Július 07, 2020, 13:25:59 pm CEST

Szerző Téma: BL-selejtezők 2019/20  (Megtekintve 3519 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiB

Re:BL-selejtezők 2019/20
« Válasz #60 Dátum: Augusztus 16, 2019, 12:59:13 pm CEST »
Ha már láttál La Masia edzést, akkor pontosan tudhatod, hogy az Olmo gyerek ott kapta meg az alapokat. Minden passzán érződött szerintem, hogy spanyol, a horvát foci sokkal direktebb, nem ilyen. Ráadásul olvasgatva a nyilatkozatait, nem kicsit céltudatos 16 éves lehetett, ha épp a Slaven Belupohoz kerül, ott is ilyen szintre jutott volna. Játéklehetőséget akart, Dinamo lett belőle.

Egyébként a La Masia nem egyetlen akadémia, és ez az összes nagyobb klubra érvényes. A katalánok farmolják a világot, van iskolájuk Mexikóban, de még Egyiptomban is (eközben az Illés Akadémiának ott van Nyugat-Magyarország?), ha egy kissrác lemarad, kihajítják a francba mert van másik a helyére. Nem simizgetik a gyerekek buksiját, a Real akadémiáján például a bejáratnál az a felirat fogadja őket, hogy mostantól nem a szüleid gyermeke vagy, hanem a Real Madridé. Ilyen világ szinten kiépült bázisokkal felvenni a versenyt, szerintem már nem lehet. Ők ezt a versenyt megnyerték.

Én amúgy a pozitív szemléletűek közé tartozom, szerintem az Európa-bajnokságon láthattuk, hogy ha mentálisan jól felkészítik a felnőtt válogatottunk, akkor fegyelmezetten, szépen és jól is tudnak játszani. Ott szerintem olyan váltás volt 28-30 éves játékosoknál felfogásban, ami nagyon tanulságos. Képesek erre is, csak sajnos megfelelő edzői stáb kell melléjük, és azért sajnos, mert ezt alapjáraton nem is kellene kérni, hogy játsszál már maximumon pajtás, hisz ebből és ezért élsz.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #61 Dátum: Augusztus 16, 2019, 22:01:20 pm CEST »
Ha már láttál La Masia edzést, akkor pontosan tudhatod, hogy az Olmo gyerek ott kapta meg az alapokat. Minden passzán érződött szerintem, hogy spanyol, a horvát foci sokkal direktebb, nem ilyen. Ráadásul olvasgatva a nyilatkozatait, nem kicsit céltudatos 16 éves lehetett, ha épp a Slaven Belupohoz kerül, ott is ilyen szintre jutott volna. Játéklehetőséget akart, Dinamo lett belőle.

Egyébként a La Masia nem egyetlen akadémia, és ez az összes nagyobb klubra érvényes. A katalánok farmolják a világot, van iskolájuk Mexikóban, de még Egyiptomban is (eközben az Illés Akadémiának ott van Nyugat-Magyarország?), ha egy kissrác lemarad, kihajítják a francba mert van másik a helyére. Nem simizgetik a gyerekek buksiját, a Real akadémiáján például a bejáratnál az a felirat fogadja őket, hogy mostantól nem a szüleid gyermeke vagy, hanem a Real Madridé. Ilyen világ szinten kiépült bázisokkal felvenni a versenyt, szerintem már nem lehet. Ők ezt a versenyt megnyerték.

Persze, de nekünk nem is a Masiával kell versenyezni, írtam hogy szándékosan egy szélsőséges példát hoztam. Nekünk elég lenne megcsinálni azt amit a horvátok és mindenki boldog lenne azt hiszem.

Nem elérhető SPF Előzetes

Re:Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20
« Válasz #62 Dátum: Augusztus 19, 2019, 22:27:30 pm CEST »
Bajnokok Ligája: Nincsen megfelelő pótlás?

Tovább folytatja menetelését az Ajax, esetleg az APOEL képes megálljt parancsolni? Olvasd tovább

Nem elérhető mate_debrecen

« Válasz #63 Dátum: Augusztus 26, 2019, 21:04:11 pm CEST »
Ha már az első meccs így alakult, otthon azért elvárok egy kisebb erődemostrációt az Ajaxtól, részemről hazai 2,5 over  :beerchug:

Bajnokok Ligája: Nincsen megfelelő pótlás?

Tovább folytatja menetelését az Ajax, esetleg az APOEL képes megálljt parancsolni? Olvasd tovább

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #64 Dátum: Augusztus 27, 2019, 10:14:27 am CEST »
Bajnokok Ligája: Problémák Amszterdamban?

Papíron biztos hazai győzelemnek tűnik, de közel sem ilyen biztos az Ajax továbbjutása? Olvasd tovább

Elérhető csabax

« Válasz #65 Dátum: Augusztus 30, 2019, 11:17:35 am CEST »
A hét eddigi legjobb beszólása a Borussia Dortmund csapatáé volt. Amikor a sorsoláson kiderült, hogy a Barcelona lesz a Borussia Dortmund csoportellenfele a BL-ben, a következőt írták ki a Twitterre, utalva Trent Alexander-Arnold szögletére, amelyikkel a Liverpool rommá alázta a Barcelona védelmét: "Itt az ideje, hogy elkezdjük gyakorolni a szögleteket"

« Utoljára szerkesztve: Augusztus 30, 2019, 17:27:16 pm CEST írta csabax »

Nem elérhető TiB

« Válasz #66 Dátum: Augusztus 30, 2019, 23:30:18 pm CEST »

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #66 Dátum: Augusztus 30, 2019, 23:30:18 pm CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.