Válaszolj a bwin 2022-es labdarúgó-világbajnoksággal kapcsolatos kérdéseire és hatalmas készpénznyeremény ütheti markod.

2022-es labdarúgó-világbajnokság (Fotó: HasanZaidi/Shutterstock.com)

4. A nyereményeket 2022.12.20., 12:00 óráig jóváírják a játékosok számláin.

Tippelj ingyen most!

Részvételi feltételek

Különleges Részvételi Feltételek

1. Ez a promóció 2022.11.04. 00:00 órától 2022.11.20. 16:59-ig érvényes ("Promóciós időszak").
  2. Ez az ajánlat semmilyen más ajánlattal nem vonható össze.
  3. Azzal, hogy részt vesz ebben a promócióban, elfogadja ezeket a speciális promóciós feltételeket és a  Általános Szerződési Feltételek

Mechanika

1. Ahhoz, hogy részt vegyen ebben a promócióban, egy jogosult játékosnak (az alábbiakban meghatározottak szerint) meg kell válaszolnia az összes kérdést (az alábbiakban meghatározottak szerint) a promóciós időszak alatt.
  2. A játékosoknak:
    1. 18 évesnél idősebbnek kell lennie; és
    2. legyen egy meglévő vagy új valódi pénzes játékos, aki legalább egy befizetést tett.
    3. láthatja ezt a promóciót, miután bejelentkezett a bwin-fiókjába.
  3. Azok a játékosok, akiket korábban kizártak a bwin promóciókból vagy bónuszokból, nem vehetnek részt ebben a promócióban.

(egy ''Jogosult játékos'')

A VB 2022 előrejelzője

1. A ''WORLD CUP 2022 Predictor'' egy ingyenesen játszható válogatás, amely megfelel a következő követelményeknek.
    1. A promóciós oldalon szereplő 11 kérdés mindegyikére választ kell adnia a jogosult játékosoknak:
    2. A válaszokat a 2022-es VB, Katar–Ecuador nyitómérkőzés kezdete előtti egy (1) percig lehet módosítani, 22.11.20-án 17:00-kor.
    3. A 2022-es Világbajnokság első mérkőzése után a válaszokat nem lehet megváltoztatni.
  2. Minden jogosult játékos csak egyszer vehet részt a promócióban (azaz elküldte válaszait a kérdésekre) a promóciós időszak alatt.

(egy ''Jogosult, ingyenesen játszható választás')

A kérdések

1. A következő 11 kérdést közzé kell tenni a promóciós oldalon.
    1. 1. kérdés: "Franciaország és Hollandia megnyeri a csoportját?".
    2. 2. kérdés: „Össz. gól a világbajnokság nyitónapján (Katar – Ecuador, 2022.11.20.)?”
    3. 3. kérdés: Cristiano Ronaldo több gólt fog szerezni, mint Lionel Messi? A kérdésre adott válasznak tartalmaznia kell a büntetőpárbajban szerzett gólokat.
    4. 4. kérdés: Mi lesz a Németország–Spanyolország (2022.11.27.) végkimenetele?”. A kérdésre adott válasz
    5. 5. kérdés: 'Hány gól lesz a legtöbb gólt hozó mérkőzésen (csak 90 perc)?''. Ez a kérdés csak a mérkőzés 90 percére vonatkozik. A hosszabbításban és/vagy tizenegyespárbajban szerzett gólok nem számítanak bele a kérdésbe.
    6. 6. kérdés: ''Hány pontot szerez Németország az E csoportban?''. Ez a kérdés Németország 3 csoportos mérkőzésein szerzett pontokra vonatkozik.
    7. 7. kérdés: ''Hány piros lap lesz a Világbajnokság során (beleértve a hosszabbítást is)?''. Ez a kérdés a torna során adott összes piros lapra vonatkozik, valamint a menedzsereknek és a padon lévő játékosoknak adott kártyákra is.
    8. 8. kérdés:  ''Mikor születik az első gól a döntőben (csak 90 perc)?''. Ez a kérdés csak a mérkőzés 90 percére vonatkozik. A mérkőzésen a hosszabbításban szerzett gólok és/vagy a büntetőrúgások nem számítanak bele a kérdésbe.
    9. 9. kérdés: „Ki nyeri a Világbajnokságot?” a 2022-es VB győztes csapatára vonatkozik.
    10. 10. kérdés: „Ki lesz a gólkirály?”. Ez a kérdés arra a játékosra vonatkozik, aki a 2022-es Világbajnokság során a legtöbb gólt szerezte. Ha több játékos osztozik a címet, minden kiválasztás nyertesnek minősül.
    11. 11. kérdés: „Kinek fogsz szurkolni?”. Ez a kérdés nincs hatással az előrejelzési pontszámára.
  1. A kérdésekre adott helyes válaszok az UEFA által közzétett hivatalos eredményeken alapulnak (a ''Forrás'')

(a ''Kérdések'')

A díj

1. Azok a jogosult Játékosok, akik minden kérdésre helyesen válaszolnak (a nyertes(ek)”), legfeljebb 75 000 000 Ft készpénz (a díj) nyerésére jogosultak. strong>”).
  2. A nyereményt 2022.12.20. 12:00 óráig jóváírják a játékos számláján.
  3. Amennyiben több nyertes van, a nyeremény egyenlő arányban kerül felosztásra.
  4. Amennyiben egyetlen nyertest sem azonosítanak, a nyeremény nem kerül kifizetésre, és nem kerül átírásra.
  5. A nyeremény a nyertes bwin-fiókján történő jóváírást követően kivehető.

(a ''Díj'')

Általános:

1. Ha a vállalat azt gyanítja, hogy egy nyertes játékos csalárd tevékenységben bűnös, a vállalat fenntartja a jogot, hogy felfüggessze vagy eltávolítsa az adott játékost a promócióból, és/vagy felfüggessze a játékos fiókját és/vagy a Promóció felfüggesztését a további vizsgálatig.
  2. Fenntartjuk a jogot a promóció megváltoztatására, leállítására vagy megszüntetésére a Szabványos promóciós feltételek feltételeinek megfelelően.