Egy gól is gól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Én is elkezdek egy naplót, nem gondolom, hogy én fogom feltalálni a spanyolviaszt, még csak nagyon új módszerrel sem állok elő, csak szeretném kicsit átformálni a berögzült agymenéseimet a fogadásokkal kapcsolatban és hátha ez a ,,nyilvánosság" is segít egy picit.
Kb 3 éve foglalkozom tippelgetésekkel, eleinte eléggé ad hoc jelleggel nyomtam, aztán egy éve kicsit komolyabbra vettem a figurát, meg is lett az eredménye: több pénzt buktam el. :D Akkoriban végeredményekre fogadtam, ami a labdarúgás mai helyzetében hosszútávon kész öngyilkosság, ezt már egy ideje így gondolom. Tavasztól átálltam csakis a gólokra, főleg az 1,5 gólnál több gól ill. az x y csapat szerez gólt opcióra. Sokkal jobban is ment, de egy bizonyos nyereség fölött jöttek a szokásos lélektani dolgok (bukta után pénzt azonnal vissza visszanyerni, nyerősorozat utáni felbátorodások) és az esetek többségében visszaestem 0-ra vagy valamennyi mínuszba. Az önfegyelem, ugye. Ezt szeretném kiküszöbölni, szerintem ez a legfontosabb az egészben.
Ebben a naplóban főként gól overes élő fogadások lesznek a meccsek alakulásától függően, kb 1-4-1,7 odds tartományban.  Próbálok majd előtte írni pár sort arról, hogy melyik meccset néztem ki és miért. Ja és tudom elég amatőr dolog, de a Tippmixpro-n nyomom.  ::)
Aztán ha jól megy, majd ősztől 2 meccses 1,5 gól over-valamelyik csapat gólt rúg ,,szelvények" is bejönnek a képbe, mert azért csak kéne magánéletet is élni a fogadások mellett, tehát nem mindig vagyok gépnél.
Kb. ennyi, azért írtam bővebben, hogy ha valaki betéved ide, nagyjából helyén tudja kezelni a dolgokat. Aztán vagy jól járok és működik a dolog, vagy égni fogok mint a Reichstag.
No, essünk neki!

Ja és minden véleményt, kritikát, érvet szívesen fogadok!

Mára két meccset néztem ki a BL selejtezőkből. Az első az Astana - Spartaks Jurmala 16:00
Első meccsen idegenben nyertek a Boratok 1-0-ra. De a helyzetek alapján lehetett volna ez több is, első félidőt eléggé megnyomták 70 %-os labdabirtoklással, 7 kaput találó lövéssel. Szóval nekik már elvileg arra is elég figyelni, hogy ne kapjanak gólt. A bajnokságban 5 ponttal vezetnek, legutóbbi 10 hazai meccsükből 9-en volt az első félidőben gól (8-szor vezettek is, kétszer tréfálta meg őket a második helyezett). Oké, az a kazah bajnokság, de a lettek se túl acélos gárda. Szerintem nem fogják a véletlenre bízni és már az első félidőben lerendezik a dolgokat, aztán akár nagyon lazára is vehetik a figurát tili-tolival stb, szóval így előzetesen szerintem itt az első félidőben van keresnivalónk.

Második meccs az Alashkert FC – BATE Boriszov 18:00
Ennél kicsit óvatosabb vagyok a fehéroroszok jobb csapatnak tűnnek, az első meccs 1-1-es eredménye miatt jelenleg kiesők, szóval muszáj lesz odatenni magukat. Az idegenbeli meccseiket én elég  vegyesnek látom, volt, hogy simán nyertek de képesek ráfutni 1-0-s cumikra is. Viszont most tényleg menniük kell előre legalább egy gólért. Az örmények se tűnnek hazai pályán verhetetlennek,  1:0, 1:1-el mentek tovább egy andorrai csapaton (bár van csapat ami az 1-1-nek is örült volna Andorrában  ::)). Én arra számítok, hogy 25-30 percig esetleg az első félidőben tartják magukat a hazaiak, de jönni fog a BATE gól. (De szerintem simán benne van a hazai találat is). Ha viszont nem érzem az átütő erőt a BATE támadójátékában, hanyagolni fogom a meccset, az Alashkertnek tökéletes ez az eredmény.

Sok sikert! Ha az overek érdekelnek, ajánlom a naplómat is. :)

A két mérkőzés nagyon ígéretesnek tűnik. Az Astana-t minden bizonnyal én is követni fogom. Mindent bele és sok zöldet kívánok! :)

Tomka

Köszi, hasonló jókat neked is. :)
Igen, tegnap a munkaidőm egy része a te naplód olvasásával is telt, vannak érdekes és hasznos dolgok benne bőven. :)

#4 július 22, 2017, 14:54:30, kornl
Lendületes meccsnek tűnik eddig, szerintem lesz itt gól a szünet előtt.

FC Asztana - Spartaks Jurmala (élő) 1. félidő - Gólszám 0.5   Több, mint 0,5   1,60 --- 23. p
Félidő: 0:0


Nem lett, erős kezdés.  ::)

#5 július 22, 2017, 17:57:39, kornl
Bayern München - Milan (élő) Hány gólt szerez a vendégcsapat?   Több, mint 3,5   1,85 --- 51. p
85. p: 0-4


Gondoltam egy kontrára jó lesz a Milan. Szűkösen, de meglett.

#6 július 22, 2017, 17:57:05, kornl
Leicester - Liverpool (élő) 1. félidő - Gólszám 1.5   Több, mint 1,5   1,50 --- 17. p
20. p: 1-1


A Liverpool hátrányban van, a Leicesternek viszont ígéretes megindulásai vannak.

Gyorsan jött.  :ok:

#7 július 22, 2017, 16:21:40, kornl
Leicester - Liverpool (élő) Melyik csapat szerzi a(z) 4. gólt?   Liverpool   4,10   --- 83. p
Végeredmény: 1:2


Minimális téttel, hátha kinyílik kicsit a Leicester védelme. :)

Azért elég köcsög volt a bíró, ivószünet meg csomó csere, ehhez képest 1 percet hosszabbít...  :bash:

#8 július 22, 2017, 19:15:50, kornl
FF Malmö - Jönköping Södra (élő) Gólszám 1.5   Több, mint 1,5   1,65 --- 38. p
73. p: 2-0
:ok:

#9 július 22, 2017, 19:06:52, kornl
Honvéd - Diósgyőr (élő) 1. félidő - Gólszám 0.5   Több, mint 0,5   1,55 --- 11. p
41. p: 0-1
  :ok:

Nem állt be a Diósgyőr bekkelni, a támadó foci dominál.

Érdekes lesz a 2. félidő, tetszik a Diósgyőr taktikája, a Honvédnak meg emberhátrányban kéne egyenlíteni. A nagy hőségtől viszont félek picit.

#10 július 22, 2017, 19:39:38, kornl
Sirius - Häcken (élő) Hány gólt szerez a hazai csapat?   Több, mint 1,5   1,65 --- 63. p
76. p: 2-2
  :ok:

Eléggé nyom a hazai csapat, 1-1 és a vendégek a 30. perctől emberhátrányban vannak.

#11 július 22, 2017, 21:16:33, kornl
Anderlecht - Zulte Waregem (élő) 1. félidő - Gólszám 1.5   Több, mint 1,5   1,50 - 22. p
Félidő: 0-1  :noway:


Nyom az Anderlecht és a vendégek kontráiban is látok potenciált.


#12 július 23, 2017, 07:14:40, kornl
New York City FC - Chicago (élő) Gólszám 3.5   Több, mint 3,5   1,40   - 65. p
Végeredmény: 2-1
  :noway:


#13 július 23, 2017, 19:27:55, kornl
Ufa - Szpartak Moszkva (élő) Hány gólt szerez a vendégcsapat?   Több, mint 0,5   1,50 --- 37. p
Végeredmény: 0-0
  :noway:

Én voltam a hülye, hogy oroszokra fogadtam...

#14 július 23, 2017, 19:52:06, kornl
Újpest - FTC (élő) Gólszám 3.5   Több, mint 3,5   1,60 --- 70. p
90. p: 2-2
  :ok: