Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tartalekos meccs volt amugy ma del korul, azt nezed ugye?

Igen ez elképzelhető. De akkor is furcsa. Hiába tartalékos liga, attól még nem sok minden indokolja hogy félidőnként 4gólt várjanak. Vagy csak keveset fogadok focira??


Igen azt néztem. Elvileg. Megnéztem az élő fogadás és a meccs előtti oddsokat is.

Ifiknél sok ilyet láttam, az ellenfélnél meg volt egy piros lap is a 62. percben.

Egyébként én raktam első félidő overre be is szoptam szépen..

A piroslap az elotte levo esemenyeket nem magyarazza, max konnyebbe teszi a golszerzest ha ugyis le van zsirozva az over, es azt sem, hogy miert nem lehetett mar fogadni a meccs vegen... pedig en csak egy cash outot akartam volna.


Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 26, 2015, 16:47:48
A piroslap az elotte levo esemenyeket nem magyarazza, max konnyebbe teszi a golszerzest ha ugyis le van zsirozva az over, es azt sem, hogy miert nem lehetett mar fogadni a meccs vegen... pedig en csak egy cash outot akartam volna.

Ukrán meccsre ne fogadj, mert Ukrajna csődben van. Nincs pénz, csak a maffiánál. Hol lehet pénzt keresni? Hát az online totózóban.
:beerchug:


Érdemes egy pillantást vetni a mai 3 orosz meccs alakulására, nem csak, hogy mindhármon volt bőven 90. percen túli gól, hanem ez az oddsmozgásoknak megfelelően is alakult.
A Krasznodar meccs külön megér egy misét.  :police:

Szasztok, ha esetleg valakinek volna egy eladó Bundamaffia c. könyve, és egy jelképes, kb. ezer Ft + postaköltségért megválna tőle, szívesen átveszem...  :angel:
(sokallom a bolti 3200 körüli árát...)

http://www.eredmenyek.com/merkozes/2uqPBcNl/#osszefoglalas

A tökutolsó csapat emberhátrányban fordítja meg a meccset az első helyezett ellen. Öööö oké

Idézetet írta: dynand Dátum december 12, 2015, 21:27:59
http://www.eredmenyek.com/merkozes/2uqPBcNl/#osszefoglalas

A tökutolsó csapat emberhátrányban fordítja meg a meccset az első helyezett ellen. Öööö oké

HT/FT 2/1 RULEZ!!!

Csajok, tettétek a 7.5-ös ázsiait? (1-2-nél)


Hazai +6.5 hendi ajandek.;)

Tét nélküli meccs, hazaiaknál lehet a serdülő játszik?  ;D
0-7 20 perc után, úgy, hogy 7.50 volt a V-re

0-4-nél 11.00-es oddson fogtam, hogy a vendégek 5-el vagy többel nyernek  ;D

Most is van live
2. harmad Oskomen 1.5 over 2.30-ért lehet jó, ha az elsőben 7-et ütöttek