni. Ezt akár ellenünk is összehozhatják.

A mostani tippünk viszont egy teljes játékidős gólokra való fogadás lesz. A határ alatt várjuk a gólok számát.