NBA Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én az Indianához nem merek nyúlni, egy Miami +8 + Blazers -4-et jó pozíciónak érzek.
Heat-ben a rutin miatt érzek egy 7. meccset, dühösek is az előző meccs végi kétes fújás miatt,
sztem nem volt az, de a lényeg hopgy ők biztos büszkeségből kaparni fognak miatta, de azért rábiztosítok,
a Clippers pedig valószínűleg már feladta, nagy esély van újból egy blowoutra (előző vége "csak" -10 lett
de előtte volt sokkal több). Egyszerűen Paul hiánya pótolhatatlan, teljesen tanácstalanok nélküle, a 10 AST/meccs
most látszik hogy igazából sokkal több, de csak stat alapján gólpasszokkal együtt vagy 50 pontot biztos kellene pótolni
a társaknak. Persze ez nem olyan erős tipp, mint tegnap a Hawks ML magában.

Clippers meccsen, ha lesz Crawford dobott pontjaira odds, akkor tuti rakok rá, mert elmúlt meccs végén látszott rajta az elszántság. Ő képes megbolondulni és beszórni 25-30 pontot. Igaz így is sima Portland lesz, de ha jó line-t adnak meg a pontjaira, akkor lehet rakni szerintem.
Paul hiányánál nem a statokat kell nézni, hanem a csapatra gyakorolt hatását. Ő az öltözőben is vezér, plusz jól bontja meg a védelmeket és képes a hátára venni a csapatot a nehéz szitukban.  Ami viszont érdekes lehet, hogy ha Crawford lesz végig az irányító (mint az alapszakaszban a Utah ellen), akkor lehet némi keresnivalója a Clippersnek (kb egy-két negyedig megint tartani tudják a Portlandet).
Charlottenál rohadtul összeállt a védekezés. Nem értem miért hullott szét egyik pillanatról a másikra a Heat, de az is biztos, hogy Spoelstra nem egy elit edző, aki egy ilyen szitut meg tudna oldani. Ha Wade-ék maguktól nem oldják meg a helyzetet, akkor bizony Spoelstra nem kaparja ki őket a szarból.


Május 01., vasárnap:

02:30   San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder    1.37   3.25
   
19:00   Miami Heat - Charlotte Hornets    1.35   3.43


Tippek, vélemények?

Haha egy ponton elhasaltam a jobbiknak gondolt tippel, tipikus.

Spurs megmutatta ki az úr a házban. Mondjuk ez valahol várható is volt, de nem gondoltam én sem, hogy ennyire megalázzák az OKC-t. Kíváncsi vagyok, hogy innen feltud-e állni a Thunder.
Charlotte vajon újra összekapja magát a hetedik meccsre?
Amúgy csak én érzem magasnak a Portland szorzóját? Lillardnak bármikor kiszakadhat a zsák és simán verhetik a GSW-t...

Hornets +12 + Pacers + 13

Május 04., szerda:

2016.05.04 2:00   Toronto - Miami   1.52   12.00   2.65

2016.05.04 4:30   Golden State - Portland   1.20   12.50   4.40


Tippek, vélemények?

Hát ez mi volt?  San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder  97-98

1. mérkőzés nagy megalázás, a másodikra már le is kell becsülni az ellenfelet!

Szép volt Oklahoma! Csak így tovább!

OKC
Ibaka
Remélem ennek meglesz a böjtje.
Sőt szinte biztos.

A Spurs - OKC meccs végjátéka egy vicc volt. A bíráskodás iszonyat gyenge volt, ami mondjuk az elmúlt években megszokott már az NBA-ben. Gondolom így akarták izgalmassá tenni a párharcot és kihozni belőle egy 7 meccses derbit.
Nem azt mondom, hogy a Spurs csak emiatt kapott ki (nem volt olyan élesek, mint az első meccsen), de ez is rátett egy lapáttal. Kíváncsi vagyok a folytatásra. Fogadási szempontból jobb elkerülni ezt a párharcot, mert nem lehet tudni, hogy melyik felet akarják az NBA fejesei a GSW ellenfeleként.

Szerintem jó esély van rá, hogy a Spurs-t megtolják az első meccsen idegenben kompenzálásként.
Ritkán van olyan, hogy még a hivatalos oldalon is főcímként hozzák, hogy elismerték a bírók a hibát.
Így is rádobhatott a SAS, de azért nagyon nem mindegy ha te dobod be a labdát azt utolsó támadáskor.
Ma szerintem a Toronto az első meccsen megvédi a hazai pályát, mindkét csapat 7. meccsből jön ami a
Miami-nak volt könnyebb, de így is frissebbnek kellene lennie az első meccsen a fiatalabb csapatnak.
Ha ez nem sikerül az a párharcba fog kerülni szerintem.
A másik oldalt nézve homály volt az első meccsen a Portland, ahogy vártam nem ficánkolnak úgy a guard-ok
Thompson és Livingston szorításában, de így is csak 12 lett közte. Még mindig nincs Curry és az előzőnél
csak jobb lehet a Blazers, szerintem szorosabb lesz, de nagyon meglepődnék ha nyernének.
Raptors + Blazers +17 (*1,9)

Ez a Portland... Egyszerűen érthetetlen volt, amit műveltek a végén. Befutnak három ember közé, próbáltak átfutni a GSW-n, nem is értem. Olyan bután kezdtek el játszani nyerő pozícióban, hogy szégyellhetnék magukat.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 03, 2016, 20:31:15
A Spurs - OKC meccs végjátéka egy vicc volt. A bíráskodás iszonyat gyenge volt, ami mondjuk az elmúlt években megszokott már az NBA-ben. Gondolom így akarták izgalmassá tenni a párharcot és kihozni belőle egy 7 meccses derbit.
Nem azt mondom, hogy a Spurs csak emiatt kapott ki (nem volt olyan élesek, mint az első meccsen), de ez is rátett egy lapáttal. Kíváncsi vagyok a folytatásra. Fogadási szempontból jobb elkerülni ezt a párharcot, mert nem lehet tudni, hogy melyik felet akarják az NBA fejesei a GSW ellenfeleként.
Az 5 elismert tévedésből 3 sújtotta az OKC-t.. + Adams kezét egy néző(!!!) fogta le. :D

Sőt inkább 5-ből 5 nem?  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 04, 2016, 13:06:00
Sőt inkább 5-ből 5 nem?  ;D
A liga hivatalosan is elismerte a hibákat, nézz utána nyugodtan, ez egy tök objektív dolog, nincs nagyon mit vitatkozni rajta.