Moneybookers tranzakciós limit

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Szerinetek valahogy meg lehet oldani a moneybookersen, hogy a most felkínált 5000eurós tranzakciós limitet (amit egy banki átutalás segítségével érünk el) megemeljék külön kérésre (mondjuk valamekkora havidíj ellenében vagy akármi)? Mert 90 nap alatt ha hetente kétszer-háromszor küldesz meg fogadsz 200-300 euró környékén (különböző sportfogadó irodáknál), akkor könnyen átlépheted ezt a limitet.
Egyébként a tranzakciós határ eltörlése a moneybookersnek is jó lenne, hiszen akkor több kezelési költséget tudna szedni. (ami minden utaláskor 0,5euró) Szóval az lenne a kérdésem hogy valaki elérte-e már ezt a határt, és utána volt-e lehetősége valahogy tovább emelni a limitet? Vagy lenne-e valami más javaslatotok?

Szevasz!

Emelni úgy tudod, h igazolod pl a lakcímedet, személyazonosságodat, stb.. Elég gyrsan fel lehet emelni. Nekem most 12000 euro környékén van.

A tranzakciós limitet meglehet emelni a Moneybookersnél. Erre két opciód van:

1.opció:  Identity verification by verifying your bank account!

Feltöltesz egy bizonyos összeget banki átutalás által, s ők megemelik a tranzakciós limited.

2.opció: Identity verification by address verification!

Postai úton fogsz egy levelet kapni a Moneybookerstól, melyben lesz egy ellenörző kód. Ezt a kódot ha megadod a Moneybookers weboldalán, akkor megnövelik a limitet.

Mindkét esetben 2.500 euróval nő a havi limited. Tehát, ha most neked 5000 euró, akkor ha mindkét opciót elvégzed, abban az esetben 10.000 eurós limited lesz.

Helló!

Nekem az lenne a kérdésem hogy muszály feltölteni pénzt mb-re ha részt akarok venni a tippjátékban?

Idézetet írta: tremor Dátum december 16, 2007, 19:53:44
Helló!

Nekem az lenne a kérdésem hogy muszály feltölteni pénzt mb-re ha részt akarok venni a tippjátékban?

Nem, nem muszály.

Csak érdekességből kérdezem:
Nekem most azt írja tranzakciós limitnek, hogy 780 euró (eredetileg 1000 volt) 90 napos periódusra. Azt tudom, hogy meg lehet emelni, ezt a szintet, de hol írja hogy melyik az a 90 napos periódus, hogy mikor kezdődik újra az 1000 euró?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 27, 2008, 05:15:34
Csak érdekességből kérdezem:
Nekem most azt írja tranzakciós limitnek, hogy 780 euró (eredetileg 1000 volt) 90 napos periódusra. Azt tudom, hogy meg lehet emelni, ezt a szintet, de hol írja hogy melyik az a 90 napos periódus, hogy mikor kezdődik újra az 1000 euró?

Hát sajnos ezt én sem tudom, hogy mikortól indul a 90 nap.

Szerintem folyamatosan kell érteni: az aktuális naptól visszaszámolva 90 napot.
Azaz, ha 90 nappal ezelőtt volt egy nagyobb utalásod, holnap annyival nő a kereted.

Érdekes gondolat....erre nem gondoltam....köszi.

Lehetsz VIP ügyfél is,akkor teljesen eltörlik a limitedet,azaz korlátlanul küldhetsz fogadhatsz lét.
Én túlestem az adress verification-on,küldözgettem különböző irodáknak ,és egyik nap felhívott telefonon egy hölgy tőlük.
Közölte hogy küldtek nekem egy mailt,ha jól emlékszem egy nevemre szóló közüzemi számlát és az útlevelem fénymásolatát
kellett átfaxolnom nekik.
Egy barátomat fel sem hívták,bizonyos idő után emailben közölték vele hogy VIP tag.

Idézetet írta: kondorr Dátum szeptember 16, 2008, 17:42:34
Lehetsz VIP ügyfél is,akkor teljesen eltörlik a limitedet,azaz korlátlanul küldhetsz fogadhatsz lét.
Én túlestem az adress verification-on,küldözgettem különböző irodáknak ,és egyik nap felhívott telefonon egy hölgy tőlük.
Közölte hogy küldtek nekem egy mailt,ha jól emlékszem egy nevemre szóló közüzemi számlát és az útlevelem fénymásolatát
kellett átfaxolnom nekik.
Egy barátomat fel sem hívták,bizonyos idő után emailben közölték vele hogy VIP tag.

Hm érdekes én is megcsináltam valami ellenőrzéseket, közte a lakcimét is, a bankkártya és bankszámla ellenőrzést még nem, egyelőre 3500 euró azt hiszem a limit, bár nekem az elég :)

Gondolom függhet  a küldözgetett összegeid nagyságától.

#12 október 16, 2008, 13:33:01, Boldi
Sziasztok. Két hónapja vagyok moneybookeres. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy kértem az adress verificationt ( vagyis limit emelés céljából a cím ellenőrzést). Ez már több, mint egy hónapja volt. Mindent jól kitöltöttem, de postai levél nem érkezett meg. Mondjuk egyelőre a limitált pénzösszeget nem hiszem, hogy elérem a közeljövében, de sose lehe tudni:)

valamikor a levél hetek múlva jön meg mivel Angliából küldik. egy tök sima fehér borítékban, nem lehet hogy elkeverted??
ha biztos nincs meg, akkor kérhetsz újat a weboldalon

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi a minimum összeg, amit bankszámláról fel tudok tölteni MB-re?

Na meg az, hogy ha munkanapon utalok, akkor azonnal megjelenik az összeg, vagy csak napok múlva?

(meg akarom emelni a limitet, itt a sok ki-befizetés miatt ma már MB-ről nem tudtam feltölteni a Sportingbet számlám...)