Július 09, 2020, 17:10:49 pm CEST

Szerző Téma: TippmixPro  (Megtekintve 240416 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Adam2000

Re:TippmixPro
« Válasz #1215 Dátum: December 11, 2019, 22:38:32 pm CET »
Valaki tudja hogy tippmixprón van-e fogadáskészítő?

Nem elérhető montini

« Válasz #1216 Dátum: Február 25, 2020, 10:30:58 am CET »
Sziasztok. Most játszom először ezen az oldalon, de nem is szeretnek sokáig mar. A kérdésem az lenne, hogy mi a tapasztalatotok a kifizetésekről? Bankszámlámra szeretnék pár százezret kivenni. Köszi

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #1217 Dátum: Február 29, 2020, 20:55:43 pm CET »
Gyors, egy munkanap maximum, de ha időben kikéred akkor még az nap megjön

Nem elérhető Crowz

« Válasz #1218 Dátum: Április 07, 2020, 09:08:16 am CEST »
Sziasztok!

Most ugyan éppen áll az egész sportfogadó világ, de én csak most regisztráltam TippmixPro-ra

Végigolvastam minden tudnivalót a hivatalos csatornákon, egy valami nem derült ki és az a belső egyenleg...

Tegyük fel, befizetek 300K-t, elkezdek valamennyi profitot termelni, de mondjuk a 300K-t nem fogja engedni kivenni? Egyáltalán, milyen esetekben engedi kifizetni a befizetett pénzemet (nem a nyereményegyenlegen szereplő összegekre gondolok...) ? Ha esetleg törlésre kerül a regisztráció? (vagy még ezt is benyelik?)
Ennek függvényében töltenék fel most pénzt ide is és fontos lenne tudnom, hogy mennyivel számolhatok (tudom hogy max 1 milla, ha biztosítva van, hogy azt később ki tudom velük fizettetni, még ez sem biztos, hogy akadály lenne)

Továbbá: mik a protippek a korlátozás elkerülése ellen? Lehet-e magas téten, kisebb odds-okkal, akár többször is megfogadni ugyanazt (tehát pl. 100K* 1,20, aztán megint 100K*1,20 ugyanarra az eseményre/kimenetelre? (remélem értitek mit akarok ebből kihozni lol)

Nem elérhető TiB

« Válasz #1219 Dátum: Április 07, 2020, 10:04:34 am CEST »
Továbbá: mik a protippek a korlátozás elkerülése ellen? Lehet-e magas téten, kisebb odds-okkal, akár többször is megfogadni ugyanazt (tehát pl. 100K* 1,20, aztán megint 100K*1,20 ugyanarra az eseményre/kimenetelre? (remélem értitek mit akarok ebből kihozni lol)

Nem tudom a Tippmixpro szabályait, ezért a kérdés első részére nem tudok válaszolni, hogy mennyit enged kivenni.

Viszont a korlátozásra, ha nagyon belemerülne itt a többség, kapnál mindenféle választ. Egyrészt a tét nagysága lehet piacfüggő is, egy speciális piacon, hogy például ki kapja a Nobel-díjat, nagy összeget egyetlen irodánál sem lehet felrakni. Másrészt a teljes korlátozás, tehát foci terén például, mindig valamilyen ügyeskedés eredménye, például arbolás. Viszont akármi is az oka a korlátozásnak, minden iroda szabályzatában van egy olyan pont szerintem, hogy bármilyen okból bármilyen döntést hozhatnak, ellenvetésnek helye nincs. Szóval ez a korlátozós dolog olyan, mint az időjárás, el kell fogadni, hogy néha esik, néha süt a nap.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1220 Dátum: Május 05, 2020, 11:10:41 am CEST »
Számít a véleményem!

A Szerencsejáték Zrt. folyamatosan piackutatásokat végez annak érdekében, hogy játékosainak minél inkább vonzó ajánlatokat és játékélményt tudjon nyújtani. A „Kitöltöm a kérdőívet” linkre való kattintással egy ilyen kutatásunk kérdőívét töltheted ki, kérünk segítsd munkánkat a kérdőív kitöltésével!

A kérdőív kitöltése nagyjából 15 percet vesz igényben, a kérdőívet kitöltők között 30 darab 10 000 Ft értékű Tesco vásárlási utalványt sorsolunk ki

Profi szakemberek ezek, jól tudják azt is, mennyire vonzó ajánlat egy tesco utalvány, amit mindössze az ország 3100 településén nem tudsz felhasználni.

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #1221 Dátum: Május 05, 2020, 13:53:49 pm CEST »
Számít a véleményem!

A Szerencsejáték Zrt. folyamatosan piackutatásokat végez annak érdekében, hogy játékosainak minél inkább vonzó ajánlatokat és játékélményt tudjon nyújtani. A „Kitöltöm a kérdőívet” linkre való kattintással egy ilyen kutatásunk kérdőívét töltheted ki, kérünk segítsd munkánkat a kérdőív kitöltésével!

A kérdőív kitöltése nagyjából 15 percet vesz igényben, a kérdőívet kitöltők között 30 darab 10 000 Ft értékű Tesco vásárlási utalványt sorsolunk ki

Profi szakemberek ezek, jól tudják azt is, mennyire vonzó ajánlat egy tesco utalvány, amit mindössze az ország 3100 településén nem tudsz felhasználni.
Még jó, hogy nem zsák krumplit utalnak ki  :D :D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Crowz

« Válasz #1222 Dátum: Május 07, 2020, 12:31:04 pm CEST »
Sziasztok!

Másnak se látszik élő fogadásoknál az animált "közvetítés"? Ez mitől lehet? Többféle böngészővel próbáltam, sehol nem látszik már...

Élőzéshez jó lenne azért a statisztika meg az eredmény megjelenítés...

Ez bug vagy feature? :bash:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1222 Dátum: Május 07, 2020, 12:31:04 pm CEST »