Tenisz tippek (Július 31. - augusztus 06.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tenisz tippek (Július 31. - augusztus 06.)




(Július 31. - augusztus 06.) között a női teniszezők Stanford és Washington, a férfiak Los Cabos, Washington és Kitzbühel városokban teszik próbára tudásukat.


Ide várjuk tippjeiteket, véleményeiteket.  :topbet_125:

Niculescu 1.55 körül nálam nagyon value bet, ellenfele Hibino 30.-án még Nanchang-ban játszott, és csak tegnap kezdett el utazni a mostani torna helyszinére ahol játszik majd a román Niculescu ellen ami Washingtonban van, a két helyszin között csak 13k kilométer távolság van illetve szimpla 12 óra időeltolodás, a meccs pedig 01:00 kor kezdődik hát ha itt ő nyer ezek után ( főleg még rátesz a kcsg stilus amit a román játszik ) , akkor megérdemli az iroda a pénzem.  :D ;D

Ahhh, ezt a ratyit. Ugy keszultem hogy ejjeli baglyot jatszom, millio jonak igerkezo teniszmeccs lenne. Erre Lexingtonban es Washingtonban is esik az eso. Na de van meg egy meccs! Van de weghe mert Tomljanovic feladta  :redchug:  ;D

Eléggé karcsú lesz a mezőny a jövőheti Mastersen. Djokovic ugye év végéig out, Cilic sem indul, Wawrinka sem és most Murray is visszamondta. Nadal már most világelső lehet. Ehhez egy elődöntőt kéne hoznia a spanyolnak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 04, 2017, 12:31:36
Eléggé karcsú lesz a mezőny a jövőheti Mastersen. Djokovic ugye év végéig out, Cilic sem indul, Wawrinka sem és most Murray is visszamondta. Nadal már most világelső lehet. Ehhez egy elődöntőt kéne hoznia a spanyolnak.

Stan mar a US Opent is visszamondta, Djoko sem lesz ott ugye. Murray derekanak meg remelem segit a szunet... Kulonben nagyon gyenge US Openunk lesz, pedig amugy is a leggyengebb szokott lenni. Mintha fent ugy rendeznek hogy utoljara (?) legyen egy jo kis Federer-Nadal versenyfutas.

Stanről lemaradtam, hogy a US Openen sem indul. Djoko ahogyan számolgattam alaposan vissza fog esni év végéig, kíváncsi leszek, hogy ki lesz az a teniszező, aki be fog jönni a top4-be ezekkel a sérülésekkel. Cilic sem 100%-os.

Murraynek meg tényleg ördögi kör lehet, ha most sérülés miatt nem tud versenyezni, utána meg nem lesz meg a kondija a US Openre. Nem vagyok a helyében, de én inkább alaposan megvizsgáltatnám magam és lehet ahogyan Federer tavaly, ő is "kiülné" az év végét, hogy jövőre csúcsformában visszatérhessen. Mert így csak folyamatosan visszaesik, meg közel sincsen 100%-os állapotban, de lehet rosszul látom a dolgokat. Ez így ajándék lehet Nadalnak egy év végi világelsőségre.

Tényleg alig lesz ellenfelük Federeréknek, max Fucsovics, aki már az adogatását is elveszi.  ;D

Majd a Zverev  :ok: Patyival meg az ev elejen beszelgettunk, akkor Zverevre top 10-et tippeltem az ev vegere, de ebbol top 5 lesz.

Nadal es Federer top 2, nincs kerdes. Mogottuk Murray annyi pontot nem tud vesziteni hogy sokkal hatrebb csusszon (mert nem eleg hogy egy balszerencses, de egy makacs f@sz is es hajtja magat tovabb a piheno helyett). Stan 2600, Nole 2200 pontra van tole, de mindketto out, tavalyi US Open donto pontjait dobjak is (2000 es 1200 pont). Nishikori es Rao mindig serult (100 pont elony), Cilic is kohog, a japan raadasul US Open elodontot is ved. Marin allapota kerdeses, sokat veszithet. Cincy gyozelem utan o is beindult, nyert 500-ast, menetelt Parizsban, es a vb-n is ott volt. Elonye 2000 pont, ha nem hagy ki sokat, azert elotte marad. Thiem gyenge salakon kivul, 900 egyseggel van Sascha elott. Utanuk meg Zverev van a ranglistan. Akinek egyre "konnyebb" a dolga, nem kell selejtezni, sot, kiemelt, minel tobb a hianyzo, annal elorebb. Jobb kiemeles, konnyebb ellenfelek, tobb pont stb stb. Kegyetlen sokat hozhat, tavaly innen nyert egy 250-est, de 1.fordulo zako Kanada, Cincy, 2. kor US Open, 3. Shanghajban. VB-je tuti, es ezeken is javit majd. Tippre most 4-6 helyet mondanek neki, fugg Cilictol, meg valaki elotte maradhat a serultekbol.

Jovore meg legyen egeszseges mindenki mert ez igy ratyi  :redchug:

Éjjel megnéztem a Lisicki - Dodin meccset. Rettentő gyenge volt mindkét játékos, pusztán szerencse volt a francia továbbjutása. Ezzel szemben Makarova oddsa elég magas az elődöntőben (1.6 körül)... Látta valaki a Halep elleni meccsét (vélemény?)? Ha nem volt nagyon szerencsétlen és nem csak azért jutott tovább meg a román nem bírta a napocskát, akkor elég erős tipp a továbbjutása (AH -2,5/-3,5 játék)  :cya:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 04, 2017, 17:46:56
Majd a Zverev  :ok: Patyival meg az ev elejen beszelgettunk, akkor Zverevre top 10-et tippeltem az ev vegere, de ebbol top 5 lesz.

Nadal es Federer top 2, nincs kerdes. Mogottuk Murray annyi pontot nem tud vesziteni hogy sokkal hatrebb csusszon (mert nem eleg hogy egy balszerencses, de egy makacs f@sz is es hajtja magat tovabb a piheno helyett). Stan 2600, Nole 2200 pontra van tole, de mindketto out, tavalyi US Open donto pontjait dobjak is (2000 es 1200 pont). Nishikori es Rao mindig serult (100 pont elony), Cilic is kohog, a japan raadasul US Open elodontot is ved. Marin allapota kerdeses, sokat veszithet. Cincy gyozelem utan o is beindult, nyert 500-ast, menetelt Parizsban, es a vb-n is ott volt. Elonye 2000 pont, ha nem hagy ki sokat, azert elotte marad. Thiem gyenge salakon kivul, 900 egyseggel van Sascha elott. Utanuk meg Zverev van a ranglistan. Akinek egyre "konnyebb" a dolga, nem kell selejtezni, sot, kiemelt, minel tobb a hianyzo, annal elorebb. Jobb kiemeles, konnyebb ellenfelek, tobb pont stb stb. Kegyetlen sokat hozhat, tavaly innen nyert egy 250-est, de 1.fordulo zako Kanada, Cincy, 2. kor US Open, 3. Shanghajban. VB-je tuti, es ezeken is javit majd. Tippre most 4-6 helyet mondanek neki, fugg Cilictol, meg valaki elotte maradhat a serultekbol.

Jovore meg legyen egeszseges mindenki mert ez igy ratyi  :redchug:

Mar biztos 4. a kis Zverev  :beerchug: