Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#495 február 08, 2020, 22:29:22, hillandkimi
Nézzük csak sorjában!

01. Információ!!!


Amikor fogadok egy csapat ellen, az azért van, mert tudom, hogy jó pár kulcsjátékos sérült, nincsenek formában, öltözői balhé van..
Erre ezen meccsek 60% elmegy a búsba...

02. Pénzügyi gondok!

ÓÓ, a szezon előre haladtával tucat szám jönnek az ilyen tippek, ennek, meg annak elfogyott a pénze, biztos, hogy kikapnak.. Erre mi történik?  Az optimálisabb esetben szűkös, max 1:0 ás győzelem, ha alacsonyabb liga, akkor előfordul a fordítós, vagy egy jól fizető döntetlen, rosszabb esetben meglepetés győzelem...

03. Nincs motiváció, már mindegy az eredmény

Anglia, ebből az országból jut eszembe a legtöbb negatív tapasztalat. Sok csapat a szezon végén leereszt, sok a sérült, vagy csak már nem kellenek a pontok, erre az esetek többségében mi van? Az ég akinek a pont kell, feljutásra, bent maradásra..

04. Fontos a jó barátság

Tegnap jártam így egy lengyel meccsel. Télen játékosok sora távozott az adott klubból, ráadásul anyagi gondok is adódtak... Az ellenfél a tavaszi szezon első mérkőzésén, épp egy jó barát, a két klub nagy haverságban van, a két szurkolótábor szintén... eredmény 2:2...

05. Hülye a tippszter


Első eset, ha papírra fogad valaki 100k val és mondjuk bejön a tipp, huuuuuuuuuuu mekkora király, isten, császár. Aztán második fogadás szintén 100k, de most simán elmegy a tipp, nem baj, majd a kövi, hát a kövi is elmegy... még itt marad pár kitartó lúzer, 3. mix kuka, na utána, balfasz az illető, nem ért hozzá... A másik fajta tippszer: Órákig elemez, információt gyűjt, átnézni a csapat infókat, híreket... aztán megteszi az adott meccset... persze az infó rossz, vagy nem volt aznap szerencséje, de oda jut rövid időn belül, mint a mixes..  balfasz lesz...
Nincs középút, ha jön a tipp király vagy, de ha nem... a kereszten találod magad a tövis koronával a fejeden.

Egy átlag kezdő, vagy aki ért egy picit a focihoz, mit lát:

ŐŐŐ baze, ez a Leverkusen-re fogadott, mekkora gyík, a Dortmund kircsi csapat simán győz... erre a pór nép, mákos tipp..véletlenül jött csak...
Ellen példa Monaco: csicska paraszt vagyok, hogy az Amiens el veretem ez a fantasztikus gárdát... 84. percben 1:0 a javamra, de 8 perc alatt elbassza a hazai gárda a tippem..



Vélemény, tapasztalat valakinek? írhattok nyugodtan, bírom a kritikát :)

Olaszország :20:45

Inter vs Milan Tipp: X Odds: 3,50 Office: bet365

Jól igazolt az Inter, de na még is csak egy kőkemény rangadó lesz.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 08, 2020, 22:23:42
Vélemény, tapasztalat valakinek? írhattok nyugodtan, bírom a kritikát :)

Pihentesd egy kicsit.. Nekem az mindig jót tett, aztán 1-1.5-2 hónap (!) múlva újult erővel vágsz bele.

Hát, ha mindennap tippelni kell, nem biztos, hogy találsz jó meccset, így kénytelen vagy kevésbé jó tippet adni, gondolom. Nem tudom, hogy a fogadóirodák nem rendelkeznek-e hasonlóan az adott információkkal. Sokszor élőben jobb fogadni.

CHILE
Primera División 22:00

O'Higgins vs. S. Wanderers

Tipp: HT/FT ---X/1

Odds. 5,50

Office: bet365


Köszönöm a hozzászólásokat :)

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 10, 2020, 18:20:31
CHILE
Primera División 22:00

O'Higgins vs. S. Wanderers

Tipp: HT/FT ---X/1

Odds. 5,50

Office: bet365


Mindjárt vissza is jött a bukó

Félidő 1:1 Vége 2:1 WIN

#502 február 24, 2020, 17:34:04, hillandkimi
Indul a BL :

Atletico vs Liverpool Tipp: A mérkőzésen lesz tizenegyes:IGEN Odds: 3.10

#503 február 24, 2020, 17:34:22, hillandkimi
Dortmund vs PSG Tipp: PSG 1,5 gól felett Odds: 1,80

#504 február 24, 2020, 17:56:59, hillandkimi
Hát az első BL kör nem talált..

Manama Club (Bah) - Al Ahed (Leb) 1:0  :great: :great:

Hoztam helyette ilyet :) Most megy live ba :)

Ázsia Bajnokok Ligája :). A vendég csapat alaposan meggyengült, a hazai gazdaság és a belső politikai háború miatt.


na 4/10 es infós
Vojvodina - Radnicki Nis H Kezdés: 18:00 szerb bajnokság
van egy kis belső balhé  a vendég klubnál
https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/kosanovic-potvrdio-odlazak-sa-caira-ovo-su-razlozi-401789.html


Elképzelhetetlennek tartottam, hogy egyszer egy Juve-Inter meccset zárt kapuk mögött kelljen megtartani. Fontos rangadó, erre ez a szájba kúrt Corona februárban, konkrétan szétvágja az egész évet... Gazdaság, egészség, sport... és még sorolhatnám, aztán, hogy még szopacsabb legyen, az élet meghinti egy kis vulkán kitöréssel, Angliában egy ciklonnal, Ausztráliát pedig egy csöppet szénné égeti.

Lassan már egy rőzse gyűjtögető versenyre sem lehet fogadni, mert nem lesz értelme. Elvesznek a pluszok, ...


Ja amúgy a tippem, telt ház nélkül is

Juventus vs Inter Tipp: H

Büdös, k anyját, már, hogy ennyi zsenink van a Földön, de erre a coronara még mindig nincs vakcinánk.

BREAKING !
A JUVENTUS -INTER meccset a koronavírus miatt elhalasztják ! A derbyt május 13-án pótolják.
már csak az a kérdés, hogy hol a picsába játszok le a BL meccsünket a Lyon ellen


A februárt sikerült pluszban zárni, köszönhetően pár szelvény ötletemnek.

Ennyi bundát, mostanában sosem láttam és a márciust is hullámzóan kezdtem, de bízom benne, hogy hó végére megint sikerül profitot hozni.