Július 30, 2021, 05:48:09 am CEST

Szerző Téma: Brókerirodák  (Megtekintve 429 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Adam2000

Brókerirodák
« Dátum: Május 28, 2021, 14:29:45 pm CEST »
Van valakinek tapasztalata a bróker irodákkal kapcsolatban?(Sportmarket, Betinasia, Asianconnect)
Nem korlátoznak, nagy téttel lehet játszani.
9-10 iroda van egy platformon így a legjobb oddson lehet náluk fogadni.
« Utoljára szerkesztve: Május 30, 2021, 21:41:14 pm CEST írta vmlinuz »

Nem elérhető Adam2000

Re:Brókerirodák
« Válasz #1 Dátum: Május 31, 2021, 20:05:40 pm CEST »
Senki nem ismeri őket?

Nem elérhető spursBSB

« Válasz #2 Dátum: Június 01, 2021, 09:01:10 am CEST »
Én ismerek többet is, de valóságban még nem használtam őket. Elég sok dokumentumot elkérnek a KYC alatt, support mindenhol nagyon kedves, szó nélkül adnak demo accocat ha meg akarod nézni a piacot, vagy az élő fogadási rendszerüket. Mi lenne a kérdésed? Biztos, hogy megbízhatók.

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #3 Dátum: Június 03, 2021, 00:35:10 am CEST »
Szia spursBSB! Én is csak ismerem, de nem használtam még őket. Leginkább a fogadási kínálatuk és az élő fogadás érdekelne.

Nem elérhető spursBSB

« Válasz #4 Dátum: Június 03, 2021, 14:45:33 pm CEST »
Sportmarket oldalánál írj a supportnak, és kérj demo accot. Azzal bejelentkezhetsz (a Pro fülnél), és láthatsz mindenféle kínálatot :)
Az élő fogadás egyébként nem olyan jó ezeknél az irodáknál, sajnos a bet365 szintet sem éri el, az 1xbet/22bet kínálat pedig nagyon messze veri.
Jó lenne, ha az ázsiaiak is bővítenék a kínálatot, és akkor nyilván ezeknél is megjelenne sokkal több meccs.

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #5 Dátum: Június 03, 2021, 20:39:43 pm CEST »
Szia! Írnál kicsit bővebben a demo accountról?
Pl. Meddig lehet használni vagy korlátlan ideig? Illetve miben különbözik a rendes accounttól?

Nem elérhető spursBSB

« Válasz #6 Dátum: Június 03, 2021, 21:30:22 pm CEST »
Amit én néztem (sportmarket meg asszem betinasia) ott úgy működik, hogy létrehozol egy alap accot, aztán utána verifikálni kell magad meg feltölteni a pénzt, és beloggolhatsz egy "Pro" felületre. De ez most is elérhető kívülről sportmarketen, csak ugye nincs hozzá rendes accountod... de van élő chat, és ha ott írsz, hogy szeretnél kérni demo accountot a pro-hoz, akkor adnak egy felhasználónevet meg jelszót, amivel 2-3 napig böngészhetsz, megnézheted milyen kínálat van. Fogadni nem tudsz vele. Annyira jó egyébként, hogy belépsz, és nem azt látod hogy csilivili reklámmal telenyomott lassú szar oldal van mögötte, hanem egy letisztult felület, amin csak a fogadás a lényeg.

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #6 Dátum: Június 03, 2021, 21:30:22 pm CEST »

Nem elérhető ede

« Válasz #7 Dátum: Június 11, 2021, 09:46:37 am CEST »
A betinasia black részt használom.
Az azonosítás néhány óra volt, igazolvány és bankszámla kivonat pdf-ben.
A befizetés egy főszámlára megy, innen lehet átrakni valamelyik fiókba. Ez nálam 1-2 óra múlva jelentkezik, mintha manuálisan történne.
A befizetés meg kell forgatni azt hiszem 1,5 odss-on talán 5x, hogy a kifizetés ingyenes legyen.
Az oddsok a legjobbak, de a választék elég szűk, gyakorlatilag csak a nagy forgalmú piacok vannak: fociban 1x2;  o/u; ah; szöglet.
A max tétet mindig kiírja, ez több száz vagy több ezer euro.
10-12 buki illetve tőzsde oddsai közül lehet válogatni, de nem szerepel mindig mindegyik a kínálatban.

Nem elérhető hilles

« Válasz #8 Dátum: Június 19, 2021, 10:26:32 am CEST »
mi az előnye a bróker irodáknak? hogy működnek? rajtuk keresztül fogadhatsz? ők ezért mennyit kérnek cserébe?

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #8 Dátum: Június 19, 2021, 10:26:32 am CEST »