Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Kiemelt versenyek

Férfi Kézilabda VB 2017

Tippelj a 2017-es férfi kézilabda világbajnokság mérkőzéseire.

Nyeremények: 1.hely: 7.500 Forint értékű Unibet bónusz! 2.hely: 5.000 Forint értékű Unibet bónusz! 3.hely: 2.500 Forint értékű Unibet bónusz! Regisztrálj MOST! Nyeremény feltételei!

Australian Open 2017

Tippelj a 2017-es Ausztrál Open mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes bónuszokban részesülhetsz.

Nyeremények: 1.hely: 50 eurós Bet365 bónusz! 2.hely: 25 eurós Bet365 bónusz! 3.hely: 15 eurós Bet365 bónusz! 4.hely: 10 eurós Bet365 bónusz! Regisztrálj MOST! Nyeremény feltételei!

Afrikai Nemzetek Kupája 2017

Tippelj a 2017-es Afrikai Nemzetek Kupájának mérkőzéseire. A legjobb tippelők pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények: 1.hely: 15 euró Skrillen keresztül! 2.hely: 10 euró Skrillen keresztül! 3.hely: 5 euró Skrillen keresztül! A nyeremény átvételéhez szükséged van egy Skrilles számlára. Regisztrálj MOST! Nyeremény feltételei!

 

Következő események

Snooker

Futball

Afrikai Nemzetek Kupája
20:00Togo - DR Congo
20:002017-es Afrikai Nemzetek Kupája - C csoport
20:00Marokkó - Elefántcsontpart
Anglia - Angol Championship
20:45Brighton & Hove Albion - Cardiff City
21:00Reading - Fulham
Anglia - Conference
20:45Eastleigh FC - Macclesfield Town
20:45Barrow - Lincoln City
Anglia - Conference North
20:45Brackley Town - Altrincham
20:45Salford City FC - Nuneaton Town
20:45AFC Fylde - Alfreton Town
Anglia - Conference South
20:45Eastbourne Borough - Dartford
20:45Gosport Borough - East Thurrock United
Anglia - FA Díj
20:45Sutton United - Worthing
Anglia - Johnstones Paints Trophy
20:30Swansea City Tartalékok - Coventry City
20:45Mansfield Town - Wycombe Wanderers
20:45Oxford United - Bradford City
20:45Luton Town - Yeovil Town
Anglia - League One
20:45Oldham Athletic - Peterborough United
20:45Sheffield United - Fleetwood Town
20:45Gillingham - AFC Wimbledon
Anglia - Ligán kívüli első divízió
20:45Lincoln United - Witton Albion
20:45Droylsden - Farsley Celtic
Anglia - Nem Premier Liga Iszthmoszi
20:30Burgess Hill Town - Canvey Island
20:45Harlow Town - Metropolitan Police
20:45Tonbridge Angels - Enfield Town
20:45Hendon - Billericay Town
20:45Wingate & Finchley - Leiston
20:45Needham Market - Merstham
Anglia - Non League Premier Dél
20:45Banbury United - Chesham United
20:45Weymouth - Hayes & Yeading United
20:45St Neots Town - Slough Town
20:45Kettering Town - Frome Town
20:45Stratford Town - St Ives Town
20:45Merthyr Town FC - Kings Lynn FC
Anglia - Non League/County Cups
20:45Dulwich Hamlet - Barkingside
20:45Matlock Town - Basford United
20:45Buxton FC - Nantwich Town
21:00Gresley FC - Glossop North End AFC
Argentina - Torneo de Verano
02:10Boca Juniors - San Lorenzo
Barátságos Klub Mérkőzések
18:30Thun - FC Koniz
19:15Tsv Marl-huels - Schalke 04 II
01:00Nacional de Montevideo - Olimpia Asuncion
01:00Colo Colo - Lanús
Belgium - Beloften Pro Liga
19:30St. Truidense U21 - Kortrijk U21
Belgium - Jupiler Pro League
20:30Zulte Waregem - Royal Excel Mouscron
20:30KRC Genk - Kortrijk
20:30KV Oostende - Sporting de Charleroi
Brazília - Carioca
19:30Campos AA - Tigres-RJ
19:30Bonsucesso-RJ - Nova Iguaçu-RJ
19:30Cabofriense-RJ - Portuguesa-RJ
Brazília - Copa do Nordeste
23:00Náutico-PE - Uniclinic Atlético Clube
Brazília - Primeira Liga
23:00Fluminense-RJ - Criciúma-SC
Franciaország - Coupe de la Ligue
21:00Bordeaux - Paris SG
Hollandia - KNVB Beker - kupa
20:45FC Volendam - Sparta Rotterdam
Izland - Fotbolti.net Kupa
19:10HK Kópavogs - Grotta Seltjarnarnes
19:40Njardvík - Haukar Hafnarfjördur
21:15Stjarnan Gardabae - Grindavik
22:30Throttur Reykjavík - Afturelding Mosfellsbaer
Izrael - Ligat Al - Nők
18:15ASA Tel Aviv (n) - Bnot Netanya (W)
19:00Maccabi Holon (n) - Bnot Sakhnin (n)
19:00Hapoel Petah Tikva (W) - Academic Team Girls (n)
Izrael - State Cup
19:55Hapoel Beer Sheva - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Japán - Újévi kupa
05:00Consadole Sapporo - JEF United Chiba
Mexikó - Copa Mexico
02:00Tiburones Rojos De Veracruz - Celaya
02:00Santos Laguna - Deportivo Tepic
04:00Correcaminos UAT - Cimarrones De Sonora
04:00Cruz Azul - Alebrijes de Oaxaca
04:00Chivas Guadalajara - Atlante
Nemzetközi ifjúsági versenyek - CONMEBOL Bajnokság U20
23:00Paraguay U20 - Chile U20
01:15Colombia U20 - Brazília U20
Olaszország - TIM Kupa
20:45Napoli - Fiorentina
Skócia - Development League U20
19:00St Johnstone U20 - Partick Thistle U20
20:00Hamilton U20 - Dundee FC U20
Skócia - FA Cup
20:45Queen's Park - Ayr United
Spanyolország - Copa del Rey
19:15Alavés - Alcorcón

Jégkorong

AHL
02:00Milwaukee Admirals - Lake Erie Monsters
02:30Texas Stars - Manitoba Moose
Alps Hockey League
19:30Zell am See - EC Kac II
Ausztria - EHL
19:15EC Red Bull Salzburg - HC Innsbruck
Csehország - Extraliga
18:30HC Sparta Praha - Vítkovice Steel
Dánia - AL-Bank Ligaen
19:00Herning Blue Fox - R?dovre Mighty Bulls
19:00Esbjerg Energy - Rungsted Ishockey
19:00S?nderjyskE - Herlev Eagles
19:00Gentofte Stars - Aalborg Pirates
19:30Odense Bulldogs - Frederikshavn White Hawks
Franciaország - Ligue Magnus
20:00Amiens - Strasbourg
20:15Grenoble - Dijon
20:15Boxers de Bordeaux - Chamonix-Morzine HC
20:15Epinal - Rouen
20:30Angers - Lyon HC
20:30Gap - Nice
Kanada - OHL
01:00Ottawa 67's - Mississauga Steelheads
01:00Erie Otters - Kitchener Rangers
Kanada - WHL
03:00Kootenay Ice - Medicine Hat Tigers
04:00Portland Winterhawks - Kamloops Blazers
04:05Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds
KHL
18:30Dynamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk
Németország - 2. Bundesliga
19:30Dresdner Eislöwen - SC Bietigheim Steelers
Németország - DEL Bundesliga
19:30ERC Ingolstadt - Straubing Tigers
19:30Schwenninger Wild Wings - Iserlohn Roosters
19:30Eisbären Berlin - DEG Metro Stars
19:30Kölner Haie - Ice Tigers Nürnberg
NHL
01:00Pittsburgh Penguins - St Louis Blues
01:00New Jersey Devils - Los Angeles Kings
01:00New York Islanders - Columbus Blue Jackets
01:00Boston Bruins - Detroit Red Wings
01:30Montreal Canadiens - Calgary Flames
01:30Ottawa Senators - Washington Capitals
02:00Nashville Predators - Buffalo Sabres
02:00Winnipeg Jets - San José Sharks
02:30Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
02:30Dallas Stars - Minnesota Wild
Svájc - NLA
19:45EV Zug - Lausanne HC
19:45HC Fribourg-Gottéron - Geneve-Servette HC
Svájc - NLB
19:45Rapperswil-Jona Lakers - GCK Lions
19:45EHC Visp - HC Thurgau
19:45HC Red Ice - HC Ajoie
20:00HC Biasca Ticino Rockets - HCC La Chaux-de-Fonds
20:00SC Langenthal - EHC Winterthur
20:00EHC Olten - EV Zug Academy
Svédország - Elitserien
19:00Frölunda Indians - Karlskrona HK
19:00Rögle BK - Djurgardens IF
19:00Skelleftea AIK - HV 71
Svédország - Hockeyallsvenskan
19:00Mora IK - HC Vita Hästen

Tenisz

Challenger - Maui
21:05Novikov, D - Hyeon Chung
21:05Ito, Tatsuma - Klahn, B
21:05Laaksonen, H - Dolezel, Filip
22:05Di Wu - Paul, T
23:35Pospisil, V - Mmoh, Michael
23:35Satral, J - Krueger, Mitchell
00:35Donaldson, J - Sarkissian, Alexander
Challenger - Rennes
18:50Donskoy, E - De Schepper, K
19:50Lamasine, T - Gabashvili, Teymuraz
Grand Slam - Australian Open Doubles
04:05Herbert, P-H/Mahut, N - Polmans, M/Whittington, A
Grand Slam - Australian Open női páros
05:05Hozumi, E/Kato, M - Mattek-Sands, B/Safarova, L
Grand Slam - Australian Open vegyes páros
02:05Krajicek, M/Klaasen, R - Spears, A/Cabal, J-S
03:35Dabrowski, G/Bopanna, R - S. Mirza/I. Dodig
Grand Slam - Ausztrál Open
04:05Goffin, D - Dimitrov, Grigor
Grand Slam - Ausztrál Open Nők
01:05Pliskova, Karolina - Lucic-Baroni, Mirjana
03:05Konta, J - Williams, Serena
ITF (N) - Andrezieux-Boutheon
18:25Trevisan, Martina - Lemoine, Q
19:10Paquet, Chloe - Brouleau, L
ITF (N) - Wesley Chapel
19:00Schmiedlova, A-K - Maleckova, J
19:10Mestach, A-S - Wacnik, Jessica
19:10Ianchuk, E - Collins, Danielle Rose

Kosárlabda

Argentina - Liga Nacional
01:00Penarol - Instituto Atlético Central Córdoba
01:00Weber Bahía Estudiantes - Gimnasia y Esgrima
01:30Club Estudiantes Concordia - Boca Juniors
Brazil - NBB
22:30Flamengo - Itabom Bauru
Denmark - Basketligaen
18:30Horsens IC - Sisu
19:00Randers Cimbria - Team Fog Naestved
Észtország - Meistriliiga
18:15Tallinna Kalev - G4S Noorteliiga
EuroCup
19:30Hapoel Migdal Jerusalem - BC Zenit Saint Petersburg
Euroleague
19:00®algiris Kaunas - CSKA Moszkva
19:45Panathinaikosz - FC Barcelona
21:30Baskonia Vitoria Gasteiz - Crvena Zvezda Beograd
FIBA Champions League
20:30Joensuun Kataja - Pinar Karşiyaka
20:30Le Mans BC - Avtodor Saratov
20:30BC Khimik - Maccabi Rishon Le Zion
20:30Umana Reyer Venezia - CSM Oradea
Franciaország - LNB Pro B
20:00Poitiers - Lille Basket
20:00Fos Ouest Provence Basket - Bourg-en-Bresse
20:00Boulogne-sur-Mer - Charleville-Mézieres
20:00ADA Blois Basket 41 - Clermont
20:00Rouen - Le Havre
20:00Nantes - Boulazac
20:00Chorale Roanne - Saint-Quentin
20:00Aix-Maurienne - Denain
20:00St Chamond - Evreux
NBA
01:00Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers
01:00Toronto Raptors - San Antonio Spurs
01:00Orlando Magic - Chicago Bulls
01:00Washington Wizards - Boston Celtics
03:00Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves
03:00Denver Nuggets - Utah Jazz
NCAA
00:30South Carolina Gamecocks - Auburn Tigers
01:00Saint Bonaventure Bonnies - Saint Joseph's Hawks
01:00Ohio Bobcats - Toledo Rockets
01:00Miami Ohio Redhawks - Buffalo Bulls
01:00Wichita State Shockers - Southern Illinois Salukis
01:00Central Michigan Chippewas - Bowling Green Falcons
01:00West Virginia Mountaineers - Kansas Jayhawks
01:00Pittsburgh Panthers - Louisville Cardinals
01:00Michigan State Spartans - Purdue Boilermakers
01:00Maryland Terrapins - Rutgers Scarlet Knights
01:00Western Michigan Broncos - Akron Zips
01:30Davidson Wildcats - Duquesne Dukes
02:00Notre Dame Fighting Irish - Virginia Cavaliers
02:00Missouri State Bears - Drake Bulldogs
02:00Syracuse Orange - Wake Forest Demon Deacons
02:00Northern Illinois Huskies - Kent State Golden Flashes
02:00Marquette Golden Eagles - Villanova Wildcats
02:30Vanderbilt Commodores - Arkansas Razorbacks
03:00Tennessee Volunteers - Kentucky Wildcats
03:00Houston Cougars - Tulane Green Wave
03:00Air Force Falcons - San Diego State Aztecs
03:00Wisconsin Badgers - Penn State Nittany Lions
03:00Iowa State Cyclones - Kansas State Wildcats
03:00Eastern Michigan Eagles - Ball State Cardinals
05:00New Mexico Lobos - Utah State Aggies
Svédország - BasketLigan
19:04BC Lulea - Boras Basket
19:04Norrköping Dolphins - KFUM Nässjö
19:04Umea BSKT - Malbas

Kézilabda

Baseball

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.