Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ereghard Dátum november 01, 2017, 18:26:36
Ha jó chateshez kerülsz és van valami jó kamu szöveged hogy miért nem tudod felhasználni  akkor lehet ad helyette egy 5 fontost 5x forgatásra amit slotra használhatsz

Végül nem volt rá szükség. Pont 20$-t nyertem, az utolsó pörgetés előtt 23-on álltam, azt a 3-at felraktam a középső harmadra, de nem jött. Mindegy, így is jó!  :great:

Idézetet írta: Linzer Dátum november 01, 2017, 19:32:42
Végül nem volt rá szükség. Pont 20$-t nyertem, az utolsó pörgetés előtt 23-on álltam, azt a 3-at felraktam a középső harmadra, de nem jött. Mindegy, így is jó!  :great:

végül is könnyebb kiforgatni itt mint egy sloton,csak többet kell vele dolgozni,csak nehogy eljátszd blackjacken mint én  :bash:

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 31, 2017, 20:14:49
SAjnos csak 20 a max kivehető.
Én a megnyert (160 euró) összegből kb 30 élő fogadást játszottam, kb 600 euró téttel, nyertem is meg nem is, 155 eurónál tartok. Ha kifizetést igényelnék akkor is csak 20 eurót kapnék?? (Nem volt befizetésem.)

Szerintem csak a forgatást követően 20 a megszerezhető, attól kezdve bármekkora összeg kiuatlható. De szinte biztos vagyok benne hogy be kell fizetned ahhozz hogy utána kiutalj.

Idézetet írta: HubiFCB Dátum november 02, 2017, 17:11:00
Szerintem csak a forgatást követően 20 a megszerezhető, attól kezdve bármekkora összeg kiuatlható. De szinte biztos vagyok benne hogy be kell fizetned ahhozz hogy utána kiutalj.

Sikerült kiforgatni és maradt 1600euro.Befizettem 10-et és elindítottam a kifizetést. 2órára rá ránéztem és már az egyenleg 20euron állt,akkor max 10eurot engedett a pörikből  :bash: :bash: :laugh:

Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 02, 2017, 17:22:58
Sikerült kiforgatni és maradt 1600euro.Befizettem 10-et és elindítottam a kifizetést. 2órára rá ránéztem és már az egyenleg 20euron állt,akkor max 10eurot engedett a pörikből  :bash: :bash: :laugh:
Én rendes fogadásokat tettem, már kb 800 euróért, most 120 eurónál járok. Pörgetés, vagy fogadás ugyanazt jelenti náluk??



Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 04, 2017, 03:25:26
30x forgatás,lehetetlenek táborába tartozik  :D :redchug:

Nekem úgy tűnik erre egy 5x forgatás is sok lenne, egyszer felnyomtam egy fontos tétre aztán beugrott a macska gondoltam most talán ad valamit, 5 egyformát adott persze a legértéktelenebből (ezt a szót így írják?), szóval kemény 4 font jött a nagy featureből

Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 04, 2017, 03:25:26
30x forgatás,lehetetlenek táborába tartozik  :D :redchug:
Minden elismerésem annak aki ebből a promóból akár 1 centet is nyer a végére. Nemhogy az eddigieknél nagyobb a megforgatási követelménye a játéknak hanem még a lehető leggagyibb játék is talán amit valaha láttam. Ezzel fogalmam sincs hogy lehet nyerni. 0.40 nél többet még nem sikerül. Jah hogy bónuszkör olyan is van benne? Azt nem sikerült megnéznem.

Az utolsó husz centnél beadta a free spint.36£ lett belőle.Ahogy jött ugy ment.Olyan mint a hajókötél,húzni lehet de tolni nem! :-)

Hali!
Nekem jól adott ez a játék Puss'n Boots. A tegnapit és a mait is ki tudtam forgatni. Kár, hogy csak 20 a max kivehető.

Ez volt a legnagyobb amit adott. 24$

Idézetet írta: saviola8321 Dátum november 05, 2017, 10:10:31
Minden elismerésem annak aki ebből a promóból akár 1 centet is nyer a végére. Nemhogy az eddigieknél nagyobb a megforgatási követelménye a játéknak hanem még a lehető leggagyibb játék is talán amit valaha láttam. Ezzel fogalmam sincs hogy lehet nyerni. 0.40 nél többet még nem sikerül. Jah hogy bónuszkör olyan is van benne? Azt nem sikerült megnéznem.
Én is óva intek mindenkit attól hogy túl sok időt pazaroljon erre a szemétre,a leggyengébb játék amivel eddig játszottam!Sajnos nekem az elején beadott egy Bigwint 54 euro nyereménnyel,de hiába volt még a játék alatt vagy tízszer még bigwin vagy egyéb nagynyerő forgatás az mindig a téthez képest jelentéktelen összeget adott.Ráadásul a pörgetések több mint 90 százalékán nincs nyeremény,a többin szinte csak jelentéktelen,csupán az ilyen bigwinwekben lehetne bízni,de szemlátomást az is értelmetlen.Elcsesztem vele egy csomó időt.Ráadásul unalmas is.

Amíg ingyen van, egy szavunk sem lehetne  :)

Idézetet írta: szorzatos Dátum november 05, 2017, 12:15:42
Amíg ingyen van, egy szavunk sem lehetne  :)

azért nem feltétlen van ingyen,simán el lehet rá pazarolni fél órát is,a legjobb mikor a forgatás 90%-ánál fogy el a bónusz
pénzbe nem kerül,az igaz,de engem pl eléggé fel tud húzni
még ha állandóan ilyen slotokra adna 5 fontot,akkor is messze felülmúlná az összes irodát,utóbbi fél évben többet nyertem ennél az irodánál pénz kockáztatása nélkül(még ha általában vissza is játszottam),mint az összes többinél együttvéve akármikor