$áj fogadásai 2017/18 szezon...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, üdvözlök Mindenkit!

Eddig lényegében csak olvasója voltam ennek a remek oldalnak/fórumnak, mostantól viszont szeretném megosztani én is tippjeimet, fogadásaimat. Jó alkalom erre ez a foci szezonkezdet, amelyet egy két bemelegítő szelvénnyel már megkezdtem, felemás sikerrel.
Foci fogadások fogják ezt az évet kitenni számomra, elvétve egy két kézilabda tippel.
Van egy-két elv/beidegződés amit követek, de konkrét stratégiát egyenlőre nem alkalmazok.

- 1.30 alatti odds-ra nem fogadok,
- maximum kötésszám: 3 esemény,
- élő fogadások esetében csak single fogadás jöhet szóba, amely általában gól/over fogadás.

Célom a sportfogadásban kimondottan csak szórakozás/hobbi/kikapcsolódás, nincsenek világmegváltó terveim, persze azért szeretnék minél több zöldet és ugyanezt kivánom mindenki számára!



Mai napra a BL selejtezők közül választottam három eseményt amit kötésben pakolok meg:


Slavia Praha - BATE  ->  Nálam ez "sima" hazainak tűnik. A Slavia a felkészülési meccseken is meggyőző volt (3 győzelem a Nice-West Brom-Zilina hármas ellen, 2 döntetlen a Krasnodar - Celtic páros ellen) Bár a BATE-t masszív csapatnak tartom, azért remélem a Slavia előnnyel utazik majd a visszavágóra!
Slavia nyer 1.44  :great:

Steaua - Plzen -> Román előnyt vagy legalább egy döntetlent várok itt. A Steaua két győzelemmel nyitott a bajnokságban, ez jó alapot képezhet egy további jó folytatáshoz. A Plzen 3 vereségen van túl igaz felkészülési meccsen. (Watford, Wolves, Fürth) Tavaly sikerült a Steauának túljutni a Sparta Prahán, hazai pályán talán nem indulnak most sem vereséggel.
Steaua vagy döntetlen 1.33  :great:

A harmadik tippem amire itt a sportfogadáson az előzetesekben nyertem megerősítést:
Vardar - Köbenhavn -> mindkét csapat szerez gólt 1.90
Masszív, hazaiba jó és harcos a Vardar, a dánok pedig jól tudják, hogy a továbbjutáshoz kellhet idegenben legalább egy gól, amihez meg is vannak a támadóik.  :noway: :redchug:


Hajrá!




ÉLŐ, félidőben...

Vardar Skopje v FC Copenhagen
(Mérkőzés gólok)  0.5 felett  1,40   :great:   

ELŐ, félidőben 1:0 állásnál...

Hapoel Beer Sheva v Ludogorets Razgrad
(Mindkét csapat gólt szerez)  2,00   :noway: :crazy: :redchug:  16 kapura lövés nem volt elég egy gólhoz...

Amire a Honvéd képes volt, arra a bolgár csapatot is képesnek tartom. A vendégek is betalálnak.
(remélem) ::)

Tegnap a Young Boys kikapott Kijevben.. a svájci csapatok renoméját most a Sion fogja helyre pakolni.
Suduva Marijampole v FC Sion
(Játékidő eredménye)  FC Sion nyer  1,50   :noway:   (sima 3:0  :-\ ez érdekes...)

Kisebb meglepetést várok a Minszktől, vagy úgy is mondhatnám, hogy a ciprusiaknak nem jön össze ma az előny szerzés...
AEK Larnaca v Dinamo Minsk
(Dupla esély)  Döntetlen, vagy Dinamo Minsk  2,20   :noway:




Bordeaux v Videoton
Bordeaux (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   nem  2,25   :great:   :beerchug:

Minden ész érvet nélkülöz... (Asszony mondta...)

Péntek:


Két vereséggel kezdett a bajnokságban a Lok.Zagreb, most eljött a pontok szerzésének az ideje.
NK Lokomotiva Zagreb v NK Rudes
(Nincs fogadás döntetlenre) NK Lokomotiva Zagreb nyer 1,36   :(  (döntetlen, tét vissza)

Podbrezova 1:0 ás vereséggel kezdett a DAC otthonában, a Trnava ugyanilyen arányban győzött a Mihalovce ellen.
Most fordul a kocka.
ZP Sport Podbrezova v Spartak Trnava   :noway:
(Dupla esély) ZP Sport Podbrezova vagy döntetlen 1,50

Kis pihenő után...


Young Boys v Dinamo Kijev
(Dupla esély) Young Boys vagy döntetlen  1,53   :great:  (szerk.: 2:0, a továbbjutás is meglett ezzel...)
Még ha a továbbjutás nem feltétlen, de hazai pályán egy tisztes eredmény azért összejöhet a svájciaknak.
   
FK Viktoria Plzen v FCSB
(Továbbjut) FK Viktoria Plzen  1,40   :noway:  (szerk.: sima 1:4, az első meccs alapján nem gondoltam volna...)
Aki idegenben rúg két gólt és nem kap ki, annak sansza lehet egy továbbjutásra.

Dinamo Minszk v AEK Larnaca
(Nincs fogadás döntetlenre) Dinamo Minszk nyer 1,72    1:1, tét vissza

Sunderland v Derby
(Nincs fogadás döntetlenre) Derby nyer 1,83    1:1, tét vissza

Aston Villa v Hull
(Játékidő eredménye) Aston Villa nyer 1,90   :noway:

Sheff Utd v Brentford
(Dupla esély) Sheff Utd vagy döntetlen 1,35   :great:

Wolverhampton v Middlesbrough
(Mindkét csapat szerez gólt) igen 1,90   :noway:

Érdemes értékelni időnként... Az eddigiekre adok egy gyenge kettest magamnak.  :bash:

Számokban:

Júliusi tippek: 9 esemény, ebből helyes tipp 4 esemény. Ez így 44%-os találati arány. A nyertes tippek átlag szorzója: 1,61

Augusztusi tippek eddig: 5 esemény (ahol visszakaptam a tétet azt nem számolom), ebből helyes tipp 2. Találati arány rém gyenge 40%, a nyertes tippek átlag szorzója: 1,44

Célok nélkül nehéz élni, így "apróbb", elérhető dolgokat tűzök magam elé a hónap hátralévő részére:
 
  -  a találati arányt szeretném első körben mondjuk 60% felett tudni
  -  a nyertes tippek átlag szorzója térjen vissza legalább a júliusi szinthez, tehát 1,60 felé




FC Akhmat Grozny v Krasnodar
(Dupla esély) Döntetlen, vagy Krasnodar 1,53   :great:  (2:3)

Hebei CFFC v Shanghai SIPG
(Játékidő eredménye) Shanghai SIPG 2,25   :noway:  (2:2)

Gaz Metan Medias v ACS Sepsi
(Dupla esély) Döntetlen, vagy ACS Sepsi 1,61   :noway:  (2:1)