Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

Kerestem az UEFA honlapján, de csak egy tavalyi cikket találtam. A kérdésem az lenne, hogy a sárga lapok mikor törlődnek?

Hát ezt most fejből mondom, de szerintem most már nem törlődnek. Mintha úgy lenne, hogy az elődöntők után törlődnek, hogy döntőt ne kelljen mulasztani lapok miatt, de aki elődöntő visszavágón pirosat kap, az tán nem játszat a fináléban. Én így tudom, de ne vedd szentírásnak, mert nem néztem utána


A negyeddöntők párosításai:

Barcelona – AS Roma

Sevilla – Bayern München

Juventus – Real Madrid

Liverpool – Manchester City

Idézetet írta: SPF Infó Dátum március 16, 2018, 12:20:17
A negyeddöntők párosításai:

Barcelona – AS Roma

Sevilla – Bayern München

Juventus – Real Madrid

Liverpool – Manchester City

A Bayern a Besiktas után megkapja a Sevillát  :D

A Pool - City az igazi csemege lesz  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

#170 március 16, 2018, 13:58:22, SPF Admin
Oddsok az első mérkőzésekre:

FC Barcelona (spanyol)-AS Roma (olasz)   1.30  6.00  9.00

Sevilla (spanyol)-Bayern München (német)   4.20  3.40  1.95

Juventus (olasz)-Real Madrid (spanyol)   3.00  3.25  2.45

Liverpool (angol)-Manchester City (angol)   3.10  3.30  2.35

Végső győztesre:

Fc Barcelona - 3.50   Manchester City - 4.00
Bayern München - 5.00   Real Madrid - 5.50
Liverpool - 13.00   Juventus - 15.00
Sevilla - 67.00   AS Roma - 67.00

#171 március 16, 2018, 14:04:53, SPF Admin
A bet365 irodánál fogadhatunk a döntősökre is. A legnagyobb esélyt egy Barcelona - Manchester City döntőnek adják, 6.00-ás szorzóval, míg a legkisebb esélyt a Roma - Sevilla finálé kapja (501.00-ért)

Van még ilyen, hogy:

Barcelona - Bayern München 7.00-ért
Barcelona - Real Madrid 10.00-ért
Bayern München - Real Madrid ugyancsak 10.00-ért

Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18.



Április 03., kedd:

2018.04.03 20:45   FC Sevilla - Bayern München   5.03   4.08   1.65

2018.04.03 20:45   Juventus - Real Madrid   2.84   3.25   2.54

Április 04., szerda:

2018.04.04 20:45   Liverpool - Manchester City   2.89   3.50   2.38

2018.04.04 20:45   FC Barcelona - AS Roma   1.22   6.50   13.20


Tippek, vélemények?

Liverpool meccs eredménye kifejezetten tetszik. Továbbjutótól függetlenül (a Poolt tartom kevésbé erősebbnek, így nekik szurkolok) remélem, hogy ebből a párosításból lesz az elődöntős ellenfelünk, spanyolokból már elég volt.  :beerchug:

"Tényleg nem tudom mi történt" - De Bruyne.

Őszinte nyilatkozat a belgától a meccs után :D

1. meccsen eldőlt mind a 4 továbbjutó sorsa. Izgalmas visszavágók lesznek. :D

#176 április 05, 2018, 08:18:33, Latzka
Ez a sima győzelem engem is meglepett, és a legdurvább talán az, hogy a City még a kaput sem találta el.
Kétes helyzetekben a szerencse most a Pool mellett állt, de azt gondolom tegnap rászolgáltak.

De ami miatt igazából jöttem az egy kérdés.

Szurkolói dalokban annyira nem vagyok otthonos.

Tehát az alábbi dal mostanában terjedt el a stadionokban vagy már régóta csak eddig én nem figyeltem fel rá?
Persze gondolom mindig az adott nemzet nyelvén szólal meg; hallottam (csak az a baj halkan) a magyar-kazahon is, de tegnap az Anfielden is nekem úgy tűnt végig ez zengett.

Szóval én úgy tudtam, hogy ez a Napoli dala. Ezt most átvették mindenfelé vagy ez nem is a Napoli dala?
Aki tud az válaszoljon, nagyon érdekel. Ja és egy magyar vagy angol nyelvűt is meghallgatnék, ha tudtok linket.

www.youtube.com/watch?v=kvVGkaz45SM
(már azt sem tudom, hogyan kell itt youtube videót linkelni, hogy normálisan 'beágyazódjon' ???)


Idézetet írta: Latzka Dátum április 05, 2018, 08:15:59
Ez a sima győzelem engem is meglepett, és a legdurvább talán az, hogy a City még a kaput sem találta el.
Kétes helyzetekben a szerencse most a Pool mellett állt, de azt gondolom tegnap rászolgáltak.

De ami miatt igazából jöttem az egy kérdés.

Szurkolói dalokban annyira nem vagyok otthonos.

Tehát az alábbi dal mostanában terjedt el a stadionokban vagy már régóta csak eddig én nem figyeltem fel rá?
Persze gondolom mindig az adott nemzet nyelvén szólal meg; hallottam (csak az a baj halkan) a magyar-kazahon is, de tegnap az Anfielden is nekem úgy tűnt végig ez zengett.

Szóval én úgy tudtam, hogy ez a Napoli dala. Ezt most átvették mindenfelé vagy ez nem is a Napoli dala?
Aki tud az válaszoljon, nagyon érdekel. Ja és egy magyar vagy angol nyelvűt is meghallgatnék, ha tudtok linket.

www.youtube.com/watch?v=kvVGkaz45SM
(már azt sem tudom, hogyan kell itt youtube videót linkelni, hogy normálisan 'beágyazódjon' ???)

Amióta a youtube szemét, azóta nincs beágyazás, csak linkelés.  ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum március 07, 2018, 22:42:15
Ilyen okadek 0 focival továbbjutni...hihetetlen... >:(

Ha kicsit tapasztaltabbak és tökösebbek a Tottenham játékosai, akkor ők is kb. így küldték volna haza az amúgy is otthon játszó Juvét.. ;D

Ez csak az én személyes véleményem, de eljutottam oda, hogy egyszerűen nem tudok szurkolni az ilyen sokszor antifocit játszó csapatoknak mint a Juve, vagy a MU.. Értem én, hogy fontos a jó védelem meg kell is egy stabil hátvédsor, de könyörgöm ki kiváncsi azokra a meccsekre, amiket manapság sokszor játszanak ezek a csapatok..

A MU-ban is mennyi tehetséges, kreatív játékos van és pl. amit a Sevilla ellen is produkaltak idegenben az maga volt a szánalom..

Úgyhogy én drukkolok neki hogy az antifocit játszó csapatok essenek is ki a BL-ből (Mondjuk lassan ki is fognak, sztem a Juvén kívül már nincs is más) és legyen két nagyon izgalmas elődöntő majd..

Ja és én a Manchester Cityt nem írnám még le, oké ez a tegnapi impontens nulla játék engem is megdöbbentett, de szerintem a visszavagón ők is csapni fognak három gólt, a kérdés csak, hogy hogy fogják ez ellen a Liverpool ellen megúszni kapott gól nélkül..

Egyébként egy Barca - Real és Liverpool/City - Bayern elődöntőt megnéznék  :beerchug:

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem taktikai szempontból mindenféleképpen jobb edző Klopp Guardiolánál. Ezt már többször bizonyította, így én értetlenül álltam azok előtt, akik szinte biztosra vették a City továbbjutását. Könnyű költeni egy rakás pénzt zsoldosokra, de belőlük csapatot faragni nagyon nehéz. A Citynél több játékoson is látszódott tegnap (például Sané), hogy hátuk közepére sem kívánták már a második félidőt. Ilyenkor pedig hajtani és küzdeni kéne. Nekem laikusként leesett, hogy Klopp ilyen játékkal fog próbálkozni az első félidőben (mint amivel már jó párszor megszorongatta Guardiolát), nem értem, miért nem készült fel rá Pep...

Szerintem az olaszok részéről ezekben a teljesítményekben nincsen sok szégyellni való. A spanyol foci ennyivel előrébb jár (mindenkinél), dinamikusabbak és hatalmas tapasztalattal rendelkeznek. Borítékolható volt, hogy bedarálják az ellenfeleiket a spanyolok. Az elmúlt évek Juve sikerei szerintem elsősorban Allegri zsenijének köszönhető, hogy összerakott egy parádés védekezést, de összességében nekik nincsenek klasszisaik a támadósorban, így pedig nehéz felvenni a versenyt a Real Madriddal vagy mondjuk a Barcával.