Október 31, 2020, 00:13:20 am CET

Szerző Téma: TippmixPro  (Megtekintve 250975 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető zsivany20

Re:TippmixPro
« Válasz #1245 Dátum: Szeptember 14, 2020, 17:38:44 pm CEST »
Hosszú idő után befizettem ide egy kis pénzt, bár ne tettem volna. Másnál is gyakori, hogy nem lehet élőben fogadni? Nincs felfüggesztve az esemény, kint vannak az odds-ok, egyszerűen le van tiltva a fogadás. Nem elég, hogy élőzésre a legtrébb iroda, de a kevés meccsre is ezzel sz.patják a népet?  >:(

Ezzel én is szembesültem korábban, sajnos elég tré az élő fogadás a TippmixPro-n... Vagy simán zárolva van, vagy ha nincs, akkor egyszerűen nem lehet feladni a fogadást... Na meg eleve kicsi az élő kínálat, szóval élőzésre nem őket ajánlanám...

Nem elérhető Hajdunorbert89

« Válasz #1246 Dátum: Szeptember 16, 2020, 14:08:30 pm CEST »
Most komolyan, miért kell ülni 3 napja egy elhalasztott meccsen?

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #1247 Dátum: Szeptember 16, 2020, 19:03:47 pm CEST »
Most komolyan, miért kell ülni 3 napja egy elhalasztott meccsen?

Ez a szabály náluk sajnos és be is tartják. Nem izgatja őket, hogy egy meccsről mondjuk már rég tudni, hogy úgysem fogják lejátszani, ők megvárják a három napot és csak akkor lesz push  :)

Nem elérhető curpy82

« Válasz #1248 Dátum: Szeptember 17, 2020, 17:32:33 pm CEST »
Ez a szabály náluk sajnos és be is tartják. Nem izgatja őket, hogy egy meccsről mondjuk már rég tudni, hogy úgysem fogják lejátszani, ők megvárják a három napot és csak akkor lesz push  :)

Párszor már beszéltem velük emiatt telefonon. Mindig azt mondják ők 3 helyről szerzik be az eredményeket, ha kettő azonos akkor máris jóváírják/törlik. A legundorítóbb viszont ha éjfél és hajnal 1 körül élőzől, mert akkor van sokszor, hogy nem írnak jóvá nyereményt akár 2 órán keresztül is. Beírja, hogy nyertes-nyeremény 0 huf.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1248 Dátum: Szeptember 17, 2020, 17:32:33 pm CEST »