Partysports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 09, 2017, 10:45:51
20x

Rulett 20x nem jön zöld akkor jóvagy, nekem így 2x sikerült már kipörgetni  :D

Köszi!! 172 euró a vége! :D

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 09, 2017, 10:11:42
Nekem múlthéten szintén nem mutatta, majd befizettem és azonnal megjelent a promó. Azóta lekértem minden centet és megint nem mutatja, tehát pozítív egyenlegnek kell lennie szerintem.  8)

Nekem 0 volt az egyenlegem és mutatta.Nekem csak az angol nyelvű pókerszoftverben jött be a promóció,sehol másutt!!
Újra kell telepíteni és a telepítésnél az angol nyelvet választani.

Nekem a családban 2 számla van bekötve az egyiken volt befizetés ott ott is van a promó a másikon még nem volt és ott nincs ott  apromó pedig múlthéten még ott is ott volt nem értem most miért nem.

"The promotion is only available to funded players (1 or more deposits) who can see the offer listed under the 'Promotions' section of their account page"

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 09, 2017, 14:07:27
"The promotion is only available to funded players (1 or more deposits) who can see the offer listed under the 'Promotions' section of their account page"
ezt én elhiszem csak akkor múlthéten miért volt látható és előtte is olyan számlán ahol még nem volt befizetés?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 09, 2017, 14:36:58
ezt én elhiszem csak akkor múlthéten miért volt látható és előtte is olyan számlán ahol még nem volt befizetés?

Hasonló a helyzet itt is...

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 09, 2017, 14:36:58
ezt én elhiszem csak akkor múlthéten miért volt látható és előtte is olyan számlán ahol még nem volt befizetés?

Sztem csak orulj neki hogy eddig beneztek es megkaptad. Foleg naluk ne feszegesd a dolgod, mert ha rajonnek a (valaszd ki melyik tetszik) multizasra/bonuszvadaszatra/tobb szamla egy csaladban dologra, akkor legkozelebb egyikre sem kapsz.

Nincsen ma kaparos?  :(

Idézetet írta: pestigabo Dátum augusztus 16, 2017, 06:16:52
Nincsen ma kaparos?  :(

Ugye-ugye, múlt héten mindenki kapott, most már az sem, akinek volt befizetése.  :'(

Nekem volt, csak valami pókeres click and win! 2 dollárt kaptam! Jobban örültem volna 10 pörgetésnek! ;)

Nekem sincs mar ott a promo

Ennyi volt a click and Win promó vagy csak én nem kapom már?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 23, 2017, 14:02:13
Ennyi volt a click and Win promó vagy csak én nem kapom már?
Én se kaptam,lehet hogy ennyi.. :(

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 23, 2017, 14:24:44
Én se kaptam,lehet hogy ennyi.. :(
Èn ràkèrdeztem a múlt hèten,ès megpróbàlom szószerint idèzni a vàlaszt.Az eheti click abd win promóció technikai ès üzleti okok miatt elmarad.Ez ugye mèg a múlt hèten volt,de úgy tűnik nem tudtàk beàllítani hogy mindenkinek csak befizetèsi bónuszt adjon  így offoltàk a promót.Szerintem ez igy ebben a formàban màr nem is lesz többet.

Party-n lehet kaparni pokerjegyet powerfest eventre, nekem 2,2$ -osat sikerult.

Amugy erdekes ez a szoftver. Van hogy magatol nyom egy update-t, a mult heti utan pl full lelassult az egesz (bwin is). De egy kuka es friss letoltes, telepites utan porog mint atom.