Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Snooker

Futball

Anglia - FA Cup
15:00Fulham - Tottenham
17:15Blackburn Rovers - Manchester United
Anglia - Premier League 2 (Division 1)
13:00Leicester City Reserves - Arsenal Tartalékok
13:00Manchester United Tartalékok - Reading Reserves
14:00Liverpool Reserves - Derby County Reserves
Ausztria - Bundesliga
16:30Ried - Red Bull Salzburg
Azerbaijan - Premier Liga
14:30Qabala - Qarabag
Barátságos Klub Mérkőzések
13:00Sogndal - Asane
16:00Shamrock Rovers - Cliftonville
17:00Aalesund - Shandong Luneng
18:00Sligo Rovers - Athlone Town
Belgium - Derde Klasse A
15:00Coxyde - WS Bruxelles
Belgium - Jupiler Pro League
14:30Standard de Liege - AA Gent
18:00KV Oostende - Anderlecht
20:00KRC Genk - Sporting de Charleroi
Belgium - Tweede Klasse
16:00Union Saint-Gilloise - Tubize
Belgium - Tweede Klasse Amateurs ACFF
15:00Union La Calamine - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
15:00Châtelet SC - Solieres
15:00Wallonia Walhain CG - RFC de Liege
15:00RES Acrenoise - RC Hamoir
Belgium - Tweede Klasse Amateurs VFV A
15:00Izegem - Halle
15:00Gullegem - KFC Sparta Petegem
15:00Harelbeke SW - KSV Bornem
15:00Eendracht Aalst - Torhout 1992 KM
Belgium - Tweede Klasse Amateurs VFV B
15:00Bocholter VV - Hoogstraten
15:00KFC Duffel - Woluwe-Zaventem
15:00Cappellen FC - Rupel Boom
15:00Berchem Sport - RC Hades
15:00Tienen - Spouwen Mopertingen
15:00Grimbergen - Olympia Wijgmaal
Bolivia - Liga Profesional
20:00Club Petrolero - San José Oruro
22:15Blooming - Jorge Wilstermann
Brazília - Baiano
20:00Vitória da Conquista-BA - Atlantico BA
20:00Bahia-BA - Juazeirense-BA
21:00Bahia de Feira-BA - Vitória-BA
Brazília - Brasiliense
20:00Brasiliense FC Taguatinga - Real Brasil-PR
Brazília - Carioca
21:00Boavista-RJ - Botafogo-RJ
21:00Flamengo-RJ - Madureira-RJ
Brazília - Catarinense
14:00Avaí-SC - Brusque-SC
21:00Metropolitano-SC - Internacional-SC
21:00Chapecoense-SC - Figueirense-SC
23:30Criciúma-SC - Almirante Barroso
Brazília - Cearense
21:00Guarani de Juazeiro-CE - Ceará-CE
22:30Fortaleza-CE - Uniclinic Atlético Clube
Brazília - Gaúcho
21:00Passo Fundo-RS - Internacional-RS
22:00Caxias-RS - Sao Paulo-RS
22:00Veranópolis-RS - Porto Alegre-RS
23:30Gremio-RS - Sao José-RS
Brazília - Goiano
20:00CRAC-GO - Rio Verde-GO
20:00Itumbiara-GO - Anápolis
21:00Vila Nova-GO - Atlético-GO
Brazília - Maranhense
20:00Moto Clube Sao Luis - Cordino Esporte Clube
Brazília - Matogrossense
20:00Dom Bosco - Araguaia-MT
22:00Operario-MT - Cacerense-MT
Brazília - Mineiro
14:00América de Natal-RN - Caldense-MG
21:00Atlético Mineiro-MG - América FC-MG
Brazília - Paranaense
21:00PSTC Procopense - Paraná Clube-PR
21:00Atlético-PR - Coritiba-PR
Brazília - Paulista A1
14:00Santo André-SP - Sao Bernardo-SP
21:00Linense-SP - Palmeiras-SP
Brazília - Paulista A2
14:00Penapolense-SP - Votuporanguense-SP
20:00Oeste-SP - Batatais-SP
20:00Portuguesa-SP - Mogi Mirim-SP
22:30Velo Clube-SP - Rio Preto-SP
Brazília - Paulista A3
14:00Rio Branco-SP - Comercial-RP
14:00Flamengo-SP - Monte Azul-SP
14:00Taboao da Serra-SP - Portuguesa Santista-SP
14:00Noroeste-SP - Atibaia-SP
14:00Catanduvense-SP - Sao Carlos-SP
22:30Inter de Limeira-SP - Olímpia FC-SP
Brazília - Pernambucano
19:00Atlético-PE - América-PE
20:00Serra Talhada-PE - Flamengo de Arcoverde
Brazília - Piauiense
20:00Piauí-PI - Flamengo-PI
Brazília - Sergipano
19:15Lagarto-SE - Amadense-SE
Bulgária - A PFG
14:00Slavia Sofia - Ludogorets Razgrad
Chile - Primera
16:00Antofagasta - Universidad de Concepción
22:00San Luis Quillota - Everton de Vina del Mar
Chile - Primera B
21:00Cobreloa Calama - Deportes Copiapó
21:00San Marcos de Arica - Curicó Unido
21:30Magallanes - Puerto Montt
Chile - Segunda Division
22:00CD Naval - Malleco Unido
23:00Independiente De Cauquenes - Lota Schwager
Colombia - Liga Postobon
21:00Rionegro Águilas Doradas - Los Millonarios
21:15La Equidad Seguros - América de Cali
23:30Junior Barranquilla - Alianza Petrolera
Colombia - Primera B
17:30Universitario de Popayán - Leones FC
21:15Cúcuta Deportivo - Barranquilla FC
Costa Rica - Primera Division
20:30Limón FC - CD Belén Siglo XXI
20:30CS Cartaginés - Santos de Guápiles
21:00AD Carmelita - CS Herediano
Csehország - Gambrinus League
14:00MFK Karviná - Mladá Boleslav
14:00Hradec Králové - Dukla Prague
17:30Sparta Praha - Bohemians 1905
Cyprus - 1st Division
15:00AEK Larnaca - Omonia Nicosia
15:00Apollon Limassol - Karmiotissa
17:00Anorthosis Famagusta - Ethnikos Achnas
Dánia - Superligaen
13:30FC Copenhagen - Br?ndby IF
16:00AGF Aarhus - AaB Aalborg
18:00FC Midtjylland - Viborg FF
Dél-afrikai Köztársaság - 1st Division
14:30Santos FC (RSA) - Milano United
14:30Real Kings - Jomo Cosmos
14:30Thanda Royal Zulu - Amazulu Durban
14:30Magesi - Pretoria University FC
Dél-afrikai Köztársaság - Premier Liga
14:30Bloemfontein Celtic - Chippa United
Egyiptom - Division 1
13:30Misr El Maqasha - Smouha SC
16:00Al-Ahly Cairo - Al-Mokawloon Al-Arab
El Salvador - Primera divízió
22:15FC Alianza - Sonsonate FC
22:30CD Fas - CD Dragon
Finnország - Suomen Cup
14:00PS Kemi - OPS-jp
Franciaország - Coupe Gambardella, U19
15:00Olympique Lyonnais U19 - FC Metz U19
15:00Croix IC U19 - Stade Brestois 29 U19
15:00OGC Nice U19 - Monaco U19
Franciaország - Ligue 1
15:00Bordeaux - Guingamp
17:00Montpellier - Saint-Étienne
17:00Lyon - Dijon
21:00Paris SG - Toulouse
Gibraltar - Premier Division
16:30Glacis United FC - Lions Gibraltar
Guatemala - Liga Nacional
19:00Marquense - Antigua GFC
21:30Deportivo Guastatoya - CSD Carcha
23:00Petapa - Deportivo Malacateco
Görögország - B Ethniki
14:00Kalloni Lesbos - Agrotikos Asteras
14:00Lamia 1964 - Sparti FC
14:00A.O. Trikala 1963 F.C. - Kallithea
Görögország - Super League
14:00Panionios - Iraklis Thessaloniki
16:15Panetolikos Agrinio - Platanias Chania
18:30AEK Athens - Olympiakos Piraeus
Hollandia - Eredivisie
14:30Vitesse - Ajax
14:30Sparta Rotterdam - FC Groningen
16:45ADO Den Haag - Feyenoord
Hollandia - Jupiler League
14:30MVV Maastricht - FC Eindhoven
Hollandia - Tweede Divisie
14:00TEC VV - Koninklijke HFC
Honduras - Liga Nacional
20:00CD Real Sociedad - CD Motagua
22:15Platense (HON) - CD Vida
23:00CD Olympia - Juticalpa FC
Hong Kong - Premier League
13:00Dél-Kína - Sun Pegasus
Horvátország - 1. HNL League
15:00Osijek - Rijeka
17:00Split - Hajduk Split
India - I-liga 1. divízió
14:35Chennai City FC - Shillong Lajong
Izland - Bikarinn
17:15KR Reykjavík - Selfoss
19:15Fylkir - Leiknir Reykjavík
Izrael - Ligat Ha'Al
18:00Hapoel Ashkelon - Maccabi Petach Tikva
19:15Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva
Jamaica - Premier Liga
21:00Waterhouse - Uwi FC
21:00Marverly Hughenden - Montego Bay United
21:00Reno - Arnett Gardens
21:00Jamalco - Portmore United
Lengyelország - Ekstraklasa
15:30Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
18:00Légia Varsó - Ruch Chorzów
Magyarország - NB2 Kelet
14:00Soroksár - Várda SE
14:00MTE 1904 Mosonmagyaróvár - Kozármisleny
14:00Szolnoki Máv-Mondi - Puskás Akadémia
14:00Siófok - Zalaegerszegi TE
14:00Dorogi FC - Csákvár TK
14:30Nyíregyháza Spartacus - Vác FC
Mexikó - Liga de Ascenso
19:00Leones Negros - Atlante
Mexikó - Primera
19:00Pumas UNAM - Club Tijuana
23:00Puebla FC - Jaguares de Chiapas
Mexikó - Segunda Divízió
18:00Club Necaxa Premier - UA Zacatecas
Mexikó - U20 Liga
16:00Pumas UNAM U20 - Club Tijuana U20
16:00Puebla U20 - Jaguares de Chiapas U20
Morocco - GNFE-1
16:00KAC Kenitra - HUSA Agadir
16:00Chabab Rif Hoceima - KACM Marrakech
18:00Difaa El Jadida - Olympique Safi
Németország - 2.Bundesliga
13:30Arminia Bielefeld - FC St. Pauli
13:30Dynamo Dresden - Hannover 96
13:30Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin
Németország - 3.Liga
14:00Hansa Rostock - Hallescher FC
Németország - A. junior Bundesliga Nord/Nordost
14:00Holstein Kiel U19 - Werder Bremen U19
Németország - A. junior Bundesliga Süd/Südwest
13:00Eintracht Frankfurt U19 - Greuther Fürth U19
14:001860 München U19 - Augsburg U19
Németország - Bundesliga
15:30Borussia Mönchengladbach - RB Leipzig
17:301. FC Köln - Schalke 04
Németország - Frauen-Bundesliga
14:00VfL Wolfsburg (n) - SC Sand (n)
14:00FF USV Jena (n) - Bayer Leverkusen (n)
14:00SG Essen-Schönebeck (n) - FCR 2001 Duisburg (n)
14:001. FFC Turbine Potsdam (n) - Hoffenheim (n)
Németország - Oberliga Baden-Württemberg
15:00SC Freiburg II - Bahlinger SC
Németország - Oberliga Bremen
15:00SV Grohn - Brinkumer SV
Németország - Oberliga Hamburg
14:00VfL Pinneberg - Victoria Hamburg
14:00Altona 93 - SV Halstenbek-Rellingen
14:00Wedeler Tsv - TUS Osdorf
14:00TSV Buchholz - HSV Barmbek-Uhlenhorst
15:00FC Türkiye Wilhelmsburg - Klub Kosova
15:00SC Concordia - SV Rugenbergen
Németország - Oberliga Niedersachsen
14:00Arminia Hannover - TuS Bersenbrück
Németország - Oberliga NOFV- Süd
13:00Bsg Wismut Gera - Brandenburger SC Süd 05
13:00Germania Halberstadt - VFC Plauen
13:00FSV Barleben - Union Sandersdorf
13:00Bischofswerdaer Fv - TV Askania Bernburg
13:00SV Schott Jena - SV Merseburg 99
13:00Fc International Leipzig - Carl Zeiss Jena II
Németország - Oberliga Westfalen
15:00SpVgg Erkenschwick - SC Hassel
15:00FC Gütersloh 2000 - Tsv Marl-huels
15:001. FC Kaan-Marienborn - ASC 09 Dortmund
15:00Westfalia Rhynern - SC Roland Beckum
15:00SuS Neuenkirchen - TuS Erndtebrück
15:00SV Lippstadt 08 - Hammer SpVgg
15:00FC Brünninghausen - SC Paderborn 07 II
15:00TuS Ennepetal - SuS Stadtlohn
Németország - Regionalliga Nord
14:00VfB Oldenburg - ETSV Weiche Flensburg
14:00Lüneburger SK Hansa - VfV Hildesheim
14:00SV Eichede - U.L.M. Wolfsburg
14:00Eintracht Norderstedt - BSV SW Rehden
17:00TSV Havelse - Hannover 96 II
Németország - Regionalliga Nordost
13:00FC Schönberg 95 - FSV Luckenwalde
13:30ZFC Meuselwitz - Berlin Ankaraspor
13:301. FC Lokomotive Leipzig - FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30RB Leipzig II - Wacker Nordhausen
Németország - Regionalliga Südwest
14:00Eintracht Trier 05 - SSV Ulm
14:00Hoffenheim II - 1. FC Kaiserslautern II
Németország - Regionalliga West
14:00SG Wattenscheid 09 - Schalke 04 II
14:30Sportfreunde Siegen - 1. FC Köln II
Nigeria - Premier League
16:00Remo Stars - Lobi Stars
16:00Nasarawa United - Sunshine Stars
16:00Plateau United - Niger Tornadoes
16:00Abia Warriors FC - EL Kanemi Warriors
Olaszország - Lega Pro A
14:30Olbia - Piacenza
14:30Viterbese - Lupa Roma
14:30Livorno - Giana Erminio
16:30Tuttocuoio - Carrarese
16:30Prato - Renate
16:30Pro Piacenza - Arezzo
16:30Lucchese - Pontedera
20:30Pistoiese - Robur Siena
Olaszország - Lega Pro B
14:30Mantova - Padova
14:30Forli - FeralpiSalo
14:30Ancona - Santarcangelo
14:30Parma - Sambenedettese
14:30Gubbio - Albinoleffe
14:30Bassano Virtus - Modena
14:30Teramo - Südtirol
18:30Reggiana - Lumezzane
18:30Maceratese - Fano
Olaszország - Serie A
15:00Sampdoria - Cagliari
15:00Chievo Verona - Napoli
15:00Udinese - Sassuolo
15:00Pescara - Genoa
18:00Roma - Torino
20:45AC Milan - Fiorentina
Olaszország - Serie B
15:00Pisa - Frosinone
Olaszország - Serie D
14:30ASD Pro Settimo - US Inveruno
14:30Monza - Us Levico Terme
Paraguay - Primera divízió
22:00Olimpia Asuncion - Independiente Fbc
Paraguay - Primera Reserve Divízió
22:00Nacional Asuncion Reserves - Club Rubio Nu Reserves
Peru - Primera Division
17:00Sporting Cristal - Dep. Univ. San Martin
19:00FBC Melgar - Unión Comercio
21:30UTC Cajamarca - Universitario de Deportes
Portugália - Campeonato Nacional
16:00Gafanha - Lusitano Vildemoinhos
16:00Almansilense - 1° Dezembro
16:00Sanjoanense - AD Nogueirense
16:00Louletano - Sacavenense
16:00CD Operário - Farense
16:00Vilafranquense - Alcanenense
16:00Mafra - Grupo Desportivo Carapinheirense
17:00Marítimo Funchal B - UD Oliveirense
17:00Camacha - Braganca
17:00Lusitania Lourosa - SC Ideal
Portugália - Liga Orangina
16:00Gil Vicente - Sporting Lisbon B
16:00Fafe - Penafiel
16:00Académico Viseu - Aves
16:00Vizela - Leixoes
16:00Uniao Madeira - Sporting Covilha
16:00Famalicao - Académica Coimbra
16:00FC Porto B - Santa Clara
16:00Varzim - S.C. Braga B
17:00Benfica B - Freamunde
Portugália - Superliga
17:00Paços Ferreira - Vitoria Setúbal
19:00Belenenses - Vitoria Guimaraes
21:15S.C. Braga - Benfica
Románia - Liga I
16:30Pandurii Târgu Jiu - Concordia Chiajna
19:00Astra Giurgiu - Viitorul Constanta
Serbia - Super Liga
14:00Rad Belgrád - Partizan Belgrád
14:00Spartak Subotica - Vojvodina
14:00Metalac GM - Radnik Surdulica
Skócia - Challenge Cup
17:10St Mirren - The New Saints
Skócia - Premier Liga
14:00Kilmarnock - Aberdeen
16:15Dundee FC - Rangers FC
Spanyolország - Primera División
16:15Valencia - Athletic Club Bilbao
18:30Celta Vigo - Osasuna
20:45FC Barcelona - Leganés
Spanyolország - Segunda B-1
16:00Valladolid B - Racing Santander
16:30Tudelano - Guijuelo
17:00Cultural Leonesa - Arandina CF
17:00Ponferradina - Caudal Deportivo
17:00Burgos CF - Celta Vigo B
17:00Racing Ferrol - Pontevedra
Spanyolország - Segunda B-2
17:00Toledo - CD Mensajero
18:00Barakaldo - Arenas Club de Getxo
Spanyolország - Segunda B-3
17:00Espanyol B - AE Prat
17:00Alcoyano - Valencia Mestalla
17:00Hercules - Badalona
Spanyolország - Segunda B-4
17:00Linares Deportivo - Jumilla CF
17:00La Hoya Lorca CF - FC Cartagena
17:00Recreativo de Huelva - Linense
17:00La Roda CF - Real Jaén
17:00CD El Ejido 2012 - Atletico Sanluqueno CF
Spanyolország - Segunda División
16:00Cadiz - Reus Deportiu
18:00Real Oviedo - Getafe
18:00Rayo Vallecano - Mirandés
20:00Alcorcón - Real Zaragoza
Spanyolország - Superliga Femenina
13:00UD Granadilla Tenerife Sur (n) - Transportes Alcaine (n)
16:00FC Barcelona (n) - Rayo Vallecano (n)
Spanyolország - Tercera División
13:00CD Marino - UD Lanzarote
16:00CD Carinena - CF Epila
16:15Deportiva Minera - Huercal-Overa CF
16:30CCD Cerceda - Racing Club Villalbes
16:30CD Vitoria - Pasaia Kirol Elkartea
16:30AEC Manlleu - UE Figueres
16:30CD Sarinena - SD Ejea
16:30CD Marchamalo - CD Guadalajara
16:30CD Cayon - CD Bezana
16:30Cd Yuncos - CD Madridejos
16:30Aguilas FC - Muleno CF
16:30CD Son Cladera - CF Platges de Calvia
16:30CD Numancia II - CD La Virgen del Camino
16:30CD Idoya - Valle de Egüés
16:45La Baneza FC - CD San Jose de Soria
17:00SD Compostela - Dubra
17:00CD Gerena - Real Betis B
17:00RS Gimnástica de Torrelavega - EMF Meruelo
17:00CD Cristo Atletico - CD Cebrerena
17:00Mar Menor CF - UCAM Murcia B
17:00Antequera - Alhaurin de la Torre CF
17:00Crevillente - Villarreal C
17:00UD Ciudad de Torredonjimeno - UD Maracena
17:00CD Móstoles - Atletico Pinto
17:00SD Atletico Tordesillas - CD Villamuriel
17:00CD Diter Zafra - AC Pueblonuevo
17:00Moralo CP - CD Badajoz
17:00Bergantinos - Pontes
17:00Los Barrios - Arcos CF
17:00Alzira - CD Castellon
17:00UP Langreo - Real Oviedo B
17:00Castro FC - CD Guarnizo
18:30CD Loja - CD Huétor Tájar
19:00CD Utrera - CD Cabecense
Svájc - Challenge League
15:00Servette - FC Schaffhausen
15:00Chiasso - Neuchâtel Xamax
Svájc - Super League
13:45Vaduz - Lugano
13:45Bázel - Lausanne-Sport
16:00Grasshopper - FC Sion
Svédország - Svenska Cupen
14:00Landskrona BoIS - Gefle IF
14:00AIK - GAIS
14:00Kalmar FF - Trelleborgs FF
16:00IFK Norrköping - Örgryte IS
16:00Arameiska-Syrianska IF - Sirius FK
16:00IF Elfsborg - IFK Värnamo
Szlovákia - Corgon League
15:20Tatran Preąov - Slovan Bratislava
17:30Zlaté Moravce - Ruľomberok
Thailand - Premier League
13:00Ubon UMT FC - Ratchaburi FC
13:00Port FC - Suphanburi FC
Törökország - 1. Lig
14:00Elazigspor - Eskişehirspor
16:30Balikesirspor - Bandirmaspor
Törökország - Süper Lig
13:00Fenerbahçe - Kas?mpaşa
13:30Adanaspor A.Ş. - Osmanl?spor
17:00Beşiktaş A.Ş. - Akhisar Belediyespor
Uruguay - Primera Division
21:00Sud America - Defensor Sporting
21:00CA Cerro - EL Tanque Sisley
21:00CA River Plate (URU) - Montevideo Wanderers
Venezuela - Primera divízió
16:00Estudiantes de Mérida - Monagas SC
20:00Deportivo Táchira - Deportivo La Guaira
20:30Portuguesa FC - Deportivo JBL del Zulia
21:00Metropolitanos FC - Aragua FC
22:15Deportivo Anzoátegui - Carabobo FC

Jégkorong

AHL
20:30St. John's IceCaps - Syracuse Crunch
21:00Utica Comets - Lehigh Valley Phantoms
21:00Bridgeport Sound Tigers - Hershey Bears
21:05Providence Bruins - Wilkes-Barre/Scranton Penguins
22:00Iowa Wild - Lake Erie Monsters
22:00Milwaukee Admirals - Charlotte Checkers
23:00Hartford Wolf Pack - Portland Pirates
23:05Rochester Americans - Binghamton Senators
Ausztria - EHL
17:00EC-KAC - EV Vienna Capitals
17:00HC Innsbruck - EC Red Bull Salzburg
17:00Fehérvár AV 19 - EC Graz 99ers
17:00Dornbirner EC - HC Orli Znojmo
17:00HDD Olimpija Ljubljana - Rekord-Fenster VSV
17:00HC Bolzano - EHC BW Linz
Belarus - Extraleague
15:00Fehéroroszország U20 - Khimik-SKA Novopolostsk
15:00Neman Grodno - HC Gomel
15:00HC Brest - Khimvolokno Mogilev
15:00Dynamo Maladzyechna - Metallurg Zhlobin
15:00HC Lida - HK Vitebsk
Csehország - Extraliga
15:00HC Pardubice - Mladá Boleslav
15:00Oceláři Třinec - PSG Zlín
15:30HC Litvínov - Karlovy Vary
16:00Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK
16:30Plzeň 1929 - Vítkovice Steel
17:00HC Sparta Praha - Kometa Brno
17:20Olomouc - Piráti Chomutov
Franciaország - Coupe de France
15:00Rouen - Grenoble
Kanada - OHL
20:00Kingston Frontenacs - London Knights
20:00Sudbury Wolves - Niagara IceDogs
MOL Liga
17:30ASC Corona Brasov - Debreceni HK
Németország - 2. Bundesliga
16:00Dresdner Eislöwen - Bayreuth Tigers
17:00ESV Kaufbeuren - ETC Crimmitschau
17:00Kassel Huskies - Rote Teufel Bad Nauheim
17:00SC Bietigheim Steelers - Heilbronner Falken
18:30EHC Freiburg - Lausitzer Füchse
18:30EV Ravensburg - SC Riessersee
18:30Löwen Frankfurt - Star Bulls Rosenheim
Németország - DEL Bundesliga
14:00ERC Ingolstadt - Ice Tigers Nürnberg
14:00Iserlohn Roosters - EHC München
14:00Adler Mannheim - Grizzly Adams Wolfsburg
16:30Fischtown Pinguins - DEG Metro Stars
16:30Straubing Tigers - Augsburger Panther
16:45Krefeld Pinguine - Kölner Haie
NHL
18:30New York Rangers - Washington Capitals
21:00Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
23:00Ottawa Senators - Winnipeg Jets
Norvégia - 1.Division
13:15Gj?vik - Bergen
14:00Comet - Narvik Ishockeyklubb
15:00Ringerike - Nidaros Hockey
Norvégia - Get League
17:00Stjernen Hockey - Stavanger Oilers
17:00Frisk/Asker - Storhamar Hockey
17:00Valerenga Ishockey - Manglerud Star
17:00Lillehammer IK - Kongsvinger
Oroszország - MHL
14:00Lada Togliatti (MHL) - Reaktor Nizhnekamsk
Oroszország - Vyshaja Liga
13:00Toros Neftekamsk - Dizel Penza
13:00Molot-Prikamye Perm (VHL) - Sputnik Nizhny Tagil
13:00Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk
13:00Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk
15:00MHC Khimik Voskresensk - Ariada Volzhsk
15:00Dynamo Balashikha - HK Sarov
15:00THK Tver - Neftyanik Almetyevsk
15:00Dynamo St. Petersburg - JHC Bars
Svájc - NLA
15:45ZSC Lions - SCL Tigers
Svájc - NLB
17:00HC Thurgau - SC Langenthal
17:30EHC Olten - Rapperswil-Jona Lakers
17:30HC Ajoie - HC Red Ice
17:45EHC Visp - HCC La Chaux-de-Fonds
Svédország - Allettan Norra
15:00Huddinge IK - Asplöven HC
15:00Haninge Anchors HC - Pitea HC
16:00Visby-Roma HK - Kalix Ungdoms HC
16:00Väsby IK HK - Östersunds IK
Svédország - Allettan Södra
16:00Borlänge HF - Kristianstads IK
16:00Kallinge/Ronneby IF - Mariestad BoIS
Svédország - Hockeyallsvenskan
16:00Tingsryds AIF - Mora IK
16:00IK Oskarshamn - VIK Västeras HK
17:00AIK - Almtuna IS
Svédország - HockeyEttan Södra
16:00Tranas AIF - Helsingborgs HC
Szlovákia - Extraliga
15:00Nitra - MHK 32 L. Mikuláą
17:00®ilina - HC Nové Zámky
17:00Poprad - Martin
17:00Zvolen - Dukla Trencin
17:00Koąice - Banská Bystrica
United Kingdom - Elite Ice Hockey League
18:15Coventry Blaze - Nottingham Panthers
18:30Manchester Storm - Sheffield Steelers
19:30Dundee Stars - Fife Flyers

Tenisz

ATP - Buenos Aires
15:00ATP Buenos Aires, 2017 - a győztes
18:05Nishikori, K - Dolgopolov, Alexandr
ATP - Memphis
21:00ATP Memphis, 2017 - a győztes
22:05Basilashvili, N - Harrison, R
ATP - Rotterdam
15:35Tsonga, Jo-Wilfried - Goffin, D
ATP Doubles - Memphis
23:05Baker, B/Mektic, N - Harrison, R/Johnson, S
ATP Doubles - Rotterdam
13:05Dodig, I/Granollers, M - Koolhof, W/Middelkoop, M
ATP Qual. - Delray Beach
17:05Pospisil, V - Smyczek, T
17:05Hyeon Chung - Coppejans, K
18:05Santillan, Akira - Becker, Benjamin
18:05Darcis, Steve - King, D
ATP Qual. - Marseille
13:05Gombos, N - Lopez-Perez, E
14:05Donskoy, E - Hamou, Maxime
14:05Gulbis, E - Rosol, L
ATP Qual. - Rio de Janiero
14:05Estrella Burgos, V - De Greef, A
15:05Clezar, G - Carballes Baena, Roberto
Challenger - Cherbourg
15:35Bourgue, Mathias - Marterer, Maximilian
Challenger - Tempe
18:05Milojevic, Nikola - Gabashvili, Teymuraz
ITF (N) - Altenkirchen
15:05Lemoine, Q - Schoofs, B
WTA - Dubai
13:15Pavlyuchenkova, A - Jabeur, Ons
16:05Jankovic, Jelena - Barthel, M
17:05Pliskova, Kristyna - Vinci, Roberta
WTA Qual. - Budapest
13:35Savinykh, V - Blinkova, Anna
13:35Zanevska, M - Bukta, Agnes
14:35Bogdan, A - Udvardy, Panna
15:05Korpatsch, Tamara - Burger, C
16:05Stojanovic, Nina - Fett, J
16:35Kulichkova, Elizaveta - Jorovic, Ivana
17:35Sasnovich, A - Voskoboeva, Galina

Kosárlabda

Anglia - BBL
17:00Leeds Force - Sheffield Sharks
18:00Manchester Giants - Leicester Riders
18:30Cheshire Phoenix - Plymouth Raiders
Ausztria - ÖBL
17:00Xion Dukes Klosterneuburg - WBC Raiffeisen Wels
18:00UBSC Graz - Redwell Gunners Oberwart
Denmark - Basketligaen
14:00Bakken Bears - Sisu
Franciaország - La Semaine des As
17:00Asvel Lyon-Villeurbanne - AS Monaco
Izrael - Premier Liga
17:55Hapoel Eilat B.C - Hapoel Holon
18:00Maccabi Haifa - Hapoel Migdal Jerusalem
19:45Hapoel Tel Aviv - Ironi Nahariya
20:05Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Tel Aviv
Lengyelország - Puchar Polski
17:45Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek
17:45Polish Cup 2017 - Winner
Litvánia - King Mindaugas Cup
15:50®algiris Kaunas - BC Lietkabelis
NCAA
18:00Duquesne Dukes - George Washington Colonials
18:00Boston University Terriers - Bucknell University Bison
19:00Wisconsin Badgers - Maryland Terrapins
19:00Yale Bulldogs - Pennsylvania Quakers
19:30Butler Bulldogs - DePaul Blue Demons
20:00Saint Peter's Peacocks - Fairfield Stags
20:00Detroit Titans - Valparaiso Crusaders
20:00Western Kentucky Hiltoppers - UAB Blazers
20:00Marist Red Foxes - Canisius Griffins
21:00Oakland Golden Grizzlies - Illinois Chicago Flames
21:30Denver Pioneers - IUPUI Jaguars
21:30Creighton Bluejays - Georgetown Hoyas
22:00San Diego State Aztecs - UNLV Rebels
22:00Illinois State Redbirds - Loyola Chicago Ramblers
22:00Temple Owls - Connecticut Huskies
22:00Indiana State Sycamores - Southern Illinois Salukis
23:00Iona Gaels - Rider Broncs
Németország - BBL-Pokal
15:00FC Bayern München - Brose Baskets
Németország - BEKO BBL
18:00Science City Jena - BG Göttingen
18:00Telekom Baskets Bonn - S.Oliver Baskets
Norvégia - BLNO
16:00Troms? Storm - Baerum Basket
17:00Kongsberg Miners - Asker Aliens
17:00Centrum Tigers - Fr?ya Basket
Olaszország - Coppa Italia
15:00Final Eight 2017 - Winner
18:00EA7 Emporio Armani Milano - Banco di Sardegna Sassari
Olaszország - Serie A2
14:15Eurobasket Roma - A.B. Latina
18:00Ferentino - Scafati Basket
18:00Virtus Bologna - Amici Pallacanestro Udinese
18:00Biancoblu Basket Bologna - Aurora Jesi
18:00Pallacanestro Trapani - Orsi Tortona
18:00Andrea Costa Imola - Pallacanestro Chieti
18:00Naturhouse Ferrara - Universo Treviso
18:00Junior Libertas Casale - Fortitudo Agrigento
18:00Blu Basket Treviglio - Pallacanestro Biella
18:00Roseto Sharks - Basket Recanati
18:00BCC Agropoli - Virtus Roma
18:00Pallacanestro Forli 2.015 - Pallacanestro Trieste
18:00NPC Rieti - Viola Reggio Calabria
Spanyolország - Copa del Rey
18:30Real Madrid - Valencia Basket Club
19:00Copa Del Rey 2016/2017 - Winner
Spanyolország - Leb Oro
18:00Palma Air Europa - FC Barcelona B
Svájc - LNA
16:00Union Neuchâtel Basket - Fribourg Olympic
Törökország - Turkish Cup
17:30Anadolu Efes - Banvit BK
VTB United League
14:00CSKA Moszkva - Lokomotiv Kuban
15:30Tsmoki-Minsk - BC Astana
16:00BC Kalev - Enisey Krasnoyarsk
17:00Nizhny Novgorod - BC Zenit Saint Petersburg

Kézilabda

Bajnokok Ligája
17:30IFK Kristianstad - Rhein-Neckar Löwen
19:00RK Celje Pivovarna Laąko - KS Vive Targi Kielce
Dánia - 1. Division Men
14:00Kors?r Slagelse Elitehandbold - Odder Handbold
14:30Team Sydhavs?erne - Frederikshavn FI
15:00Lemvig Handbold - Otterup HK
Dánia - 1. Division Women
16:00Fredericia HK (nők) - Lyngby HK (n)
EHF Cup
14:00Cocks - Melsungen MT
15:00Füchse Berlin - Saint-Raphaël
17:00Magdeburg SC - Tatabánya Carbonex KC
19:45Fraikin BM Granollers - HC Midtjylland
20:30FC Porto/Vitalis - F.A. Göppingen
Lengyelország - Superliga Men
16:45MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy
Lengyelország - Superliga Women
16:00Vistal Ł±czpol Gdynia (n) - EKS Start Elbl±g (n)
19:30MKS Zagłębie Lubin (n) - MKS Lublin (n)
Magyarország - Női
16:00ÉTV-Érdi VSE (nők) - Siófok KC (nők)
18:00Győri Audi ETO KC (n) - Kisvárda (W)
Németország - 2.Bundesliga
17:00SG BBM Bietigheim - HSG Konstanz
17:00ASV Hamm-Westfalen - HC Empor Rostock
17:00ThSV Eisenach - Vfl Bad Schwartau
17:00TV 1893 Neuhausen - TSG Lu-Friesenheim
17:00SG Leutershausen - HG Saarlouis
17:00Dessau-Roßlauer HV - Wilhelmshavener HV
17:00TV Hüttenberg - TuS Ferndorf
17:00TUSEM Essen - TV Emsdetten
18:00DJK Rimpar Wölfe - EHV Aue
Németország - Bundesliga
15:00THW Kiel - HSG Wetzlar
17:15TSV GWD Minden - SC Dhfk Leipzig
17:15TV Bittenfeld - HC Erlangen
Németország - Bundesliga Women
16:00Frisch Auf Göppingen (n) - BVB 09 Dortmund (n)
16:30VfL Oldenburg (n) - Buxtehuder SV (n)
Norvégia - 1st Division
16:00Herkules - Sandnes
18:00Viking Stavanger HK - Runar
18:00Haslum IL - Kristiansand
18:00Sandefjord - Naerb?
Norvégia - 1st Division Women
18:00Molde HK (n) - Follo HK Damer (nők)
18:00Fana (W) - Pors Handball (W)
18:00Fjellhammer (W) - Levanger (W)
18:00Aker (W) - Fyllingen (nők)
Norvégia - Eliteserien Női
16:00Raelingen (n) - Glassverket (n)
18:00Storhamar Handball (N) - Sola HK (n)
18:00Tertnes (n) - Byasen (n)
18:00Oppsal (n) - Vipers Kristiansand (n)
19:00Gjerpen (W) - Larvik (n)
Norvégia - Postenligaen
16:00Fyllingen - Falk Horten
17:45Elverum - Baekkelaget
18:00Lillestr?m Topphandball - ?IF Arendal
Románia - Liga Nationals nők
15:00HC "Dunarea" Braila (n) - HC Danubius Galati (nők)
Svédország - Allsvenskan
16:00IFK Tumba - RP IF Linköping
16:15Anderstorps SK - OV Helsingborg
17:00IF Hallby HK - Amo HK
Svédország - Elitserien
15:00Ricoh HK - Ystads IF HF
16:00Eskilstuna Guif - Hammarby IF HF
16:15HIF Karlskrona - IK Sävehof
Svédország - Elitserien Női
16:00Boden (W) - Team Eslöv IK (n)
Switzerland - Nationalliga A
16:30HC Kriens-Luzern - HSC Suhr Aarau
17:30Kadetten Schaffhausen - BSV Bern Muri

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.