Csokor!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#600 június 27, 2017, 10:54:02, CaeSar
Today, 12:00, Eastbourne, round of 16, grass

Djokovic - Pospisil

Tipp: Pospisil +5 AH
Odds: 1,5
Iroda: Cézárbet

Nagyon rossz nézni, ami Djokovic-tyal történik, és azt a legrosszabb látni, hogy egyszerűen nem tud kikeveredni ebből az ördögi körből. Jött egy Pepe Imaz, elküldte a stábot, edzőt váltott. Igazából érdemben semmi sem változott meg. Lassan ki kell jelenteni, hogy a TOP20-ból bárki elkaphatja, és az már nem is akkora meglepetés. Szomorú, de ez van. Djoko nagyon rég óta nem játszott a Wimbledon előtt meccseket, most ezen a rutinon is megpróbál változtatni.
Pospisil nem egy nagy játékos, legalábbis ezen a szinten nem. Van egy jó szervája, ami ezen a borításon aranyat is érhet. Számíthat azért még Djoko hibáira is a kanadai. Nem utolsó sorban már Dodigot és Vesely-t is megverte itt.
Djokovic elsöprő sikerét semmiképp nem várom. Nyerni valószínűleg nyerni fog a szerb, de azért sokat erre sem tennék. Pospisilnek a +5-be szerintem bele kell férnie. 6-3 6-4-nél is pénzünknél vagyunk, de én ettől szorosabbra számítok.

ÉLŐ

Dart - Buyukakcay 6-4 2-4*

Tipp: Dart
Odds: 1,85
Iroda: William Hill

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 10:34:15
Today, 14:30, Antalya, 1. round, grass

Ilhan - Klizan

Tipp: Ilhan szettet nyer
Odds: 1,83
Iroda: Cézárbet

A főoldali cikkel egyet értek! Klizan elég hektikus játékos, tényleg nagyon széles skálán mozog az ő játéka. Törökországban történhetnek érdekes dolgok, főleg, ha egy hazai játékos is érdekelt.
Egyébként 2010-ben már találkoztak egyszer Törökországban, Izmirben. Akkor egy 6-2-es Ilhan szett után Klizan feladta a meccset.
Nagy Klizan ellenállásra nem számítok most sem. Wimbi előtt egyek elbohóckodik itt, aztán repül a szigetországba.

Első játszma rövidítés 6-3-nál feladta Klizan! Várom butyit, de szerintem ez így void a 1st ballos irodánál!  ;D ;D ;D ;D ;D
Rohadjon ki az összes fogad, Klizan!

+29,84  :redchug:

ÉLŐ

Anglia U21 - Németország U21 13'

Tipp: Lesz 11-es a mérkőzésen
Odds: 3,9
Iroda: Betfair

Tipp2: 1. fi. 0,5 gól felett
Odds: 1,85
Iroda: Black Type (? :D )

Állítólag ez az odds, cseten mondták, nekem nem sikerült rákeresni. Nos, 10 perc alatt két tizit nézett be a spori. Következő kétes szituációt már illene neki befújnia. Eléggé lüktet a meccs, szerintem lesz gól/gólok az 1. félidőben.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 18:19:02
ÉLŐ

Anglia U21 - Németország U21 13'

Tipp: Lesz 11-es a mérkőzésen
Odds: 3,9
Iroda: Betfair

Tipp2: 1. fi. 0,5 gól felett
Odds: 1,85
Iroda: Black Type (? :D )

Állítólag ez az odds, cseten mondták, nekem nem sikerült rákeresni. Nos, 10 perc alatt két tizit nézett be a spori. Következő kétes szituációt már illene neki befújnia. Eléggé lüktet a meccs, szerintem lesz gól/gólok az 1. félidőben.

1-1 a félidő  :ok:

+30,69  :redchug:


Ez nagyjából majd fedezi a tizis tippet! :D

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 18:19:02
ÉLŐ

Anglia U21 - Németország U21 13'

Tipp: Lesz 11-es a mérkőzésen
Odds: 3,9
Iroda: Betfair

Tipp2: 1. fi. 0,5 gól felett
Odds: 1,85
Iroda: Black Type (? :D )

Állítólag ez az odds, cseten mondták, nekem nem sikerült rákeresni. Nos, 10 perc alatt két tizit nézett be a spori. Következő kétes szituációt már illene neki befújnia. Eléggé lüktet a meccs, szerintem lesz gól/gólok az 1. félidőben.

Nem lett tizi a meccsen.  :noway: Illetve lett  is.  ;D

+29,69  :redchug:

ÉLŐ

Spanyolország U21 - Olaszország U21 8'

0-0

Tipp: Spanyol U21 nyer
Odds: 2
Iroda: BetVictor

Ezek a spanyolok szerintem a végső győzelemre is esélyesek. Gyakorlatilag a csapat java része a klub csapatában is húzóembernek számít.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 21:09:47
ÉLŐ

Spanyolország U21 - Olaszország U21 8'

0-0

Tipp: Spanyol U21 nyer
Odds: 2
Iroda: BetVictor

Ezek a spanyolok szerintem a végső győzelemre is esélyesek. Gyakorlatilag a csapat java része a klub csapatában is húzóembernek számít.

3-1  :ok:

+30,69  :redchug:


Döntőben is esélyesebbek lesznek. Ceballos meg Saúl nagy meccset játszottak!

ÉLŐ

Estudiantes - Quilmes HT

0-0

Tipp: Estudiantes
Odds: 1,51
Iroda: 1xbet

Felborul a pálya. Quilmes kiesett már, Estudiantes ha nyer, akkor biztos Libertadores Kupa induló. A meccs képe is ezt mutatja. 25 percet néztem belőle, volt hogy egy támadáson belül 3 gólt lőhetett volna a hazai csapat. A vendégek még kontráig sem jutottak. 1-2 gólt szerintem bepréselnek a 2. játékrészben. Legutóbbi 4 hazai Estudiantes meccsen csak a Boca távozhatott 1 ponttal. És az is beszedés, hogy a legutóbbi 4 hazai meccsén gólt sem kaptak. Közben lőttek 5 gólt. Gólprádé most sem lesz. 2-0-ra tippelek.

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 23:54:02
ÉLŐ

Estudiantes - Quilmes HT

0-0

Tipp: Estudiantes
Odds: 1,51
Iroda: 1xbet

Felborul a pálya. Quilmes kiesett már, Estudiantes ha nyer, akkor biztos Libertadores Kupa induló. A meccs képe is ezt mutatja. 25 percet néztem belőle, volt hogy egy támadáson belül 3 gólt lőhetett volna a hazai csapat. A vendégek még kontráig sem jutottak. 1-2 gólt szerintem bepréselnek a 2. játékrészben. Legutóbbi 4 hazai Estudiantes meccsen csak a Boca távozhatott 1 ponttal. És az is beszedés, hogy a legutóbbi 4 hazai meccsén gólt sem kaptak. Közben lőttek 5 gólt. Gólprádé most sem lesz. 2-0-ra tippelek.

1-0  :ok:

+31,20  :redchug:

Today, 13:30, Eastbourne, 2. round, grass


Kerber Angelique         Pliskova Kristyna

Tipp: Pliskova
Odds: 2,82
Iroda: Cézárbet

A fiatalabbik Pliskova játszik ma Kerberrel. Kerber legutóbbi 2 tornáján az első körben távozott. Nincs igazán jó formában, még akkor sem, ha a füves borításon vannak jó eredményei. Wimbledonból vannak szép eredményei, tavaly döntőzött is. Elmondhatjuk tehát, hogy Kerber játékának kedvez a füves borítás.
Krystina Pliskovának még nincsenek akkora sikerei, mint nővérének. Habár mindene megvan hozzá. Magas termete miatt igen jól szervál. Alapvonalról keményen, és jól üt. Jó játékos lesz szerintem belőle is, kell még talán 1-2 év, és akkor képes lehet nagyobb eredményekre is. Kimondottan jól érzi Ő is magát a füves borításon.
Krystina előnye lehet még, hogy már 2 hete füvön játszik, és van 5 tétmeccs a lábában.

 VILÁG: Barátságos mérkőzés
   
Plzen (Cze)   -   Usti n. L. (Cze)
28.06.2017 17:00

Tipp: X
Odds: 13
Iroda: PaddyPower

Ez a tipp csak 0,5 egységgel megy. A két csapat három legutóbbi barátságos mérkőzése döntetlennel ért véget. Egyszer 4-4, kétszer pedig 2-2 lett a végeredmény. Lehet ez ugyan a véletlen műve is, és akkor pénzégetés az egész. :D Mégis lehet, hogy ez a két csapat összejátszik?! Próbáltam rákeresni, hogy a két csapat milyen kapcsolatot ápol egymással, de sajnos erre vonatkozó infót nem találtam.
Én elhiszem, hogy itt paranormális jelenségként ez a két csapat megint lehozza a meccset döntetlenre. :D

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 13:12:01
ÉLŐ

Dart - Buyukakcay 6-4 2-4*

Tipp: Dart
Odds: 1,85
Iroda: William Hill

6-4 3-6 7-6  :noway:


+30,20  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 27, 2017, 10:36:10
Today, 12:00, Eastbourne, round of 16, grass

Djokovic - Pospisil

Tipp: Pospisil +5 AH
Odds: 1,5
Iroda: Cézárbet

Nagyon rossz nézni, ami Djokovic-tyal történik, és azt a legrosszabb látni, hogy egyszerűen nem tud kikeveredni ebből az ördögi körből. Jött egy Pepe Imaz, elküldte a stábot, edzőt váltott. Igazából érdemben semmi sem változott meg. Lassan ki kell jelenteni, hogy a TOP20-ból bárki elkaphatja, és az már nem is akkora meglepetés. Szomorú, de ez van. Djoko nagyon rég óta nem játszott a Wimbledon előtt meccseket, most ezen a rutinon is megpróbál változtatni.
Pospisil nem egy nagy játékos, legalábbis ezen a szinten nem. Van egy jó szervája, ami ezen a borításon aranyat is érhet. Számíthat azért még Djoko hibáira is a kanadai. Nem utolsó sorban már Dodigot és Vesely-t is megverte itt.
Djokovic elsöprő sikerét semmiképp nem várom. Nyerni valószínűleg nyerni fog a szerb, de azért sokat erre sem tennék. Pospisilnek a +5-be szerintem bele kell férnie. 6-3 6-4-nél is pénzünknél vagyunk, de én ettől szorosabbra számítok.

6-4 6-3  :-X


+30,20  :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 28, 2017, 10:07:07
Today, 13:30, Eastbourne, 2. round, grass


Kerber Angelique         Pliskova Kristyna

Tipp: Pliskova
Odds: 2,82
Iroda: Cézárbet

A fiatalabbik Pliskova játszik ma Kerberrel. Kerber legutóbbi 2 tornáján az első körben távozott. Nincs igazán jó formában, még akkor sem, ha a füves borításon vannak jó eredményei. Wimbledonból vannak szép eredményei, tavaly döntőzött is. Elmondhatjuk tehát, hogy Kerber játékának kedvez a füves borítás.
Krystina Pliskovának még nincsenek akkora sikerei, mint nővérének. Habár mindene megvan hozzá. Magas termete miatt igen jól szervál. Alapvonalról keményen, és jól üt. Jó játékos lesz szerintem belőle is, kell még talán 1-2 év, és akkor képes lehet nagyobb eredményekre is. Kimondottan jól érzi Ő is magát a füves borításon.
Krystina előnye lehet még, hogy már 2 hete füvön játszik, és van 5 tétmeccs a lábában.

4-6 6-1 7-5  :noway:

+29,20  :redchug:

Volt benne ráció, de sajnos nem bírta végig a koncentrációt Pliskova.