A szerdai zakó után semmit sem bízhat a véletlenre a holland válogatott.

Nem várt botlással kezdte a 2022-es katari rendezésű labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozatát a holland nemzeti csapat, amely Törökország vendégeként 4-2-es vereséget szenvedett.

A török-holland meccsre készült elemzések és esélylatolgatások nagy része a vendégek sikerét vetítették előre, mely gondolatok a meccs kezdetéig stabil lábakon álltak a realitás talaján. Aztán a kezdő sípszó elhangzása után szép lassan borulni kezdett minden jóslat, mivel a hazai csapat 46 perc játékidő után 3-0-s előnyre tett szert. Ezután a hollandok a 75. és a 76. percben szerzett góllal még visszajöttek, de a pontot az i-re Burak Yilmaz találata tette fel, amellyel a mérkőzés 4-2-es török sikerrel ért véget.

A hétközi vendég(le)szereplés után szombaton már hazai pályán lépnek fel Frank de Boer fiai, akik minden bizonnyal Lettországon átgázolva igyekeznek levezetni a felgyülemlett feszültséget.

Szerinted szenvedni vagy gálázni fog az Oranje?

A játéknap további mérkőzései:

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021-03-26, 16:30