Kim Clijstersnek szép visszatérése volt nyolc év kihagyás után a profi teniszvilágban. Bár kikapott az Australian Open-döntős Garbine Muguruzától Dubaiban, játékformáját mindenki dicsérte, így van esélye borítani a papírformát az a Johanna Konta (WTA 16.) ellen, aki a tavalyi US Open óta nem nyert egy meccset sem.

március 04., szerda

Clijsters két szettben kapott ki Muguruzatól, de kétszer is sikerült a meccs második szettjében elvennie a spanyol adogatását és csak tie-break után veszítette el az említett játszmát és a mérkőzést. A szervája még nem volt azon a színvonalon, amelyen kellene lennie, mivel csak 58%-át nyerte az első szervájával játszott pontjainak és 38%-át a másodikkal. Ellenállása mégis acélos volt, amely reményt ad az eredményes folytatásra, amely akár Konta ellen is megvalósulhat, annak ellenére, hogy a brit esélyesebb. Konta 2019-s idénye a US Open-negyeddöntőjével zárult, idén pedig Brisbaneben, az Australian Openen és Szentpéterváron is az első meccsein már búcsúzott.

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.03.03. (08:58).