Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is sikerult a 20 eurot kivennem belole :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum november 20, 2017, 09:32:39
0.5 euros téten és úgy volt, hogy választhattam 1 szimbólumot, ami utanna 5 pörgetesen át leragadt, és ha jott még mellé azonos azt is lelakatolta.. És beadott csomó azonos szimbólumot és így jött ;D

Nyert még valaki vele, vagy csak nekem volt ilyen piszok mazlim?
Nekem ez a fajta plusz bónusz nem jött a játékban csak az amikor megjelenik a 3 tárcsás kis játék sé párszor pörög de ott is csak max 1 doclsit adott 0,2 as téten.

Nekem a 3tárcsás dolog többször is előjött, amikor 2-3 kört pörgött mindig adott, amikor 20 kör volt, akkor viszont csak elvétve. Kipörgetni nem sikerült itt sem, talán majd vasárnapig egyszer...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 18, 2017, 11:47:31
bet365-ön 20 pöri, ha 3000-et átutalunk a kaszinóra

Két kérdésem lenne: az egyik, hogy van a kaszinós részen 336 Ft-om, viszont bónusz, ezt nem lehet valahogy nullázni?

a másik, hogy ugye 3000-et át kell utalni a kaszinó számlára, de amikor a 20 bónusz pöri lement, a 3000 Ft-ot vissza tudom utalni a sportfogadás részre, és csak a pörikből nyert pénzből tudok-e forgatni?

A kaszinós részen lévő bónusz lejáratkor törlődik, ha nem akarod kivárni vagy ez mégsem történne meg, akkor az ügyfélszolgálat kérésre bármikor törli.
Ha csak bónusz van ott, akkor persze nem érdemes megtenni, inkább el kell játszani forintra a bónuszt. (Halloween Fortune játékon 1 ft is lehet a tét...)
Az biztos, hogy bónuszegyenleget nem érdemes a kaszinószámlán hagyni, mert akadályozza a pénz utalását.

Elvileg csak a valós pénzből megtett tétek forgatják a bónuszt, így nem tudom, hogy érdemes-e csak a nyereménnyel játszani, de lehetséges!
A pörgetések elfogadása és azok lejátszása között is visszautalhatod a pénzt a sportfogadás egyenlegre.


A hetvegi bet365-rol lemaradtam, a termst nem ismerem, de ha ez ugyanolyan promo volt mint ami kb minden szombaton, akkor eleg atutalni a kaszinoba, majd azon nyomban visszautalni, es csak a freespinekbol osszejott suskat kell forgatni.

Ha mar a chates szoba kerult: egyszer pont rakerdeztem a freespin termsre, amikor mondta a chates hogy a comp pointjaimat bevalthatom. Ezeket porgetes soran lehet gyujteni, be lehet valtani, es egybol cash. Promok kozott van ha jol emlekszem.

WH -n meg kell nyitni egy "must drop" jackpot jatekot a Vegas reszen, es ad 5 freespinst ami ha veletlenul hoz valamennyit, akkor az cash. De csak ejfelig van.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 20, 2017, 22:48:59
A hetvegi bet365-rol lemaradtam, a termst nem ismerem, de ha ez ugyanolyan promo volt mint ami kb minden szombaton, akkor eleg atutalni a kaszinoba, majd azon nyomban visszautalni, es csak a freespinekbol osszejott suskat kell forgatni.

Ha mar a chates szoba kerult: egyszer pont rakerdeztem a freespin termsre, amikor mondta a chates hogy a comp pointjaimat bevalthatom. Ezeket porgetes soran lehet gyujteni, be lehet valtani, es egybol cash. Promok kozott van ha jol emlekszem.

WH -n meg kell nyitni egy "must drop" jackpot jatekot a Vegas reszen, es ad 5 freespinst ami ha veletlenul hoz valamennyit, akkor az cash. De csak ejfelig van.


Promó 5FS nálam is él.köszi! Big winnél adott 1.90eurot  :laugh: :redchug: végén 2.11eurot adott  :great:


a mostani wh promon ki lehet szedni 20nal tobbet?

Igen. Leirtam korabban hogyan.

Idézetet írta: ereghard Dátum november 21, 2017, 13:01:36
a mostani wh promon ki lehet szedni 20nal tobbet?

ennek a promonak a feleslegét nem tudod elvinni máshová, nem engedi pl rulettre, a pörgetések meg max-va vannak, azt még bepróbálhatod a végén

Nekem 25 maradt most a végén rányomtam 5-ös téten nem adott semmit, de jó tudni hogy nem feltétlen a 20 a cél hanem lehet nagyobbra gondolni
Az se volt semmi hogy valaki itt pár napja 170et szedett ki

hát gyerekek ez WH promó nemsok szart ér,1euros téten felengedett 20euroig,kb kipörgettem a 100ból olyan 60at-70et,de nyilván 0 lett a vége...:))
ha már ilyen fos promót adnak legalább ne 40X wageringel kínálná...rohadnameg:)

Király ez promó :ok: :ok:
Köszi, megint sikerült húsz eurót kiszedni  :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 21, 2017, 11:57:36
https://twitter.com/unibet/status/932594401431371776

sztem pentekig lehet tippelni

kommentbe megírod a tipped és utána mikor reagálnak vagy hogyan működik?  :redchug:

Idézetet írta: ereghard Dátum november 21, 2017, 14:33:35
Nekem 25 maradt most a végén rányomtam 5-ös téten nem adott semmit, de jó tudni hogy nem feltétlen a 20 a cél hanem lehet nagyobbra gondolni
Az se volt semmi hogy valaki itt pár napja 170et szedett ki

43%-nál beadott egy 0.25-s pörire 53 euros lakatot, evvel gyakorlatilag meg is volt. Innen még végigpörgetve nyerő szériát produkált. -pl 3 lakat jött 12, 27, 39- a vége előtt 138 euron állt, végén 15 ment a max tétre, az nem adott semmit, maradt a 20-s és fájó szívvel elköszöntem a 103 eurotól.