Napi tipp - Június 09.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 09.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


F1 Kanada
Helyezett pilotak szama 17.5 alatt
1.53
Bet365

A fekeket es a motort is megterheli a viszonylag konnyu vonalvezetesu aszfaltcsik. A csapatok figyelnek arra, hogy buntetes nelkul csereljenek alkatreszt, ami akkor megengedett ha ido elott technikai problema miatt kiallnak. Ez is egy alternativa, a masik peldaul egy rajtbaleset es egy technikai hiba es mar jott is a tipp.

Foci: Női VB

2019.06.09. 18:00

Anglia N     -     Skócia N

Tipp: 2,5 gól felett

Odds: 1,72

Iroda: bet365

Indoklás:az eddigi egymás elleni meccseiken mindössze 1 alkalommal volt olyan hogy ne lett volna 3 gól.
azt gondolom hogy a 3 gól simán meg lesz ezen a meccsin is

EURÓPA: UEFA Nemzetek Ligája - A divízió - Play Offs - 3. hely
Svájc - Anglia
Tipp: Anglia lesz a bronzérmes
Odds: 1.61

Ronaldo kiütötte egymaga Svájcot, Angliának pedig szerencséje sem volt, de az sem vitatható hogy pl. a harmadik gólnál óriásit hibáztak. Az elődöntős hibák ellenére viszont úgy érzem ők fognak nyerni, egy nagyon jó holland csapattól kaptak ki. Tipp: Anglia érmet szerez, számszerűleg  1-2

(8. in row)

Idézetet írta: csatarid Dátum június 08, 2019, 20:18:06
EURÓPA: UEFA Nemzetek Ligája - A divízió - Play Offs - 3. hely
Svájc - Anglia
Tipp: Anglia lesz a bronzérmes
Odds: 1.61

Ronaldo kiütötte egymaga Svájcot, Angliának pedig szerencséje sem volt, de az sem vitatható hogy pl. a harmadik gólnál óriásit hibáztak. Az elődöntős hibák ellenére viszont úgy érzem ők fognak nyerni, egy nagyon jó holland csapattól kaptak ki. Tipp: Anglia érmet szerez, számszerűleg  1-2

(8. in row)

Bocsi, hogy elkeserítelek, de már tegnap sem értettem a hetest a tipp alatt, de a 8. in row-val már képbe vagyok. A brazil meccsed két napja az befürdött-mindkét gól az első félidőben volt.

#5 június 08, 2019, 21:46:32, csatarid
Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 08, 2019, 21:37:42
Bocsi, hogy elkeserítelek, de már tegnap sem értettem a hetest a tipp alatt, de a 8. in row-val már képbe vagyok. A brazil meccsed két napja az befürdött-mindkét gól az első félidőben volt.

Elv az a tipp nem számított, megkérdeztem admin bácsitól, mivel a tenisznél a teljes nap csúszott így nem is kellett volna azt a tippet beírni sem, konkrétan kiesett. Mák, ezzel neked nem lesz se jobb se rosszabb.


Ha a "Napi tipp" játékba egy teniszmeccset másnapra halasztanak, akkor a következő napon még egy tippet kell / lehet írni? Vagy az előző napi mivel akkor játsszák le lefedi a következő napi 1 tippet?

"  Nem kell újat tippelni.

"17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása esetén megvárjuk az adott esemény végét.""

Így már értem, remélem neked összejön! Egy hete azt mondtam nagamban, hogy ezzel nem sok kockázatot vállaltak a szervezők, mert augusztusig nem csinálja meg senki. Remélem rámcáfolsz!

Ui: 10 ezerrel rakva csak pontosan 1.5 oddsok, minden pénzt visszatéve több mint 576 ezer hufff! Poénból kiszámoltam ;)

Labdarúgás:  Barátságos válogatott-mérkőzés
2019.06.09. 12:00

Japán-El Salvador
Tipp: gólok száma az első félidőben 2,5 felett
Odds: 5.50
Iroda: bet365

A japánok hazai meccseken  odateszik magukat. Tették ők már ezt közép-amerikai országokkal szemben is. Costa Rica , és Panama ellen 3:0 , Uruguay ellen 4:3 . A kis salvadori ellen is könnyen brillírozhatnak már az első félidőben akár három, vagy több góllal.

Női Foci VB
Brazília-Jamaika
1. félidő pontos eredmény 2-0
4.5
Unibet

Szépen kúszik fel az odds, ennyiért egy próbát megér. Több nagy brazil jàtékos(Formiga,Cristiane) is az utolsó vébéjére készül, szeretnének végre vilàgbajnokok lenni. Az eredményeik siralmasak, kilencből kilenc meccset buktak a torna kezdetéig.
Jamaica azonban a csoport leggyengébb tagjának tűnik, illene 3-4 góllal verni őket. Ha megy a játék, félidőre lesz közte kettő.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 08, 2019, 22:29:14
Így már értem, remélem neked összejön! Egy hete azt mondtam nagamban, hogy ezzel nem sok kockázatot vállaltak a szervezők, mert augusztusig nem csinálja meg senki. Remélem rámcáfolsz!

Ui: 10 ezerrel rakva csak pontosan 1.5 oddsok, minden pénzt visszatéve több mint 576 ezer hufff! Poénból kiszámoltam ;)

Az emberek legalább 50%-a szerintem meg sem teszi valójában ezeket a tippeket amiket ide beír. :D

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 09, 2019, 00:19:13
Az emberek legalább 50%-a szerintem meg sem teszi valójában ezeket a tippeket amiket ide beír. :D

Inkább 70%! Én is a sajátjaimból eddig kb. 10-et raktam, a többiekéből ötöt, de mivel kombizok, nem csak ezek mennek.

röplabda Nemzetek Ligája 2019.06.09 16:00

Oroszország - Olaszország
tipp: over 179.5
odds: 1.83
iroda: bet365

A hagyományok miatt is kemény, szoros, négy vagy ötszettes mecset várok. Az olaszok megfiatalított csapattal vannak, de elég jól muzsikálnak, csak Irántól kaptak ki eddig, de tőlük is nagyon szoros szettekben. Gondolom az oroszok ellen is meg akarják mutatni. Nem tartom valószínűnek hogy 3-0 lesz valakinek, ha pedig így van akkor erre a határra 3-1-el is esélyes az over.


Labdarugás, Válogatott barátságos
2019.06.09. 21:00
Brazília-Honduras
Tipp: második félidőben 1,5 gól felett
Odds: 1,61
Unibet

RG 15:00
Nadal - Thiem
31,5 game felett
1.5
bet365

A noi dontok mostanaban jobbak, vagy legalabbis izgalmasabbak voltak mint a ferfi dontok, de a tegnapi annyira gyenge volt, hogy a fiuknak most egy epic finaleval kell eloallni. Ehhez adott is minden, Thiem mentalisan es fizikailag is jobban all most mint Djokovic, ergo ez az alomdonto, az meg nem lehet sima. Az osztrak tavaly mar dontozott itt, nem lesz szokatlan szamara a helyzet, megijedni nem fog, es iden egybol egyszer verte is Nadalt. Rafa azert nincs csucsformaban, most foghato, egy 37 eves Federer is tartotta vele a lepest 2 szettig. Meg jatszma sem muszaj Thiemtol, egy tb mar kb garantalna a tipp zolduleset, de egy olyan otszettest is el tudok kepzelni mint a US Openen.

VILÁG:  Világbajnokság - női
Anglia N - Skócia N
Mindkét csapat lő gólt IGEN
2.20
Bet365

Benne van mind két csapatban hogy lő gólt, mivel még az elején vannak jó formában, volt már nem egy közös meccsük, hajtani fog mind a két csapat, ilyenkor az elején nem lehet kiszámítani egyik csapatot sem, teljesen új fiatalos női csapattal áll fel mind két csapat!
Mind a két csapat eddigi eredményét vissza nézve nagyon jól harcoltak, meg van az a esélye mind a kettőnek!