Mayplay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Engem is kifizettek .Pénteken kértem ki 30 ezret,tegnap fél hatkor jött meg Skrillre 27500ft

Korábban nehezményeztem, hogy a máltai engedélyük megegyezik egy másik fogadóirodával. Ezt megírtam a Mayplaynek is, az alábbi választ kaptam:

(Még előtte megemlíteném, hogy amit írnak az lehet igaz is, de még nem tudtam ellenőrizni, se az Oddsmatrix céggel, se a máltai felügyelettel)

(1) E-mailem:

A honlapon feltüntet licenc: LGA/CL2/497/2008. Ezt licencet
használja az alábbi két oldal is:
http://www.jetbull.com/ [1]

http://www.noxwin1.com/ [2]


Mind a két oldal az Odds Matrix Ltd. cég kezében van, illetve
megtalálhatóak a máltai szerencsejáték felügyelet honlapján:
http://www.lga.org.mt/content.aspx?id=86977 [3]


A Mayplay céget nem találtam a honlapon. Tudnának ebben segíteni,
mert így nem pontos és érvényes a licenc használat a számomra!

Üdv,
X

(2) Válasz
Kedves X,

A következőkről tudom még tájékoztatni:
- az engedély tulajdonosa az OddsMatrix, ahogy az LGA oldalán látszik
- a Mayplay az OddsMatrix-al együttműködési szerződést kötött (whitelabel agreement)
- a Mayplay a szolgáltatásait az OddsMatrix engedélye alapján, az OddsMatrix együttműködésével jogszerűen nyújtja
- az LGA listájában csak az engedély eredeti birtokosa, ez esetben az OddsMatrix látszik
- a fentieket az LGA-n keresztül is vissza tudja ellenőrizni.

---
Üdvözlettel,



A tv-ben már van reklámjuk. Most toltak egyet a Digi Sport-on .

Idézetet írta: Sierra Dátum június 25, 2014, 13:03:40
A tv-ben már van reklámjuk. Most toltak egyet a Digi Sport-on .

Én is láttam már pár napja, talán az RTLII-n

Idézetet írta: Sierra Dátum június 25, 2014, 13:03:40
A tv-ben már van reklámjuk. Most toltak egyet a Digi Sport-on .

Nagyon régóta van tvs reklámjuk. Viszont azon csodálkozom hogy elkezdik betiltani a különféle irodákat, ez meg itt reklámozgat...

Én úgy tudom, eddig sem lehetett reklámozni sehol hasonlókat, aztán mégis mindenhol megjelentek a neten is a különféle bannerok az nso-tól kezdve... Szóval nekem tényleg a tököm kivan már az egésszel, mindenki mutyizik, mutyizok hát én is  ;D

Sziasztok! Én úgy látom hogy Maastro kártyáról sajnos nem lehet befizetni.Skrillről tuti lehet?

Sziasztok

Idézetet írta: pisti1983 Dátum június 25, 2014, 20:38:46
Sziasztok! Én úgy látom hogy Maastro kártyáról sajnos nem lehet befizetni.Skrillről tuti lehet?

Sziasztok

Szia! Igen tuti lehet, es ki is kerheted Skrillre. Szerintem mindenesetre gondold meg, hogy biztosan ezt az irodat valasztod-e.

Sikeresen megkaptam én is a kikért pénzt.
Visa kifizetésnél nekem nem vont le 8% kezelési költséget.
Az igényléstől számítva 8 nap volt a megérkezés.
Látom folyamatosan próbálnak javítani az oldalon, de még mindig nem megfelelő a fogadástörténetük.
Pl írtam nekik az egyik fogadásról ami nyertes lett, de sehol nem szerepelt, h jóvá írták volna. Ők állítják, h jóváírták de szerintem meg nem.  Mínusz 8000 ft.
A bónusz kiforgatásnál rájuk kellett írnom, h nézzenek utána mert már rég kiforgattam de a rendszer nem mutatta.

Azért lássuk be ilyen könnyen teljesíthető bónusz követelmények sehol nincsenek.
Ez miatt megéri regelni.
Viszont az, h nem írják jóvá a nyereményt. számomra elfogadhatatlan.
Ennek fényében mindenki döntse el megéri-e fogadni náluk.

Idézetet írta: bestd10 Dátum június 26, 2014, 09:04:17
Szia! Igen tuti lehet, es ki is kerheted Skrillre. Szerintem mindenesetre gondold meg, hogy biztosan ezt az irodat valasztod-e.

Ahogy olvasom elkezdtek fizetni. Eddig csak az lehetett a probléma hogy újak, és mivel tv-ben is folyamatosan ment a reklám, a 30 kilós bónuszra meg ráharaptak mint a Bah kuponra, nem csoda hogy belassultak. Főleg hogy ahogy a hozzászólások számát nézem, sokan kezdőként vágtak bele, mert látták a tv-ben a nagy dellát. Egy rutinosabb, több irodát megjárt fogadó türelmesebb, nem zaklatja őket minden nap, 1gy leterhelve a rutintalan személyzetet ;D A következő 1-2 hónapban azért kiderül hogy tényleg csak delay volt, vagy mutyi. De az itt olvasottak után én hajlok az előbbire. Még a nagy bajnokságkezdő bónuszok előtt nekilátok én is.

Idézetet írta: PaleeG Dátum június 23, 2014, 21:23:02
hiába bombák az élőoddsok..

Ezt kifejtenéd bővebben? Ahogy én néztem, egyáltalán nem jók az élő oddsok.

http://www.szf.hu/ hirdetményeknél már ott van a mayplay is

Bombák voltak az élőodds-ok.. már nem azok.. ezen is javítottak.. jó volt elcsípni akkor, amikor még nem javítottak rajta..

Játszik itt még valaki? Egy havernál gond van a kifizetéssel. A dokumentumellenőrzés után leállt a dolgok menete, se kifizetés, se válasz a kérdésekre. Már a "csak befizetési szakasz"-ban vannak?

Idézetet írta: borbor Dátum augusztus 12, 2014, 08:42:08
Játszik itt még valaki? Egy havernál gond van a kifizetéssel. A dokumentumellenőrzés után leállt a dolgok menete, se kifizetés, se válasz a kérdésekre. Már a "csak befizetési szakasz"-ban vannak?

Én nagyjából 1,5-2 hete végeztem náluk, s minden normál keretek közt lezajlott. Most kíváncsiságból írtam nekik egy totál felesleges levelet ([email protected]). Hmm, ez gyorsan ment, közben már meg is érkezett a válasz (9 perc). Szóval az ügyfélszolgálat továbbra is működik. Egyébként hány napja kért kifizetést? Ha jól emlékszem, nálam beletelt vagy 72 órába, mire skrill-re kiutalták.