Június 22, 2021, 23:08:01 pm CEST

Szerző Téma: SfGuru Prémium  (Megtekintve 25496 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Várda64

Re:SfGuru Prémium
« Válasz #495 Dátum: Május 04, 2021, 08:16:03 am CEST »
Kérdés:

Tipp beküldése után szerkesztésnél már nem lehet a meglévő szöveghez egy-két mondatot hozzáírni?
Éjszakából érkeztem, szorított az időkorlát, s mivel nem szerettem volna úgy járni, mint a múltkor, ezért határidőn belül elküldtem a tippem. Viszont így 2-3 befejező mondat lemaradt az indoklásból és hiába írtam utólag hozzá, már nem engedte hozzátenni az íráshoz.
Ha úgy gondoljátok, hogy így az írás nem felel meg a követelményeknek, akkor töröljétek. Köszönöm!

Kérés:

Az áprilisi fix jutalékom tegyétek be a "Segítsünk Csabán ( @csabax )!" project-be! Köszönöm!

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #496 Dátum: Május 04, 2021, 08:24:45 am CEST »
Lehet hozzáirni ha még a határidőn belül vagy. Lehet, hogy kicsúsztál belőle?

Elérhető SPF Admin

« Válasz #497 Dátum: Május 04, 2021, 08:30:58 am CEST »
Kérdés:

Tipp beküldése után szerkesztésnél már nem lehet a meglévő szöveghez egy-két mondatot hozzáírni?
Éjszakából érkeztem, szorított az időkorlát, s mivel nem szerettem volna úgy járni, mint a múltkor, ezért határidőn belül elküldtem a tippem. Viszont így 2-3 befejező mondat lemaradt az indoklásból és hiába írtam utólag hozzá, már nem engedte hozzátenni az íráshoz.
Ha úgy gondoljátok, hogy így az írás nem felel meg a követelményeknek, akkor töröljétek. Köszönöm!

Kérés:

Az áprilisi fix jutalékom tegyétek be a "Segítsünk Csabán ( @csabax )!" project-be! Köszönöm!

Írd ide be az illető befejező részt, s kiegészítjük.

Nem elérhető Várda64

« Válasz #498 Dátum: Május 04, 2021, 09:02:47 am CEST »
Írd ide be az illető befejező részt, s kiegészítjük.

Ez maradt le:
"Legutóbb ennek a duónak a duplájával sikerült két vállra fektetniük a listavezetőt, tehát bízhatunk a gólérzékenységükben.

Fentebb említettem, hogy igazából mind a két csapatnak csak a győzelem jelenthetne üdvösséget. Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, hogy bekattan itt egy remi, de az biztos, hogy nem lesz egy 0:0-ás szalonremi."

Köszönöm!

Nem elérhető Várda64

« Válasz #499 Dátum: Május 04, 2021, 09:05:48 am CEST »
Lehet hozzáirni ha még a határidőn belül vagy. Lehet, hogy kicsúsztál belőle?
Igen, amit hozzá akartam írni az már időn kívül volt, mert tévesen azt hittem, hogy lehet. Most már tudom, hogy nem lehet.  :)

Elérhető SPF Admin

« Válasz #500 Dátum: Május 04, 2021, 09:22:31 am CEST »
Ez maradt le:
"Legutóbb ennek a duónak a duplájával sikerült két vállra fektetniük a listavezetőt, tehát bízhatunk a gólérzékenységükben.

Fentebb említettem, hogy igazából mind a két csapatnak csak a győzelem jelenthetne üdvösséget. Ettől függetlenül nem elképzelhetetlen, hogy bekattan itt egy remi, de az biztos, hogy nem lesz egy 0:0-ás szalonremi."

Köszönöm!

Pótolva.  :ok:

Elérhető csabax

« Válasz #501 Dátum: Május 04, 2021, 11:46:15 am CEST »
Kérdés:

Kérés:

Nagyon szépen köszönöm! Hálás vagyok!
 :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Sportfogadas.org

EB Tippjáték
« Válasz #501 Dátum: Május 04, 2021, 11:46:15 am CEST »

Nem elérhető Várda64

« Válasz #502 Dátum: Május 04, 2021, 13:19:42 pm CEST »
Pótolva.  :ok:

Köszönöm!  :ok:

Nagyon szépen köszönöm! Hálás vagyok!
 :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Igazán nincs mit, sok kicsi sokra megy.  :) :ok:

Elérhető oakland23

« Válasz #503 Dátum: Május 12, 2021, 10:36:48 am CEST »
Siófok - MTK-s tippem elkúrtam, valamiért az előzetes az első félidős gólszámos tipphez írtam, miközben full nem oda akartam. Az igazi tippem, amire írtam is, hogy a Siófok góljai 27,5 fölött lesz és 1.72 az odds, legalábbis most.

Szóval nem tudom, lehet-e ezt javítani. Ha igen, akkor azt megköszönöm.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #504 Dátum: Május 12, 2021, 11:10:39 am CEST »
Siófok - MTK-s tippem elkúrtam, valamiért az előzetes az első félidős gólszámos tipphez írtam, miközben full nem oda akartam. Az igazi tippem, amire írtam is, hogy a Siófok góljai 27,5 fölött lesz és 1.72 az odds, legalábbis most.

Szóval nem tudom, lehet-e ezt javítani. Ha igen, akkor azt megköszönöm.

Töröltem. Próbáld meg beküldeni újra.

Itt a szöveg:
"Sokat gondolkodtam, hogy melyik tippet húzzam a 2.00 odds körüliek közül. Aztán arra jutottam, hogy igazából mindegy, mert nagyjából a sansz mindre azonos.

A Siófok a hétvégén két elég jó tempójú meccset játszott, döntőzött az EHF Európa Ligában, de ennek a csapatnak az volt a hattyúdala. A siófok még megpróbált szépen búcsúzni az elit kézitől, aztán jövőre irány a mélymerülés, az SKC az Érd után megy. Már idény közben is távoztak nemzetközi szinten jegyzett klaszisok, Pena, Snelder... sokan menni akartak, csak nem mehettek (Böhme), aztán végül kisimult az idény, de az EHF Európa Liga döntőjében a csapat elfogyott. Nyilatkozták is, hogy fogytán volt a koncentráció meg az erő. Nem is meglepő, de azt is tudtuk, hogy az SKC háza táján a zseton elfogyott. Közben az MKSZ már pontot is levont a Siófo KC-tól, nem mintha nem lenne mindegy jelszóval la sem szrtk a siófokiak. Ez a csapat totál átalakul, Tomori, NMCS, Lapos, Tóth, Szikora, Kobetic, Niombla és Austin megy, ugye kb mindenki. Illetve Kobetic visszavonul, de lényegtelen. Danyinak majd lehet építeni Lakatosra, Puhalákra, jönnek azért jó kis játékosok, de azért a minőség más lesz.

Most viszont azok játszanak, akik maradtak, gondolhatjuk, mekkora motiváció lesz az SKC játékosaiban. SEMMI. De tényleg semmi, egy vesztes finálé után mi is lenne. Ráadásul mindenki távozik, ugyan miért küzdjenek? Közben az MTK nemzetközi porondra léphet, és Vova azért kb. a legjobb nevelő-edző, aki ezt az MTK elég komoly szintre felhozta Zácsik mamival kiegészülve. A tempó mint a Cobra11-ben általában halálos, az MTK nem csalja a kézit. Egy full offon lévő SKC-nak dobni kell 30-at, mese nincs. Ez a Siófok jelenleg nem jobb csapat, mint az MTK. Persze ha a neveket nézzük, akkor jobb, de amilyen állapotban, és amilyen motivációval játszik, nálam egy kettes."

Elérhető oakland23

« Válasz #505 Dátum: Május 12, 2021, 11:57:29 am CEST »
Köszi szépen!  :ok:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #506 Dátum: Május 31, 2021, 17:21:31 pm CEST »
Sziasztok!

Hogy ha egy holnapi meccsre írnék elemzést ma, akkor az nem fog bekerülni a júniusi versenybe? Mert a tippnél csak az egész éves versenyt mutatja.

Csak nem tudom, holnap hogy lesz időm korán reggel megírni, ezért szeretném már ma.

Elérhető oakland23

« Válasz #507 Dátum: Május 31, 2021, 18:39:13 pm CEST »
@zsivany20
bekerül

Elérhető SPF Admin

« Válasz #508 Dátum: Június 02, 2021, 22:10:47 pm CEST »
Prémium május 2021:

1. hely: csatarid
Nyereménye: 24802 HUF Skrillen keresztül

2. hely: peshark
Nyereménye: 12598 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 12588 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Titti7
Nyereménye: 11905 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 8770 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Powell
Nyereménye: 6568 HUF Skrillen keresztül

7. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 3769 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Sound
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

10. hely: zsivany20

11. hely: patyi

12. hely: oakland23

Gratula.  :topbet_125:

Nem elérhető LFCfanBoti

« Válasz #509 Dátum: Június 07, 2021, 08:54:12 am CEST »
Sziasztok!
Olyan kérdésem van, ha egy hónapban nem tudom teljesíteni a minimum feltéleket, milyen megróvásban részesülök? Tekintettel arra, hogy az elemzéseim nagy része angol, román és egyéb top ligák mérkőzéseiről szólt, ebben a holt szezonban nem nagyon van esemény, amiről normális dolgokat tudnék összegyűjteni és leírni  :noway:

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #509 Dátum: Június 07, 2021, 08:54:12 am CEST »