Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 30, 2014, 17:59:37
http://www.fortunaweb.hu/FRISS_HIR___Bepereltek_Magyarorszagot_az_online_szerencsecegek_639

Itt a lényeg:

"Összegezve: A nemzetközi liszensszel rendelkező online szerencsejáték cégek úgy kerültek blokkolásra, hogy meg sem adták nekik az esélyt a legális működésre. Ez minden bizonnyal az összes EU jognak ellentmond, ezért léptek a szolgáltatók jogi útra.  "

Tipikus.

fulltilt.eu az újabb áldozat. A pókeresekre is kezdenek jobban rászállni.

Sokat ér, főleg mert kliensprogramon keresztül is lehet regisztrálni :)


Pár hete az egyik nemzetközi fórumon / blogon értekeztem egy cseh fogadóval, náluk is lezajlott pár éve ez a folyamat, ami itt Mo-n. A vége az lett, hogy pár iroda kivonult a csehektől (ázsiai és európai bukik is voltak köztük), aztán a kormány leszállt a dologról, és nagyjából minden ment tovább ahogy előtte.

Éppen előbb hallottam Rogánt, ahogy a bankok elszámoltatásáról papol. Van ember, aki elhisz ebből egy szót is? Elég megnézni a kártyadíjakat, meg a többit...  :bash:

Álszent, cinikus, hatalomittas k....gök.

Ángyán József az egyetlen, akinek volt gerince, meg is szüntették hálából a tudományos intézetét idén ősszel.

Idézetet írta: TiB Dátum október 02, 2014, 21:10:33
A Pokerstars kivonul Törökországból (és néhány számunkra nem releváns afrikai országból is), ahol szintén bekezdtek szabályozás terén. Ha elüldözik a Starsot a balfasz vezetőink, tüntetést fogok szervezni.

Szerintem nem lesz ebből "trend", csak azokra az országokra vonatkozik a kivonulás (Törökország, Irán stb.).

Már csak azért is, mert a cimet tudják, aztán pár öngyilkos idióta még felrobbantja a Stars székhelyét. Főleg ha még van Fulltilten beragadt pénzük :redchug:

Ezek szerint lesz SZRT Póker is? Ha igen,gondolom laphiányos paklikkal fog elkészülni, a plusz izgalom miatt.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 02, 2014, 19:11:00
Éppen előbb hallottam Rogánt, ahogy a bankok elszámoltatásáról papol. Van ember, aki elhisz ebből egy szót is? Elég megnézni a kártyadíjakat, meg a többit...  :bash:
Attól tartok, van. Mari néni vidéken, akinek soha nem volt semmilyen kapcsolata a bankokkal, a nyugdíját továbbra is a postás hozza. Ő azt látja, hogy a csúnya bankokkal szemben most igazságot szolgáltat a kormány. Szerencsére ők vannak kevesebben, a többség azért átlát a szitán.



Idézetet írta: benson Dátum október 03, 2014, 11:54:23
Attól tartok, van. Mari néni vidéken, akinek soha nem volt semmilyen kapcsolata a bankokkal, a nyugdíját továbbra is a postás hozza. Ő azt látja, hogy a csúnya bankokkal szemben most igazságot szolgáltat a kormány. Szerencsére ők vannak kevesebben, a többség azért átlát a szitán.



Pedig szerintem pont azok vannak többen akik nem gondolkodnak, lusták mindennek utánajárni és amit a média átad nekik azt egy az egyben bekajálják.

Idézetet írta: kunisse Dátum október 04, 2014, 13:59:17
Pedig szerintem pont azok vannak többen akik nem gondolkodnak, lusták mindennek utánajárni és amit a média átad nekik azt egy az egyben bekajálják.

na ezért is próbálom a színvonalas esti Híradókat kizárni az életemből

Idézetet írta: benson Dátum október 03, 2014, 11:54:23
Attól tartok, van. Mari néni vidéken, akinek soha nem volt semmilyen kapcsolata a bankokkal, a nyugdíját továbbra is a postás hozza. Ő azt látja, hogy a csúnya bankokkal szemben most igazságot szolgáltat a kormány. Szerencsére ők vannak kevesebben, a többség azért átlát a szitán.



Átlát? Sajnos én nem így látom, de szerintem ezzel vannak még páran így.... :-\

gr88.com   Ezek milyen nóném oldalakt meg nem találnak.

Idézetet írta: Wezli Dátum október 09, 2014, 10:54:24
gr88.com   Ezek milyen nóném oldalakt meg nem találnak.

Amúgy igen. Mi ez az oldal? Soha a büdös életben nem hallottam róla.  :D