Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 23, 2017, 18:09:47
Most a winmasters teljesen ingyen, befizetés nélkül ad 5 db ingyenes pörgetést, összesen 1 (azaz egy) ft értékben!
Nekem 10 fillér jött belőle.

Kedves Hölgyek/Urak!
Tudom, hogy sokkal többet hibázunk, mint ami elfogadható (elviselhető) lenne, de minden igyekezetünkkel azon vagyunk, hogy elkerüljük. Ha el is tartott egy ideig mire megtaláltuk mi is okozhatta a problémát, mert valóban nevetséges néhány fillér értékű játékot kínálni kipróbálásra, de szerencsére sikerült megtalálni hibát és így már azonnal ki is javítottuk.
Sajnáljuk és természetesen minden ügyfelünknek újra elérhetővé tesszük az eredeti érték 300x-orosán.
Ezzel sem lehet persze megkeresni egy havi fizetést, de ez esetben már nem céltalan a játékok kipróbálása.
Sok sikert mindenkinek!

Melyik sloton lesz elérhető? Egy linket megköszönnék.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 01, 2017, 19:16:46
Melyik sloton lesz elérhető? Egy linket megköszönnék.

Szerintem ugyanazokon, mint az előző promócióban, csak a tét változott:
3. Az ingyenes pörgetések felhasználhatóak az alábbi nyerőgépek bármelyikén: 24, Kobushi (csak webes felületen elérhető), Scrolls of Ra, Super Lady Luck (csak webes felületen elérhető). Az első ingyenes pörgetéssel kiválasztott nyerőgépen vehető igénybe.

Kedves Winmasters!

A legnagyobb átverésetek hogy a felkínált bónuszotok kipörgetéséhez a legfontosabb információt eldugjátok az Általános Szerződési feltételek közé.
Korrektek vagytok, Belőlünk éltek!!!!!!

5-ből semmi, múltkor többet nyertem, mint most.  :bash:

Nem te vagy az egyetlen :D

Talán nem véletlen, hogy órák óta nem lehet élőben fogadni. Vagy csak nekem, lehet, mert elég sokat nyertem élőben az utóbbi időben. Szánalmas próbálkozás, hiba ide befizetni.

Sajnos órák óta én sem tudok élőben fogadni, kiértékelésekkel is gondok vannak.

6 órától éjfélig 1500 Ft. freebet lesz.

ez a romaniai oldal csak hülyére veszi a magyarokat.
szerintem a winmasters bőven rászolgált a feketelistára.
engem 540$ al huztak le anno.

:cya: :cya: bye bye winmasters

Mi történt? Korrekt választ kérek.

Idézetet írta: lacko23 Dátum december 14, 2017, 06:18:16
ez a romaniai oldal csak hülyére veszi a magyarokat.
szerintem a winmasters bőven rászolgált a feketelistára.
engem 540$ al huztak le anno.

:cya: :cya: bye bye winmasters

Tőlem 1700 Eurot, inkorrekt cég...

Idézetet írta: Inter55 Dátum december 18, 2017, 20:39:50
Tőlem 1700 Eurot, inkorrekt cég...

Részleteket tudnál közölni kérlek.

#448 december 18, 2017, 22:31:15, Inter55
Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 18, 2017, 22:00:22
Részleteket tudnál közölni kérlek.

Tömören annyi hogy a fiam játszott korábban náluk 1-2 éve, teljesen külön családban él, saját családja van, KÜLÖN LAKCÍMEN, és háztartásban is él, KÜLÖN CÍMEN is.Én úgy értelmezném az ÁSZF-et hogy megfelelek feltételeknek, ők úgy hogy nem, emiatt egy gyors gondolat alapján elvették 1700 jurót. Semmit nem kell bizonyítaniuk elmondta support. Ilyen lazák:

"Felhívjuk azonban szíves figyelmét, hogy a winmastersnek nem kötelessége megindokolni egy ilyen tényállást, hiszen Ön is teljes mértékben tisztában van azzal, hogy megszegte az Általános Szerződési Feltételeket, így semmi nem indokolja, hogy további magyarázatot adjunk a döntésre vonatkozóan."

Mindenki döntse el ezek alapján hogy ez milyen iroda, és ha valakivel ugyanez történne mit érezne...Mivel tudjuk nem egyszerű nyerni beten, hogyha esetleg meg nyersz egy nagyobb összeget elveszik lazán.
De biztos jön majd okostojás winmasterses és megmagyarázza majd...

Idézetet írta: Inter55 Dátum december 18, 2017, 22:20:10
Tömören annyi hogy a fiam játszott korábban náluk 1-2 éve, teljesen külön családban él, saját családja van, KÜLÖN LAKCÍMEN, és háztartásban is él, KÜLÖN CÍMEN is.Én úgy értelmezném az ÁSZF-et hogy megfelelek feltételeknek, ők úgy hogy nem, emiatt egy gyors gondolat alapján elvették 1700 jurót. Semmit nem kell bizonyítaniuk elmondta support. Ilyen lazák:

"Felhívjuk azonban szíves figyelmét, hogy a winmastersnek nem kötelessége megindokolni egy ilyen tényállást, hiszen Ön is teljes mértékben tisztában van azzal, hogy megszegte az Általános Szerződési Feltételeket, így semmi nem indokolja, hogy további magyarázatot adjunk a döntésre vonatkozóan."

Mindenki döntse el ezek alapján hogy ez milyen iroda, és ha valakivel ugyanez történne mit érezne...Mivel tudjuk nem egyszerű nyerni beten, hogyha esetleg meg nyersz egy nagyobb összeget elveszik lazán.
De biztos jön majd okostojás winmasterses és megmagyarázza majd...

Gondolom bónusz is vsn a dologban.