Moneybookers tranzakciós limit

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 24, 2013, 13:37:54
Az lenne a kérdésem, hogy mennyi a minimum összeg, amit bankszámláról fel tudok tölteni MB-re?

Na meg az, hogy ha munkanapon utalok, akkor azonnal megjelenik az összeg, vagy csak napok múlva?

(meg akarom emelni a limitet, itt a sok ki-befizetés miatt ma már MB-ről nem tudtam feltölteni a Sportingbet számlám...)

Egy ezres biztosan elég hozzá, de szerintem 200 Ft is (ha a netbankod engedi, akkor szerintem az MB nem fogja visszadobni, hogy kevés). Nekem volt, hogy kevesebb, mint 24 óra alatt beért a pénz, de ez volt a ritkább eset. Továbbá én UniCreditről utaltam, és a Skrillnek is ennél a banknál van a magyarországi bankszámlája (így sikerült 3-4 órát megspórolni). Kb két nappal számolj, ha most elindítod, kedd dél körül jóvá kell, hogy írják. Azért sem azonnali, mert te a Skrill központi számlájára utalod, s ők, amikor ránéznek, úgy teszik rá a te számládra, tehát nem közvetlen a sajátodra utalsz.

Közben rájöttem, 5 € a minimum befizetés bankszámláról MB-re

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 24, 2013, 20:41:05
Közben rájöttem, 5 € a minimum befizetés bankszámláról MB-re

Ez esetben bocsi. Megnéztem a legelső átutalásom, és az egy nagyobb összegű befizetés volt, nem tudom miért emlékeztem kisebbre. Vagyis tudom, de az most itt mindegy is. Mindenesetre két napnak elégnek kell lennie, eddig csak egy alkalommal csúszott ki belőle, akkor is egy nappal.

Sziasztok!
Járt már valaki ugy ,hogy nem tudott pénzt utalni illetve feltölteni fogadási számlát?
Limiten belül vagyok,azt látom de nem enged kiutalni semmit.Pénzt azt fogadhatok,a support már több mint 24órája nem válaszolt.Létezhet vmi napi limit,esetleg?Kicsit bosszant mert épp kezdödnek a bl meccsek... >:(


Véletlenül van kártyád az mb számládhoz és felvettél vele pénzt?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 23, 2013, 22:21:17
Véletlenül van kártyád az mb számládhoz és felvettél vele pénzt?

nincs
de válaszolt a support:nem érti mi a gondom de azért küldjem el az irataimat,és reméli ez csak ideiglenes gond.
nesze semmi fogd meg jol..kb
na mindegy várakozom tovább

Ezzel a hülye új felülettel elbasztak sok mindent. Engem még beenged a régire ha a www.moneybookers.com-ra megyek majd bejelentkezésnél ráklikkelek a régi felület linkre. Próbáld úgy esetleg.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 24, 2013, 19:00:24
Ezzel a hülye új felülettel elbasztak sok mindent. Engem még beenged a régire ha a www.moneybookers.com-ra megyek majd bejelentkezésnél ráklikkelek a régi felület linkre. Próbáld úgy esetleg.
Én  a régi felületet használom azóta is.