Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 17:42:22
Nem értem miért nevezed munkának azt hogy telefonon vagy PCn nyomkodtat a pörgetés ikont. Ezt munkának nevezni elég röhejes.

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 17:43:51
Én úgy tudom,hogy minden az amiért pénzt kapsz és nem élvezed... :cya:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 17:51:14
Nem. Te munkának akarod nevezni, mert akkor úgy tűnik te vagy az áldozat. Munka maximum akkor lenne a kaszinó streamer lennél. Egy promociót kihasználni nem munka.

A munka definiciója: Munkának nevezzük az ember (és/vagy gép) által energia (erőfeszítés) kifejtése révén HASZNOS, rendszerint ellenszolgáltatásért elvégzett különböző tartalmú tevékenységeket.
Semmilyen hasznot nem generáltál senkinek azzal hogy nyomogattad a pörgetés gombot egy ingyenes promóban.


Megragadva a vita "lényegét":    :)
szerintem ez munka, mert megvan az erőfeszítés a várható ellenszolgáltatásért, a hasznosság meg nem egzakt fogalom.
Amiért munkabért fizetnek, az nem feltétlenül hasznos, míg az ingyenesen folytatott tevékenység lehet az.
Abban meg szalistnak nincs igaza, hogy a munkát nem élvezzük. Inkább csak olyasmivel kéne foglalkozni, amit szeretünk csinálni és még pénzt is hoz.

De tényleg, nem te voltál az szalist, aki az Unibetnél (?!) akart ügyfélszolgálatos lenni korábban?
Kíváncsi vagyok hogyan kezelted volna ezt a másik oldalról.

Nekem egyébként 1500 pöriről jött az email, aztán ötöt találtam és még mindig nem értem, az abból nyert pár száz forintos nyeremény megforgatását hogyan számolta vagy nem számolta...   ::)
Valószínűleg ezt a hibát én is megpróbáltam volna kihasználni, mert bizony néha sikerül az ilyen, de ha elbukunk, azt azért érdemes méltósággal viselni.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 21, 2020, 22:41:02

Megragadva a vita "lényegét":    :)
szerintem ez munka, mert megvan az erőfeszítés a várható ellenszolgáltatásért, a hasznosság meg nem egzakt fogalom.
Amiért munkabért fizetnek, az nem feltétlenül hasznos, míg az ingyenesen folytatott tevékenység lehet az.
Abban meg szalistnak nincs igaza, hogy a munkát nem élvezzük. Inkább csak olyasmivel kéne foglalkozni, amit szeretünk csinálni és még pénzt is hoz.

De tényleg, nem te voltál az szalist, aki az Unibetnél (?!) akart ügyfélszolgálatos lenni korábban?
Kíváncsi vagyok hogyan kezelted volna ezt a másik oldalról.

Nekem egyébként 1500 pöriről jött az email, aztán ötöt találtam és még mindig nem értem, az abból nyert pár száz forintos nyeremény megforgatását hogyan számolta vagy nem számolta...   ::)
Valószínűleg ezt a hibát én is megpróbáltam volna kihasználni, mert bizony néha sikerül az ilyen, de ha elbukunk, azt azért érdemes méltósággal viselni.
Nem,én nem akartam ügyfélszolgálatos lenni,valakivel keversz.Itt mondom nem azzal van a baj,hogy visszavették a pörgetést vagy a pénzt,bár bevallom megse fordult a fejemben hogy hibáztak,és ezt őszintén mondom.A gond azzal van ahogy kezelték és egy ekkora hibát elintéztek volna egy ennyire piti összegü bónusszal...mármint ahhoz képest piti ahogy álltam...
Válaszolva a 2. kérdésedre is biztos nem ekkora összeget ajánlottam volna fel ha ügyfélszolgálatos lennék.Akkorát amire a másik fél is azt mondaná,hogy rendben,vagy nagyon határeset közelit...nehéz megmondani hogy mennyit,de egy 6 számjegyü történetnél mert ez most az lett volna semmiképp sem 1500 at és most függetlenül attól,hogy van szabályzatuk akkor is elrontották,és a másik félnek is valamilyen szinten igaza lett volna mert ő csak azzal a lehetőséggel akart élni amit kapott.

Nekem sántít a sztori. Véletlenül sem arról van szó, hogy sejtetted, hogy tévedés történt, és ezért gyorsan ki akartad forgatni az ingyenpörgetéseket minél előbb, majd azzal a tempóval kiutaltad volna magadnak a nyereményt, ugye? Valamiért a tévesen kiértékelt sportfogadásoknál is sokszor az a jellemző, hogy akinek tévesen nyereményt írnak jóvá, az gyorsan kiutalja az egyenlegét, vagy felteszi újabb fogadásra, persze "mit sem" sejtve arról, hogy valójában vesztes volt a fogadása. Na de persze ha vesztesnek értékelik az egyébként nyertes szelót, akkor valamiért mindenki rögtön megtalálja az ügyfélszolgálatot, hogy tévedés történt, és javítsák a hibát, soron kívül. :)

Anno nekem a Sportingbet és Bwin írt jóvá tévesen 2000-2000€ bónuszt, amit én valamiért nem forgatni kezdtem viharos gyorsasággal, hanem jeleztem az ügyfélszolgálatnak, amire ők javították a hibát, majd hálájuk jeléül jóváírtak 20€-t a valós bónuszösszegen felül, még csak kérnem se kellett. Szóval én valószínűleg semmit nem írnék jóvá a panaszkodóknak, mert bármelyik ügyféltől elvárható, hogy észlelje a feltűnő értékaránytalanságot...

Egyébként kicsit ahhoz hasonlít a helyzet, mint amikor az egyik webshopban tévesen 5-10 Ft-ért árulták a tévéket, persze ott is volt, aki azt gondolta, hogy az reális ár, és jár neki ilyen áron a készülék, majd miután törölték a megrendelést, a fogyasztóvédelemhez fordult (de hiába).  :)

Idézetet írta: Tigris Dátum december 21, 2020, 23:29:05
Nekem sántít a sztori. Véletlenül sem arról van szó, hogy sejtetted, hogy tévedés történt, és ezért gyorsan ki akartad forgatni az ingyenpörgetéseket minél előbb, majd azzal a tempóval kiutaltad volna magadnak a nyereményt, ugye? Valamiért a tévesen kiértékelt sportfogadásoknál is sokszor az a jellemző, hogy akinek tévesen nyereményt írnak jóvá, az gyorsan kiutalja az egyenlegét, vagy felteszi újabb fogadásra, persze "mit sem" sejtve arról, hogy valójában vesztes volt a fogadása. Na de persze ha vesztesnek értékelik az egyébként nyertes szelót, akkor valamiért mindenki rögtön megtalálja az ügyfélszolgálatot, hogy tévedés történt, és javítsák a hibát, soron kívül. :)

Anno nekem a Sportingbet és Bwin írt jóvá tévesen 2000-2000€ bónuszt, amit én valamiért nem forgatni kezdtem viharos gyorsasággal, hanem jeleztem az ügyfélszolgálatnak, amire ők javították a hibát, majd hálájuk jeléül jóváírtak 20€-t a valós bónuszösszegen felül, még csak kérnem se kellett. Szóval én valószínűleg semmit nem írnék jóvá a panaszkodóknak, mert bármelyik ügyféltől elvárható, hogy észlelje a feltűnő értékaránytalanságot...

Egyébként kicsit ahhoz hasonlít a helyzet, mint amikor az egyik webshopban tévesen 5-10 Ft-ért árulták a tévéket, persze ott is volt, aki azt gondolta, hogy az reális ár, és jár neki ilyen áron a készülék, majd miután törölték a megrendelést, a fogyasztóvédelemhez fordult (de hiába).  :)

Hasonlóan gondolom én is.

Azonban a kezdeti véleményemen árnyal egy kicsit, hogy szalistnak valamiért elképesztő összegű ingyen pénzeket ajánlottak. 30k csak úgy 1000freespins 120as téten. Valószínűleg ezek mind tévedések voltak, továbbra sem tudom elképzelni hogy van iroda aki ennyit visszaad, ha csak nem havi milliókat nyomsz  náluk..Bár nem ismerem szalistot, ezt azért kétlem.


Knapp, mondj nekem egy munkát, ami sem az elvégzőnek sem a "munkáltató"nak nem hasznos.  Még az utcaseprésnek is van haszna. Tiszta lesz a közterület.

Idézetet írta: Tigris Dátum december 21, 2020, 23:29:05
bármelyik ügyféltől elvárható, hogy észlelje a feltűnő értékaránytalanságot...

Szerintem nem elvárható. Az, hogy észleljük, egy dolog. Azonban egy ügyben sem állná meg a helyét az, hogy "de hát gondolhatta volna, hogy nem úgy van." Persze nem vagyok jogász.

Ez nincs így.

Ha te a munkahelyeden keresel 300k nettót, majd a következő hónapban egy nullával többet utalnak akkor igen is felelős vagy hogy ne költsd el a különbözetet.
Ha eddig 5 es 10pörgetést kaptál, meg 300és 600as freebetet, akkor egy 6000dbos vagy éppen 1500dbos 60ftos pörgetést kapni, amiknek az értéke 360k és 90k bőven meghaladja azt a mértéket aminél megállja a helyét az a védekezés hogy hát de nem gondoltam hogy hiba.

Egy rendszertelen és változó összegű dolgot kívánsz összehasonlítani egy rendszeres és állandó juttatással.

Egyébként nincs miért védekeznie, nem történt bűncselekmény.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 21, 2020, 23:43:49
Hasonlóan gondolom én is.

Azonban a kezdeti véleményemen árnyal egy kicsit, hogy szalistnak valamiért elképesztő összegű ingyen pénzeket ajánlottak. 30k csak úgy 1000freespins 120as téten. Valószínűleg ezek mind tévedések voltak, továbbra sem tudom elképzelni hogy van iroda aki ennyit visszaad, ha csak nem havi milliókat nyomsz  náluk..Bár nem ismerem szalistot, ezt azért kétlem.


Knapp, mondj nekem egy munkát, ami sem az elvégzőnek sem a "munkáltató"nak nem hasznos.  Még az utcaseprésnek is van haszna. Tiszta lesz a közterület.
Nem nyomtam ott milliókat el.Lehet hogy tévedés volt,de utólag semmilyen módon nem korigálták,nem irtak nekem a 30k pedig már több napja a számlámon volt mire észrevettem

Egyértelmű,hogy hibázott az iroda,mert teljesen irreális a 3000-6000 pörgetés.Azt mondjuk nem is értem,hogy miért gondolod neked jóváírnának ekkora összegeket.Eleve bónusz és nem készpénz.Azonban abban igazadan van szalist,hogy 4 órát ezzel töltöttél és mindegy hogy minek nevezzük éppen munkának vagy szórakozásnak.A 4 felesleges óra miatt járna kompenzáció,de nem 90000Ft amiket te írtál nekem az a meglátásom.A helyükben egy 15000 Ft körüli kompenzáció tartanák reálisnak.
Volt nekem is hasonló eset,de ilyen kirohanással náluk szerintem se érsz semmit.Az hogy itt kiadod magadból az rendben van.

Idézetet írta: Powell Dátum december 22, 2020, 11:03:18
Egyértelmű,hogy hibázott az iroda,mert teljesen irreális a 3000-6000 pörgetés.Azt mondjuk nem is értem,hogy miért gondolod neked jóváírnának ekkora összegeket.Eleve bónusz és nem készpénz.Azonban abban igazadan van szalist,hogy 4 órát ezzel töltöttél és mindegy hogy minek nevezzük éppen munkának vagy szórakozásnak.A 4 felesleges óra miatt járna kompenzáció,de nem 90000Ft amiket te írtál nekem az a meglátásom.A helyükben egy 15000 Ft körüli kompenzáció tartanák reálisnak.
Volt nekem is hasonló eset,de ilyen kirohanással náluk szerintem se érsz semmit.Az hogy itt kiadod magadból az rendben van.
Én a fele körüli összeget tartottam volna korrektnek vagy az 1/3 at de semmikep sem 1500 at

Idézetet írta: szalist Dátum december 22, 2020, 11:50:06
Én a fele körüli összeget tartottam volna korrektnek vagy az 1/3 at de semmikep sem 1500 at

45 ezer forintot? S gondolom azt full készpénzként szeretnéd, tehát, hogy egyből ki is tudd venni (forgatás nélkül).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 22, 2020, 11:59:14
45 ezer forintot? S gondolom azt full készpénzként szeretnéd, tehát, hogy egyből ki is tudd venni (forgatás nélkül).
Nem 10 szeres forgatàssal ahogy a feltételekben szerepelt

Szép ajándék lenne, viszont kevés esélyt látok rá, de azért hajrá!  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 22, 2020, 12:04:49
Szép ajándék lenne, viszont kevés esélyt látok rá, de azért hajrá!  :ok:
Ez szerintem nem karàcsonyi story lesz...

Nem értem miért kellene ezt eleve téves promonak ítélni. Ha az üzenetben ez van és ha a slot-ot megnyitja és ott is ugyanaz van, akkor az számomra egyértelmű.
Talán azért mert mi kelet europaiak vagyunk és nekünk nem jár csak 5 fs vagy max 20€ bonusz ?
A sportingbull küldött már nekem e-mailen 25€ feltöltési bonuszt, aztán a belső üzenetben 250 volt. Kiforgattam, senki nem szólt hozzám. Egyszer a Betfair küldött promot 10 fs 10 cent alapon, aztán az első nyereménynél kikerekedett a szemem, mert nem 10 cent volt, hanem 10 €/fs.
Az meg hogy mit nevezünk munkának ? Ilyen alapon hány állami és önkormányzati dolgozó kapna fizetést ?

Ha lenne némi korrektség az irodában, meghagyná a nyert 95 ezer forintot, meg a lehetőséget, hogy megforgasd 10x.
Saját tapasztalatom szerint a 10x forgatásnál egyáltalán nem biztos, hogy a nyeremény egy kis részét is meg lehet tartani. Főleg ha az irodán belül visszavesznek a RTP-ből. Ha matematikai alapon nézzük 1x forgatás -4-6%, 10x forgatás -40-60%. Az a 40 ezer biztos nem juttatja csődbe az irodát. És megtartanak vele 1 játékost plussz nyernek néhányat, akiknek ez a fülükbe jut és talán regisztrálnak.
Na de mi kelet-europaiak vagyunk és kelet-europai ügyfélkezelés jár nekünk.