Gorriaran naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pulter Dátum január 20, 2019, 17:33:40
Azta, de okos most mindenki utólag, jópáran szerintem biztos szurkoltak annak,hogy Pavlyu nyerjen... szánalmas, azt kell nézni,hogy a kezdeti roll hogy áll, kb 20x... annak örülni, nem ezt sajnálni és "összeomlani" szépen tartani kell ilyen esetekben is a kihelyezett szabályokat, nem csak akkor ha nyerés van utána.

ha igazad lenne, akkor nem lenne több naplóban is az a tipp megjátszva... páran megrakták. amikor ránéztem a meccsre stephensre 1.2 volt az odds élőben. gondoltam is hogy most kellene gorriarannak visszafogadni, mert olyan 4,5- 5 körül mozgott az odds a másikra.
aztán lefeküdtem aludni. most láttam este hogy nem jött, de hát ez van, tudja mindenki hogy amikor cashoutolsz akkor jönne a fogadás, ha nem cashoutolsz akkor elmegy  ;D
4 millából meglesz az 5 már, hajrá

#361 január 21, 2019, 11:12:36, Gorriaran
Australian Open kombi

Coric- Pouille H 1,46   :noway:
Halep - Williams V 1,37   :great:

Odds: 2,00
Tét: 600 000


Ez jobban fájt, mint Stephens...

#362 január 21, 2019, 11:11:39, Gorriaran
Lehet ezt már nem kéne, ha elmegy, rögtön pihenő. Ilyen tétet életemben eddig 2x raktam  ;D

Halep - Williams

Tipp: Williams    :great:
Odds: 1,97
Tét: 1 000 000


+970 000

Aktuális bank: 4 187 880

Ez jonni fog, de te itt mar hajszolod a bukot...

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 21, 2019, 10:36:13
Ez jonni fog, de te itt mar hajszolod a bukot...
ahelyett okosan kihasználtad volna a 7-es kötésedből adódott lehetőséget...

#365 január 21, 2019, 10:58:22, pnzyfng
Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 21, 2019, 10:29:45
Lehet ezt már nem kéne, ha elmegy, rögtön pihenő. Ilyen tétet életemben eddig 2x raktam  ;D

Halep - Williams

Tipp: Williams
Odds: 1,97
Tét: 1 000 000

beszálltam én is ( "csak" 10k téttel)

én biztos nem leszek kárörvendő ha elmegy  ;D


tejóisten hogy néz ki ez a nő  :crazy: :o ;D sose néztem teniszt, most ránéztem beten és pff  ;D

#366 január 21, 2019, 11:02:52, butyi
Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 21, 2019, 10:50:36
tejóisten hogy néz ki ez a nő  :crazy: :o ;D sose néztem teniszt, most ránéztem beten és pff  ;D

;D :D ;D


mint aki mike tyson hormonkezelést kapott  ::) ;D

Biztos le leszek hurrogva, de akkor is leírom.
Értesz a teniszhez ez kétségtelen, nagyon szép amit elértél eddig. De elszálltál... miért kell 600-1,0 téteket rakni?? Teljesen felesleges. Álljál be 50-100 ks tétekre, és nézd meg hogy 2-3 hónap alatt hová jut a bankod. Minek ez a pénzhajszolás, fél éve még közelébe se voltál ilyen banknak (Te írtad), most meg a tétjeid ekkorák. Pénzhajszolás az egész amit csinálsz, volt most egy jó szériád és bejöttek a "fontosabb" nagy tétes tippek többsége. De mi lesz ha jön egy pech sorozat? 4-5 fogadásból elbuksz majd milliókat. Én is ugyanezt csinálom.. nem vagyok nálad jobb.. Sőt.. sehol se vagyok hozzád képest.
Csak rossz látni, hogy ilyen tehetséggel és ekkora bankkal 200-al száguldasz a bukta felé, holott ha most megállnál és elgondolkoznál rajta hová eljutottál és havi szinten mennyi pénzt kivehetnél ilyen bankkal akkor rájönnél, hogy érdemesebb két lépést visszavenni és stabilabban hosszútávon nyerni. (Hangsúlyozom én se tudom betartani, úgy okoskodok. Pedig ez a legjobb és legstabilabb út. Szerintem... de lehet tévedek.)

Ettől függetlenül minden jót kívánok a továbbiakban!

Idézetet írta: nasgur Dátum január 21, 2019, 11:04:23
Biztos le leszek hurrogva, de akkor is leírom.
Értesz a teniszhez ez kétségtelen, nagyon szép amit elértél eddig. De elszálltál... miért kell 600-1,0 téteket rakni?? Teljesen felesleges. Álljál be 50-100 ks tétekre, és nézd meg hogy 2-3 hónap alatt hová jut a bankod. Minek ez a pénzhajszolás, fél éve még közelébe se voltál ilyen banknak (Te írtad), most meg a tétjeid ekkorák. Pénzhajszolás az egész amit csinálsz, volt most egy jó szériád és bejöttek a "fontosabb" nagy tétes tippek többsége. De mi lesz ha jön egy pech sorozat? 4-5 fogadásból elbuksz majd milliókat. Én is ugyanezt csinálom.. nem vagyok nálad jobb.. Sőt.. sehol se vagyok hozzád képest.
Csak rossz látni, hogy ilyen tehetséggel és ekkora bankkal 200-al száguldasz a bukta felé, holott ha most megállnál és elgondolkoznál rajta hová eljutottál és havi szinten mennyi pénzt kivehetnél ilyen bankkal akkor rájönnél, hogy érdemesebb két lépést visszavenni és stabilabban hosszútávon nyerni. (Hangsúlyozom én se tudom betartani, úgy okoskodok. Pedig ez a legjobb és legstabilabb út. Szerintem... de lehet tévedek.)

Ettől függetlenül minden jót kívánok a továbbiakban!

ja amúgy ekkora bankal szerintem egy rosszabb hónapban is párszázezer hasznot össze lehet hozni ami meg már egy fizetés. költőpénznek nem rossz. jobb hónapban meg millió is összejöhet 100-200k téteken
na nem írok többet, mert megint jön a főnök takarítani :D

#370 január 21, 2019, 11:19:12, Pulter
Idézetet írta: nasgur Dátum január 21, 2019, 11:04:23
Biztos le leszek hurrogva, de akkor is leírom.
Értesz a teniszhez ez kétségtelen, nagyon szép amit elértél eddig. De elszálltál... miért kell 600-1,0 téteket rakni?? Teljesen felesleges. Álljál be 50-100 ks tétekre, és nézd meg hogy 2-3 hónap alatt hová jut a bankod. Minek ez a pénzhajszolás, fél éve még közelébe se voltál ilyen banknak (Te írtad), most meg a tétjeid ekkorák. Pénzhajszolás az egész amit csinálsz, volt most egy jó szériád és bejöttek a "fontosabb" nagy tétes tippek többsége. De mi lesz ha jön egy pech sorozat? 4-5 fogadásból elbuksz majd milliókat. Én is ugyanezt csinálom.. nem vagyok nálad jobb.. Sőt.. sehol se vagyok hozzád képest.
Csak rossz látni, hogy ilyen tehetséggel és ekkora bankkal 200-al száguldasz a bukta felé, holott ha most megállnál és elgondolkoznál rajta hová eljutottál és havi szinten mennyi pénzt kivehetnél ilyen bankkal akkor rájönnél, hogy érdemesebb két lépést visszavenni és stabilabban hosszútávon nyerni. (Hangsúlyozom én se tudom betartani, úgy okoskodok. Pedig ez a legjobb és legstabilabb út. Szerintem... de lehet tévedek.)

Ettől függetlenül minden jót kívánok a továbbiakban!

Ha nem raksz mindig kényszerből hanem csak GS-re ráálsz pár nap akkor simán mehet ekkora téttel, nem mindenapi tétnek kell kezelni, GS-en eddig bármikor lehoztam öt első napot hibátlanul ilyen téten, ezért is megy ez, kisebb tornákon meg máshol elég a kevesebb tét, de mondom, másfeles szorzon nagyobb tornákon szinte hibátlanul letudok hozni bármennyit ( ha élőt is beleveszük és szigoruan napi 1x ), ha visszanézed bejött témát, volt amikor 2500ft ból mentem fel 1m-re csak tenisz élővel, de volt több projektem is képpel, amikor 100 - 200 ezerből 2 - 3m lett és nehogy azt hidd,hogy azt élvezem,hogy mindig felmegyek ekkora roll-ra aztán visszabukom és soha nem veszek ki...3 éve úgyan azt a stratégiát követem amit kitaláltam magamnak a-zig akárki akármit ir, nem változtatok rajta....legalábbis én.

#371 január 21, 2019, 13:32:50, Gorriaran
Australian Open
Élő

Carreno Busta - Nishikori

Tipp: Nishikori    :great:
Odds: 2,98
Tét:  500 000

+ 990 000


Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 21, 2019, 11:22:01
Australian Open
Élő

Carreno Busta - Nishikori

Tipp: Nishikori
Odds: 2,98
Tét:  500 000

rohadt nagy makker vagy  :great:

Nem kicsi mazlid volt, gratulalok!

Én 1.5 millióval tettem mert láttam jó sorozatban vagy  8) :D :D
Jóvanna, csak viccelek.