Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Értem köszi!A bónuszt úgy kell jóváiratni?Azt hittem,hogy felírják az egyenlegre.Gondoltam 2000-et feltöltök paysafecardon,de ezek szerint nem elég az az összeg.

A tippjáték szabályai szerint elég a 2000 Ft is. Sőt, nem is követelmény a feltöltés, csak az, hogy legyen pénz a számládon (persze ha még nem fizettél be, akkor mindenképp kell).

Értem,köszi!
Múltkor mikor 15 eurot nyertem,akkor 3000-et kellett volna minimum feltöltenem,hogy aktiválják a bónuszom,lehet most is annyit kellene.

Akkor viszont nem fedi a valóságot az, ami a winmasterses tippjáték-nyeremények feltételeiben szerepel. Az adminoktól kérdezem, hogy akkor most kell feltöltés, vagy elég, ha nem 0 az egyenleg?

Nekem Áprilisban volt kettő feltöltésem mégse kaptam még meg! Nem értem!

Hétfőn feltöltök 3000,kíváncsi vagyok meg-e kapom!
Carlos66 3000ft-ot töltöttél fel?

Egyszer 2500ft meg még utána 3500ft!

Idézetet írta: Carlos66 Dátum május 07, 2016, 15:02:06
Nekem Áprilisban volt kettő feltöltésem mégse kaptam még meg! Nem értem!

Ha nulla az egyenleged akkor nem kapod meg, elvileg.

Az szép,hogy 6000-ért töltöttél és nincs bónusz! :(
Lehet aktíválni kell a bónuszt valahol,hogy megkapd,nem elég csak az,hogy feltöltesz!

Ja és nem nulla az egyenlegem kemény 100Ft maradt még rajta!

"A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy AKTÍV (feltöltött, avagy egyenleged nem nulla) Winmasters számlára."
Tehát a kiírás szerint nem a feltöltés számít, hanem hogy legyen pénz a számlán.

Ma jött:
Európa 24 legjobb nemzeti válogatottja már csomagol Franciaországba! Gyűjtse be hetente kétszer a 20%-os, akár 10.000 Ft-os újratöltési bónuszt minden héten!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 11, 2016, 18:36:36
Ma jött:
Európa 24 legjobb nemzeti válogatottja már csomagol Franciaországba! Gyűjtse be hetente kétszer a 20%-os, akár 10.000 Ft-os újratöltési bónuszt minden héten!

A forgatási feltétel azért kemény: (befizetés + bónusz) x 5

Azaz ha rámész a 10,000 ft-ra, akkor 300,000 ft-os forgatást vállalsz be ezért...

Itt is megkaptam a 10 EUR-os tét limitemet , az utolsó 1300 EUR-s kifizetés betett nekik

egész sokáig hagytak nyeri, csak úgy 3000 EUR kifizetés után korlátoztak le ,

Idézetet írta: sbrzol Dátum május 27, 2016, 20:51:01
Itt is megkaptam a 10 EUR-os tét limitemet , az utolsó 1300 EUR-s kifizetés betett nekik

egész sokáig hagytak nyeri, csak úgy 3000 EUR kifizetés után korlátoztak le ,

Így van, egyik legjobb iroda mostanság ilyen szempontból, jó persze bet365-öt nem számolva. Máshol 4-500€ után limit, nem is egy helyen. Meg a legjobb mikor egy irodánál úgy indulsz hogy rögtön limit mert ilyen is akad ám  :)