William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez a vegasos Scratchcard promó ma ment valakinél?


Első nap adott egy játékot amit nem lehetett megjatszani!Azota semmi de már vege.


Főoldalon BIG BONUS Weekend promó. GL

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 28, 2017, 12:21:01
Főoldalon BIG BONUS Weekend promó. GL

Sajnos élő kaszinót adta, olyan bónuszt mindössze egyszer sikerült kiforgatni, most jött a második. Rögtön az első játékba pont beadta a bigwin-t.

Van megoldás a Superman slotok elindítására?


Hali!
Nekem sem indult el a Superman, de még volt egy másik is ami nem indult el Green Lantern, szintén 10 pörgetés lett volna.

Van most egy ilyen promó, főoldal  jobbra és a lenti képet kell keresni. 5€-t ad erre a játékra, Wish Upon a Jackpot csak el kell fogadni. Ez most kivételesen elindult. A számlámon nincs pénz, de ezt így is megadta. Vegas részen van.

Sok sikert!

Idézetet írta: Attla$ Dátum április 29, 2017, 12:23:09
Van megoldás a Superman slotok elindítására?
Ha UK lakcimmel regeltel es fontban van a szamlad elvileg menniuk kellene. Minden mas esetben azok a promok rank nem vonatkoznak.

Napi 10.000 ingyenes pörgetés a William Hill jóvoltából

Egy hétig a William Hill Kaszinóban, a kijelölt jackpot játékokon minden befizetett 10€-ért sorsjegyeket szerezhetsz a napi 10.000 ingyenes pörgetést osztó sorsolásokra. Olvasd tovább!



Vegas részen az előző hetekhez hasonlóan mától vasárnapig vegas scratch card promó!

Nálam nem indulnak el a vegas slotok. Zenmatetel és Holaval sem. Szerintetek mi a gond? Csak a slot zenéjét hallom a háttérben. Flash rendben van.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 18, 2017, 18:37:37
Nálam nem indulnak el a vegas slotok. Zenmatetel és Holaval sem. Szerintetek mi a gond? Csak a slot zenéjét hallom a háttérben. Flash rendben van.

uk-s vpn-el nekem megállt a töltés 80%-on,svéddel viszont betöltötte,szóval lehet egy próbát neked is megérne,hogy más országot próbálsz

egyébként ha ebből ingyen pörgetés jön,az egyből elérhető?csak mert nekem beadott 5-öt de nem látom a játékban

Idézetet írta: ereghard Dátum május 18, 2017, 20:49:08
uk-s vpn-el nekem megállt a töltés 80%-on,svéddel viszont betöltötte,szóval lehet egy próbát neked is megérne,hogy más országot próbálsz

egyébként ha ebből ingyen pörgetés jön,az egyből elérhető?csak mert nekem beadott 5-öt de nem látom a játékban

Ugyanez a szitu itt is.

#89 május 19, 2017, 12:04:20, Kaszinó Ajánlatok
Nyerj 20 ingyenes pörgetést az Age of the Gods nyerőgépeken a William Hillnél!

Tennivalód nem több, mint a befizetni minimum 10€-t és megpörgetni a William Hill Kaszinó bármelyik kijelölt Age of the Gods játékát és máris megkapod a bónuszt. Olvasd tovább!