Joinbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Joinbetről?
Kifizetéssel van-e probléma?
Mennyire viselik el az arbosokat? stb.....

Mindent választ előre is köszönök

Elsőre szimpatikusnak tűnik, bár a help-nél nem sok infót találni :/
Várom a válaszokat én is.

Aki befizet ide és szeretne pénzt kivenni, annak ajánlom, hogy előre azonositsa magát.
Elég jó oddsaik vannak, élőben szinte teljesen megyeznek a bet365  oddsaival (foci, jégkorong), de elég hamar korlátoznak.
Weboldalukra feltöltöttem a dokumentumaimat, aztán kifizetést kértem.
Néhágy nap múlva jött a válasz, hogy nem tudnak kifizetni, mert nem kaptak tőlem semmilyen dokumentumot.
Elküldtem nekik email-ben újra (személyi másolat, lakcímkártya, bankszámlakivonat), és ujra kifizetést kértem.
A pénz nem jött aztán rákérdeztem. A válasz az volt, hogy küldjem be a dokumentumokat szinesben (persze eleve ugy küldtem).
Elküldtem újra, még oda is írtam nekik, hogy ez szines. És ismét kértem kifizetést.
Néhány nap eltelt és jött a válasz, hogy küldjek egy képet amin tartom a személyi igazolványt.
Elküldtem nekik és kértem kifizetést, de a pénz csak nem jött.
Ismét email, hogy mi a probléma.
A válasz hogy a közüzemi számlával vagy bankszámla kivonattal is fényképezzem le magam és küldjem el.
Lefényképeztem magam és elküldtem és kértem kifizetést, ami persze nem érkezett meg.
Küldtem emailt nekik, hogy mi a gond, a válsz hogy küldjek szines képet (persze azt küldtem).
Irtam nekik hogy a képek amit küldtem szinesek de azért mégegyszer elküldtem.
Válaszolták hogy a bankszámla kivonat nem szines és küldjek nekik olyat ami szines (a takarékbank nem teszi rá a kivonatra az logoját, hanem csak fekete fehérben küldi).
Küldtem nekik egy villanyszámlát ami szines.
Válaszolták hogy a villanyszámlát elfogadják de még küldjek egy olyan képet ahol tartom fej mellett.
Eklüldtem és ismét kifizetést kértem de a pénz megintcsak nem érkezett meg.
Újabb kérdés mi a probléma.
A válasz: minden rendben csak még küldjek egy olyan képet is ahol tartom a közüzemi számlát meg a személyimet is fej mellett.
Elküldtem és megint kifizetést kértem bár már egy kicsit reményt vesztve.
A csodák akkor jönnek amikor legkevésbé számitunk rá, két nap múlva a számlán volt a pénz.
Némi szépséghibája, hogy netellerről fizettem be, de csak bankszámlára utaltak.

Ede, ez nagyon kemény  >:( :-\ ;D Röviden összefoglalva: ide nem kell befizetni az is biztos.