PDC Világbajnokság 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 december 16, 2013, 21:10:37, Alk
Idézetet írta: szumos Dátum december 16, 2013, 20:51:15
Azért Baxter kicsit jobban összekaphatta volna magát...  :noway:
Gondoltam, hogy nem lesz sétagalopp, de azért, hogy lealázzák.  ;D

Nézted a meccset? Én Sportingbeten néztem, jobb volt Evans. Második szettben még lett volna esélye Baxternak, de nagyon nem mentek a kiszállók neki. Talán Evans átlaga is jobb volt kicsit, de ez a kiszállókon ment el Baxternak, mármint azért lett ilyen csúnya. Végül nem tettem leg overt, se 180-asokra szerencsére, így csak a te tipped ment, azaz Evans +1,5! Köszönöm szépen! :ok:

Mit szóltok Mohammedd Latif Sapup dobóstílusához? Óriási forma az öreg szerintem...: D azok az ujj kifeszítések dobás után, mintha úgy varázsolná be, és az ugrás... : D nekem nagyon jó élményt nyújtott, főleg hogy hozta a 141 kiszállójával az 1-leget ami a 4-1 hez kellett ! kösz Mo  :great:

Idézetet írta: Alk Dátum december 16, 2013, 21:01:17
Nézted a meccset? Én Sportingbeten néztem, jobb volt Evans. Második szettben még lett volna esélye Baxternak, de nagyon nem mentek a kiszállók neki. Talán Evans átlaga is jobb volt kicsit, de ez a kiszállókon ment el Baxternak, mármint azért lett ilyen csúnya. Végül nem tettem leg overt, se 180-asokra szerencsére, így csak a te tipped ment, azaz Evans +1,5! Köszönöm szépen! :ok:

Végül én is a "kályhánál", az eredeti tippnél maradtam, szóval örülök azért. Amúgy igen, jobb volt Evans, de ha két-három lehetőségéből (kiszállónál) kihasznál legalább egyet Baxter, akkor negyedik szett van, ahogy mondtad is, a kiszállóin múlott.

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum december 16, 2013, 21:28:20
Mit szóltok Mohammedd Latif Sapup dobóstílusához? Óriási forma az öreg szerintem...: D azok az ujj kifeszítések dobás után, mintha úgy varázsolná be, és az ugrás... : D nekem nagyon jó élményt nyújtott, főleg hogy hozta a 141 kiszállójával az 1-leget ami a 4-1 hez kellett ! kösz Mo  :great:

Sajnos azt a meccset nem láttam, mert a főnököm úgy döntött, hogy esti megbeszélést kell tartanunk...  :twak_125:

A játék kérdés az idei vagy a tavalyi versenyre szól?

Tavalyi.
A mostani verseny hivatalosan 2014 világbajnokot adja.  ;)

Kíváncsi vagyok erre a Clark "gyerekre". Az egész éve értékelhetetlen volt. Ha az ezévi darts keresetéből kellett volna megélnie, akkor idén éhenhalt volna... A semmiből kvalifikálta magát gyakorlatilag. Honlapja mondjuk van.  :D

A holland sem egy atom, de azért illene nyernie...

Sok érdekes figura van a darts világában, de Clark az első akiről az a benyomásom: homoszexuális. Mondjuk a sport szempontjából lényegtelen...  :D

"had kérdezzem már meg hogy ha egy versenyen sima darts nyíl helyett nyílvesszővel dobok az érvényes?" ;D Az a baj, hogy elképzeltem :)

Nézegetem egy ideje a mai felhozatalt, de igazán értéket nem látok sok mindenben.  Kétséges formájú favoritok, fekete ló underdogok...
Viszont valami szemet szúrt. A Pipe-Monk meccs. Monk fiatal gyerek, évről évre kúszik előrébb a világranglistán. A legjobbak között van jó néhány nyert meccse is, bár a jegyzett versenyeken nagy skalpja nincs idén és a mérlege is gyenge, de mint mondtam, a fejlődés nyomon követhető. Sajnos az eredményeit részleteiben nem ismerem, de furcsállom, hogy a 180-as párbajban 1.53-al adja Pipeot esélyesnek. Mert Pipeot viszont jobban ismerem és az utóbbi pár hónapban a legtöbb amit dobott egy meccsen az 4 darab volt, de inkább csak 0, 1, legfeljebb 2 amit dobott! Akkor is, amikor simán nyert.
Furcsa.
Nem tudom mit tud Monk, de ha az irodák 6.5-re teszik a meccsen fifti-fiftit és Pipe szerintem 2 körül dob legfeljebb, akkor könnyen kiszámolható, hogy 3.40 ért Monk és a döntetlen 6.00-ért egyre csábítóbb!

Mondjuk a 6.5 under (180) is jónak tűnik az előbbiből kiindulva. Persze Monk sötét pont ebből a szempontból...
Szerintem inkább ezt választom.

Én inkább a Lewis meccsre koncentrálok, bízom benne, hogy villant valamit, mondjuk egy Henderson féle Bull-Bull-D16-tal már elégedett lennék :)
Legmagasabb kiszállási pont 119.5 felett   - 1.83

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 18, 2013, 20:49:43
Én inkább a Lewis meccsre koncentrálok, bízom benne, hogy villant valamit, mondjuk egy Henderson féle Bull-Bull-D16-tal már elégedett lennék :)
Legmagasabb kiszállási pont 119.5 felett   - 1.83

Ritkán merek magas kiszállóra fogadni ilyen egyoldalúnak várt meccsek esetén. Mindig attól tartok, hogy az underdog annyira alárendelt lesz, hogy a favorit kényelmesen lekerekíthet. A hangulat és a körülmény minden esetre a tipp mellett szól!  ;)

Én is így vagyok ezzel, de most Lewis közismert szerénységében bízom. Van Gerwen és Taylor mellett méltatlanul kevés szó esik róla, mint esélyesről, abban bízom, hogy ezzel a jobbik énje kerül előtérbe (mármint játéktudásban) és valami széppel indít az elején. És mikor máskor próbáljon menőzni, mint egy ilyen toronymagas esélyes meccsen?

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 18, 2013, 21:03:56
Én is így vagyok ezzel, de most Lewis közismert szerénységében bízom. Van Gerwen és Taylor mellett méltatlanul kevés szó esik róla, mint esélyesről, abban bízom, hogy ezzel a jobbik énje kerül előtérbe (mármint játéktudásban) és valami széppel indít az elején. És mikor máskor próbáljon menőzni, mint egy ilyen toronymagas esélyes meccsen?

;D

Na igen. Ebből a szempontból nem gondoltam bele, de tény, hogy ha hozza a személyiségét, megduplázódik az esélyed!  :D

#44 december 19, 2013, 00:51:38, szumos
Közben van egy infóm egy freebetről:

A Titan-tól kaptam egy ímélt, hogy ha befizetek legalább 20 fontot, vagy eurót és fogadok ezért az összegért dartsra minimum 1.5-ös oddson, akkor kapok egy 10 fontos, vagy eurós freebetet. (automatikusan jóváírják)

Természetesen egyből csattogtam a kondíciókra, ahol az első pont rögtön az, hogy csak "UK & Ireland" meghívott felhasználók számára... Mindegy, mondom kipróbálom, vagy megkapom vagy nem. Megkaptam. Automatice.

Persze a számlám dollárban van... Így 10 dollárt kaptam. Nem mindegy. Történetesen nyertem is a fogadásommal, így egyből ment a kiutalás is, mire fel eltüntették a freebetet!!! Szóval erre vigyázzatok. Töröltem a kifizetést és megkértem őket adják vissza. Nem tudom visszakapom e?!

A felhasználási feltételek között egyébként nincs ilyen pont, hogy nem kérhetsz kifizetést... Most már mindegy.


...gyorsak voltak. Gyorsan megmondták, hogy nem adják vissza.  :wall:
Adtak helyette egy másik bónuszt, teljesen más (rosszabb) kondíciókkal. Ez van. Ezt elb@sztam.