Működne?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello

Szerintetek működne az,ha kiválasztanék egy nhl-es csapatot(lehetőleg olyat aki azért szokott is meccset nyerni),és elkezdem vele játszani a martingale-t?Vagy esetleg valami más sportban nem működne?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 03, 2013, 20:49:39
Hello

Szerintetek működne az,ha kiválasztanék egy nhl-es csapatot(lehetőleg olyat aki azért szokott is meccset nyerni),és elkezdem vele játszani a martingale-t?Vagy esetleg valami más sportban nem működne?

Mit értesz "működés" alatt?
Ha végtelen mennyiségű pénzed van, akkor garantáltan pluszban leszel egy győztes meccs után, de azért számolj utána, hogy egyetlen egységnyi haszonért (az első tétednek megfelelő összegről beszélünk) már 5 vesztes fogadás után is 32 egységnyi tétet kell feltenni és összességében már 63 egységnyi tétünk lesz befektetve...

Ez nem tűnik egy túlzottan jövedelmező stratégiának, még ha meg is úszod a hosszabb rossz szériákat, akkor is lesznek vesztes tétjeid bőven, amelyek után már a pénzedért fogsz futni.

De azt is mondhatom, hogy ha kis kezdőtéttel indulsz, akkor azért nem működik a dolog, mert nem hoz érezhető hasznot, ha meg nagyobb összeggel indítasz, akkor nem lesz pénzed egy idő után emelni a tétet.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 03, 2013, 20:49:39
Hello

Szerintetek működne az,ha kiválasztanék egy nhl-es csapatot(lehetőleg olyat aki azért szokott is meccset nyerni),és elkezdem vele játszani a martingale-t?Vagy esetleg valami más sportban nem működne?
A tétemelést felejtsd el. Még a szót is. Soha ne írd le, ne mondd ki, halálosabb, mint Voldemort nagyúr.  ;D ;D ;D

Igazatok van valószínűleg,úgyhogy valami mással kell próbálkozni.Nem tudom miért,de szerintem én "hülye" vagyok a fogadáshoz.Na mindegy,azért köszi

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 04, 2013, 14:38:35
Igazatok van valószínűleg,úgyhogy valami mással kell próbálkozni.Nem tudom miért,de szerintem én "hülye" vagyok a fogadáshoz.Na mindegy,azért köszi

A martingale-hez nem kell sportfogadónak lenni, csak fel kell ismerni a 2-es szorzót, viszont a sportfogadásban folyamatosan lehet fejlődni!
...ha tényleg érdekel a téma és hajlandó vagy tanulni és kijavítgatni a saját hibáidat.

az a baj hogy leginkább csak a pénz mozgat,sokszor elkap a kapzsiság.Nem tudom lehet-e azzal kezdeni valamit hogy valóban betartsam a szabályaimat,mert szinte mindig azon megy el a pénzem,hogy nem is arra fogadok amit elterveztem.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 04, 2013, 18:46:33
az a baj hogy leginkább csak a pénz mozgat,sokszor elkap a kapzsiság.Nem tudom lehet-e azzal kezdeni valamit hogy valóban betartsam a szabályaimat,mert szinte mindig azon megy el a pénzem,hogy nem is arra fogadok amit elterveztem.

Na igen, ez a legnehezebben kezelhető része...

Az előre eltervezett dolgokat (mire fogadunk, mikor veszünk ki pénzt stb.) fel kell írni egy papírra és ott kell tartani a monitor mellett.
Ha pedig mégis megszeged a szabályaidat és buksz vele, akkor meg odasétálsz a tükörhöz és csak annyit mondasz: megérdemelted f***fej!
Persze más kifejezést is használhatsz, ha az jobban megérint.  :)

A mohosagot kell legyozni. A gondolkodast gyokeresen megvaltoztatni. Tippelok 95% gyonyorkodik a bazinagy kombiszelvenyeken, rofogve azon, hogy szazaser szazezer, hinnye de szep lenne. Igen, van ilyen szep mese is. Igaz utana a illeto visszahordja siman a szaz ezrest is. Aki at tudja kapcsolni a ,,szoftvert" az agyban abba az iranyba hogy ugy mint mindenbe a profitot szazalekokba szamoljak, nem nagyon ismerek olyat aki egy het egy honap alatt megduplazna megtriplazna a bankjat. / es ezt hosszutavon is tudna csinalni/. Igy azt kell megtalalni amiben jo vagy, amivel havonta megcsinalod a 5-10% profitot (HOSSZUTAVON) es te vagy a kiraly. Mert akkor az van, hogy ahogy no a bankod ugy emeled a teteket, es amikor visszanezel egy ev utan, siman meg van duplazva triplazva a bank. Amikor megvaltozik a gondolkodasod, mar automatikusan lokod oda a stabil, havonta nem valtozo megadott tetet. Veletlenul se jut az eszedbe a szorzora nezve megduplazni a tetet, csak azer mert ugy jobban nez ki a nyeremeny. Nehez ezt igy leirni, de ezt megtanulni meg a kezdetek kezdeten meg kell... Osszegyujteni egy olyan bankot amit komolyan veszel, latod, es a bizonyos szazalekat rakod... nem olyan mint amikor mesz a tipszmikszulde mellett, es zsebedbe belenyulva hol ketszazast, hol otszazast huzol ki, es azt teszed oda. Sok szerencset.

#8 december 04, 2013, 19:42:34, Alk
Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 04, 2013, 18:46:33
az a baj hogy leginkább csak a pénz mozgat,sokszor elkap a kapzsiság.Nem tudom lehet-e azzal kezdeni valamit hogy valóban betartsam a szabályaimat,mert szinte mindig azon megy el a pénzem,hogy nem is arra fogadok amit elterveztem.

Szerintem ki kell magunkban alakítani azt, hogy ne a nyerés okozzon elégedettséget, hanem a szabályok stb betartása. Lehet, hogy ellent mondd a logikának, de én lassan már jobban érzem magam, hogyha megfontolt téttel, tippel bukok, mintha valami hülyeségre tennék fel nagyobb összeget, és nyernék. Plusz, aki tudja mit és miért csinál, az nem esik kétségbe egy-egy vesztes fogadást követően, mert tudja mi a következő, és az azt követő lépése, azaz hosszútávú tervei vannak. El kell dönteni, hogy a szerencsejátékos akarsz lenni, aki folyton kísérti a sorsot, vagy pedig nyereséges szeretnél lenni. A kettő a legritkább esetben valósul meg. Egyébként ez egy nagyon hosszú út, sok-sok lehetőséggel és nehézséggel. Egyszerűen időbe, legtöbbször évekbe telik, mire kiforr az egész. Tessék csinálni, és jó lesz az majd.