Tenisz Fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,

Látom pár naplóban, hogy olyanra fogadtok tenisz eseménnyel kapcsolatban mint pl.: Game handicap, vagy +1,5 sett az underdog játékosra stb, ilyen események hol vannak ? Jelenleg csak bet365 vagyok regisztrálva, de ott szinte egyik eseménynél sincsen ilyen, melyik az az iroda amit ajánlotok tenisz fogadásra és vannak ilyen lehetőségek esetleg még több opció tenisz fogadással kapcsolatban nem csak kimenetel meg hogy 1, szett nyertese és helló ?

Idézetet írta: Philippe Dátum május 27, 2017, 07:54:22
Sziasztok,

Látom pár naplóban, hogy olyanra fogadtok tenisz eseménnyel kapcsolatban mint pl.: Game handicap, vagy +1,5 sett az underdog játékosra stb, ilyen események hol vannak ? Jelenleg csak bet365 vagyok regisztrálva, de ott szinte egyik eseménynél sincsen ilyen, melyik az az iroda amit ajánlotok tenisz fogadásra és vannak ilyen lehetőségek esetleg még több opció tenisz fogadással kapcsolatban nem csak kimenetel meg hogy 1, szett nyertese és helló ?

Szia, unibeten van asszem több game és handicap határ is, míg sportingbeten van olyan, hogy pl. xy játékos nyer 1 szettet. Javítson ki valaki ha tévedek. (Unibeten mar kb fél éve nem játszottam)

Idézetet írta: Philippe Dátum május 27, 2017, 07:54:22
Sziasztok,

Látom pár naplóban, hogy olyanra fogadtok tenisz eseménnyel kapcsolatban mint pl.: Game handicap, vagy +1,5 sett az underdog játékosra stb, ilyen események hol vannak ? Jelenleg csak bet365 vagyok regisztrálva, de ott szinte egyik eseménynél sincsen ilyen, melyik az az iroda amit ajánlotok tenisz fogadásra és vannak ilyen lehetőségek esetleg még több opció tenisz fogadással kapcsolatban nem csak kimenetel meg hogy 1, szett nyertese és helló ?

Legjobb ha felmégy Oddsportálra,BetBrian-re és megnézed melyik iroda milyen fogadásokat ajánl.Unibet jó lenne,na de a befizetéseket elég rendesen  megsarcolják,nálam legalábbis nincs ingyenes befizetés,pedig egyik legjobb iroda volt.Pinnacle-nél van még hasonló fogadás.
pl itt látszik mi a helyzet http://www.oddsportal.com/tennis/germany/wta-nurnberg/bertens-kiki-krejcikova-barbora-Gt6phovk/#ah;2;1.50;1 persze sok iroda nem is fogad magyarokat.

Idézetet írta: pukk Dátum május 27, 2017, 10:08:08
Legjobb ha felmégy Oddsportálra,BetBrian-re és megnézed melyik iroda milyen fogadásokat ajánl.Unibet jó lenne,na de a befizetéseket elég rendesen  megsarcolják,nálam legalábbis nincs ingyenes befizetés,pedig egyik legjobb iroda volt.Pinnacle-nél van még hasonló fogadás.
pl itt látszik mi a helyzet http://www.oddsportal.com/tennis/germany/wta-nurnberg/bertens-kiki-krejcikova-barbora-Gt6phovk/#ah;2;1.50;1 persze sok iroda nem is fogad magyarokat.

A bankkártyás befizetés Unibetnél nem ingyenes?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 29, 2017, 12:49:02
A bankkártyás befizetés Unibetnél nem ingyenes?

De igen az, és a kivétel is ingyenes nekem bankszámlára és skrill-re is. Legalább nekem még soha nem számoltak fel se be se ki semmit se. Skrill-re is kértem már ki, arra se számoltak fel. Meglepődve olvasom hogy itt sokaknak felszámolnak  :-\

A bankkártyás befizetés nálam 3%-os költséggel jár, ezen kívül csak abaqoos van (1%).
A bankszámlára utalás elvileg ingyen lenne, de az oda-vissza váltáson sokat bukhat az ember.

Nekem nincs VISA kártyám, de elvileg arra is ki lehetne kérni ingyen, azt nem tudom, ilyenkor is váltanak-e először euróra, mert ott nem lenne indokolt...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 29, 2017, 18:41:57
A bankkártyás befizetés nálam 3%-os költséggel jár, ezen kívül csak abaqoos van (1%).
A bankszámlára utalás elvileg ingyen lenne, de az oda-vissza váltáson sokat bukhat az ember.

Nekem nincs VISA kártyám, de elvileg arra is ki lehetne kérni ingyen, azt nem tudom, ilyenkor is váltanak-e először euróra, mert ott nem lenne indokolt...

Nos ez érdekes. Rákérdeztünk, s azt a választ kaptuk, hogy elvileg a befizetés az Unibetnél ingyenes.

Ha esetleg privátban átküldöd a felhasználóneved, akkor le tudják ellenőrizni, hogy neked miért jár 3%-os költséggel.

Nekem is 3%-os dijat szamol fel.

Az Unibetes befizetési díjakkal kapcsolatban: a befizetési díj változhat ország, befizetési metódus, illetve játékos függvényében.