Sportfogadás bónusz kérdés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Nem tudom van a bónusszal kapcsolatos topik,ha esetleg igen akkor bocsi de én nem találtam.
Találtam egy oldalt ahol az összes létező bónusz listában van szedve.
Sokan szerintem nem tudják,hogy többféle bónusz létezik,ahogy én sem tudtam.
Ezen az oldalon 3 féle bónusz van.

1.Cash bónusz
2.Freeplay bónusz
3.És a százalékos freeplay bónusz.Pl 50% freeplay bónusz.Ez az ami számomra nem egyértelmű hogy ez hogyan működik.
Szerintem nem csak én más is megköszönné ha leírná valaki hogy melyiknek mik a feltételei.

Ha bemásolod a feltételeket, akkor biztosat tudnék mondani, de a freeplay úgy szokott kinézni, hogy -

teszem azt 50 euró a freeplay bónusz összege. Ezt felteheted bármire kb., és amit nyersz belőle (tehát 50 euró, 1,5-ös odds az csak 25 euró nyeremény!) az a tiéd, kiutalható. (De gyanítom, hogy a freeplay bónusznak kb. az a feltétele, hogy a befizetést megforgasd párszor, vagy hasonló.)

Idézetet írta: fcbayern Dátum április 19, 2017, 08:58:52
Ha bemásolod a feltételeket, akkor biztosat tudnék mondani, de a freeplay úgy szokott kinézni, hogy -

teszem azt 50 euró a freeplay bónusz összege. Ezt felteheted bármire kb., és amit nyersz belőle (tehát 50 euró, 1,5-ös odds az csak 25 euró nyeremény!) az a tiéd, kiutalható. (De gyanítom, hogy a freeplay bónusznak kb. az a feltétele, hogy a befizetést megforgasd párszor, vagy hasonló.)

Köszi a választ

Azért is kérdezem mert nem volt egyértelmüen leírva egyiknél sem,hogyan működik ez a fajta  bónusz.Én úgy értelmeztem legalábbis párnál úgy volt leírva ahogy te mondod,de te a pl-nél maradva azt a 25 eurot nyereményt kell még párszor megforgatni.Na de mivan ha nem nyersz?Mert a sima freeplay bónusznál pl adnak 50 euro freeplayt,aminél 50 eurot meg kell játszanod egy fogadásom,majd vesztés esetén vissza kapod a pénzed,ha nyertél akkor tied a nyeremény egyértelmüen.Viszont ennél a százalékosnál nem egészen egyértelmü a helyzet.Ugye a Cash bonusznál többnyire megkapod a számládgoz pluszba pl 50 eurot amit párszor meg kell forgatni.

A sportingbetnél és a bwinnél holnap pl. lesz olyan akció, hogy a veszteséged 50%-át adják vissza freebet formájában.
Esetleg ilyesmiről lehet szó?

Én alapvetően 3 részre osztanám a bónuszakciókat:
1. megkapod a bónuszt (a feltételek teljesítése előtt vagy után), az összeg a számlaegyenlegeden megjelenik tőkeként
2. freebetet, ingyenes fogadást kapsz az irodától, azaz az iroda pénzével fogadhatsz, de csak a nettó nyereményt tarthatod meg  (összes kifizetés mínusz a tét)
3. fogadásbiztosítás, mikor a saját pénzedből fogadsz, de az iroda vállalja, hogy az elvesztett összeget vagy annak egy részét visszatéríti,  Hogy bonyolítsuk, ez is történhet készpénzként, "sima" bónuszként vagy freebetként is.

Valaki nem tud ajanlani olyan sportfogado oldalt a nagyok kivetelevel, ahol erdemes regisztralni es esetleg jo kis befizetesi bonuszt adnak? Tudom ez maga lenne az alom,  ha lenne egy jo, megbizhato,  jo befizetesi bonusszal rendelkezo iroda,  de hatha valaki talalkozott ilyennel :D

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 03, 2017, 11:55:28
Valaki nem tud ajanlani olyan sportfogado oldalt a nagyok kivetelevel, ahol erdemes regisztralni es esetleg jo kis befizetesi bonuszt adnak? Tudom ez maga lenne az alom,  ha lenne egy jo, megbizhato,  jo befizetesi bonusszal rendelkezo iroda,  de hatha valaki talalkozott ilyennel :D

A bet365 elég korrekt szerintem az 50 vagy 15.000 Ft-al. Nem egy nagy dolog teljesíteni a dolgokat. (3x-kell megforgatni minimum 1.5x-en és nem lehet AH és goal Line)

A winmasters-en nekem fura az egész, mert 50 eurós a bónusz, de én 100 eurót fizettem be és kaptam rá 100 eurót.  (Itt már 8x kell megforgatni és minimum 1.8x, amibe nem számít bele semmilyen hendikep és a pénz visszafizetős ajánlat. Pl. over 3.)

Ha esetleg nem magyarországi címmel akarsz játszani, akkor pedig nézd meg a kínálatokat. Mivel egy brit címmel sokkal többet lehet bónuszt leakasztani a bet-től is. :)

Tomka