25€-ból 15 lépéssel 10000!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vagjunk bele!

Az elsö lepes a 15-böl

Rapid Wien - Salzburg (OFB Kupa)
Szögletek szäma 8 felett (1.4 Bet365)

25€ tet lehetseges nyeremeny 35€

húúúúúúúú, ide szeretek jarni... kivalasztott...  ;D Ki valasztotta ki a nyugdijas hazaspart, netan a lotto tarsasag, egy PR akciora? Normalis halandok vs kivalasztottak... Ne viccelj mar... :D Varjuk a tovabbi folytatast, de ha lehetne megkernem legalabb a fogadoiroda nevet ahol felrakod, hogy legkozelebb tisztaba legyek over 8 vagy over 8,5 jatszol peldaul...

Idézetet írta: router12 Dátum június 02, 2017, 01:08:52
Ott a foigadoiroda neve, bet365. De az oddsbol is latszik, hogy over 8.5 volt, ilyen kis oddsra nincs asian meccs elott.

Ja bocsesz, elneztem... Miert ne lehetne asian? A meccs hendi es a gol hendi siman kezdodik 1,01 - 1,03 oddsoknal...

Bet365 oddszokat osztok meg, mert a többseg azt hasznalja de en williamhillen es betwayen jatszok.

"Egyebkent az amerikai  nyugdijas hazaspar is maradt 10 szelvenyen azota is, ok se emeltek."

Emelni? Én már az első lottó teli után még a lottózók környékére sem tévednék!

Idézetet írta: MacRoy Dátum június 01, 2017, 15:16:27
Vagjunk bele!

Az elsö lepes a 15-böl

Rapid Wien - Salzburg (OFB Kupa)
Szögletek szäma 8 felett (1.4 Bet365)

25€ tet lehetseges nyeremeny 35€
mennyi szöglet lett? :beerchug:

8. Bet365 nem fogadta el, williamhill igen mert ott ugyanezzel a szorzoval 8 vagy több volt.

Idézetet írta: MacRoy Dátum június 02, 2017, 11:38:09
8. Bet365 nem fogadta el, williamhill igen mert ott ugyanezzel a szorzoval 8 vagy több volt.

Szerintem mindenki jobban jár ha azt a szorzót, fogadási tipust rakod ki amit valójában meg is teszel. Aztán, majd utánna már mindenki eldönti maga, hogy most ahol épp ő fogad megteszi-e vagy sem.

Csak mert így én pl. egyből buktam az ezresem amit írtam, hogy elkezdem tenni veled, neked meg bejött, de ha tudom, hogy willen ilyen van akkor lehet ott teszem en is.

De persze ez csak az én véleményem. Meg biztos hitelesebb lennél akkor, ha képekkel bizonyítanád, hogy te is rakod ezeket valojaban, de ez már csak rajtad mulik aztan tenyleg  :great:

Sok sikert a továbbiakban, én ebből a buliból kiszálltam  :beerchug: :redchug:


Idézetet írta: MacRoy Dátum június 02, 2017, 11:38:09
8. Bet365 nem fogadta el, williamhill igen mert ott ugyanezzel a szorzoval 8 vagy több volt.

ugyanazzal a szorzoval? ez valahogy nekem nem stimmel... Meg akkor is alacsonyabb lett volna a szorzo, ha azsiai hendi lett volna, azaz kerek nyolcnal tet vissza... Nem meg ha full gyozelem a 8 szoglet is...

Ez egy látogatott napló lesz!!  8) 8) 8) 8)

Hagyjátok az embert érvényesülni. Saját naplójában megteheti.  :ok:


Amugy meg ok mehet el kapasbol az elsö tipp is. Ha az utana következö 15 hibatlan marad...

Jarj utana nyugodtan mindenütt masok az oddszok meg liveban is...