Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Üdv.
Nincs most havi tippjáték? Vagy csak valami zűr van 😃

Ezek szerint  valami  nem működik :'( :'(

Mondjuk az elég érdekes, hogy a Roland Garros tippek utólag bekerültek a júniusi tippjátékba, de üsse kavics. Innen szép nyerni.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 02, 2021, 14:50:26
Mondjuk az elég érdekes, hogy a Roland Garros tippek utólag bekerültek a júniusi tippjátékba, de üsse kavics. Innen szép nyerni.

Ezzel egyetértek. Én pl. Csak a tenisz tippjátékba akartam beküldeni, ezért nem zavart, hogy nincs még normál tippjáték. Ha megoldható, szeretném korrigálni.

Az  SPF Klub hűségprogram  oldal sem működik.

Idézetet írta: zsiraf111 Dátum június 02, 2021, 14:59:42
Az  SPF Klub hűségprogram  oldal sem működik.

Annak kell egy pár nap, mire megjelenik az új hónap.


Idézetet írta: Szigo Dátum június 02, 2021, 14:53:51
Ezzel egyetértek. Én pl. Csak a tenisz tippjátékba akartam beküldeni, ezért nem zavart, hogy nincs még normál tippjáték. Ha megoldható, szeretném korrigálni.

Egyetértek . A havi tippjátékba szintén csak foci tippeket szoktam meküldeni, és mivel odatették a Garros tippjeit, így ma nem is tudok focit beküldeni.

Már  működik a tippjáték.

Elnézést a késői indításért.

Automatikusan hozzávettük a korábban beküldött tippeket is. Ezt mindig így tettük, ha később tudtuk csak indítani.

@BvB_09 , @Szigo , @chabialonso és a többiek.
Korábban beküldött Roland Garros tippeket megpróbálom kivenni.


Megoldva.

Teniszes (Roland Garros) tippek csak ettől az időponttól kerülnek be: június 2., 17:40CET! A korábban beküldött tippek nem kerültek be a havi versenybe.

Köszönjük szépen!

Sziasztok,

A mai Anglia-Horvátország EB meccset a Ghánai Premier liga alatt találtam meg a Tippjátékban és ha szeretnék beküldeni rá tippet, akkor nem akarja figyelembe venni az EB Tippjátékban.  8)

Valahol gondolom összeakadt a rendszer.
Esetleg ez egy isteni jel, hogy amúgy is elmenne a tippem?  :laugh:

Idézetet írta: sotet93 Dátum június 13, 2021, 10:31:33
Sziasztok,

A mai Anglia-Horvátország EB meccset a Ghánai Premier liga alatt találtam meg a Tippjátékban és ha szeretnék beküldeni rá tippet, akkor nem akarja figyelembe venni az EB Tippjátékban.  8)

Valahol gondolom összeakadt a rendszer.
Esetleg ez egy isteni jel, hogy amúgy is elmenne a tippem?  :laugh:

Gondolom, hogy a következő frissítéssel ez a gond megoldódott, csupán azért, mert most már az Euro 2021 kategóriában szerepel.

Roland Garros 2021:

1. hely: Khedron
Nyereménye: 15000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125: