Napi tipp - Július 5.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Július 5.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, 2019. 07. 05.

Marokkó - Benin
Tipp: 1,5 gól alatt


Odds: 2,48
Iroda: Unibet

Indoklás: Eddig sem potyogtak a gólok az Afrika kupán, nagyon meglepődnék, ha épp az egyenes kiesés szakasz első meccsén szakadna ki az a bizonyos zsák. A benini csatárok kapu előtti nihilizmusa  talán még Véber Gyurinak is sok lenne: a három csoportmeccsük közül kettőben egyáltalán nem sikerült bevenni az ellenfelek kapuját. A  másik oldalon, Marokkó, mindezt három 1-0-val abszolválta, tehát azért nekik sem a veszélyes és eredményes támadásépítés a legszembetűnőbb jellemzőjük. Egyébként, én ezen a meccsen is ezt az eredményt tartom a legvalószínűbbnek, de egy gólnélküli döntetlen is vastagon benne van a pakliban. Aki kicsit óvatosabb, az 1,45 körüli oddsért az 2,5 undert is megjátszhatja: én bevállalom azt is, hogy már másodszorra sem rezdül meg a háló.

Idézetet írta: Assassin Dátum július 04, 2019, 20:13:00
Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, 2019. 07. 05.

Marokkó - Benin
Tipp: 1,5 gól alatt


Odds: 2,48
Iroda: Unibet

Indoklás: Eddig sem potyogtak a gólok az Afrika kupán, nagyon meglepődnék, ha épp az egyenes kiesés szakasz első meccsén szakadna ki az a bizonyos zsák. A benini csatárok kapu előtti nihilizmusa  talán még Véber Gyurinak is sok lenne: a három csoportmeccsük közül kettőben egyáltalán nem sikerült bevenni az ellenfelek kapuját. A  másik oldalon, Marokkó, mindezt három 1-0-val abszolválta, tehát azért nekik sem a veszélyes és eredményes támadásépítés a legszembetűnőbb jellemzőjük. Egyébként, én ezen a meccsen is ezt az eredményt tartom a legvalószínűbbnek, de egy gólnélküli döntetlen is vastagon benne van a pakliban. Aki kicsit óvatosabb, az 1,45 körüli oddsért az 2,5 undert is megjátszhatja: én bevállalom azt is, hogy már másodszorra sem rezdül meg a háló.

Az időpontot lehagytam: este hatkor kezdődik a mérkőzés

Marokko v Benin
Tipp: Lesz bunteto
Odds: 4.5
Bet365

Marokko minden meccsen egy golt lott, raadasul ketszer is az utolso percben, azert, h arra mar ne erkezzen valasz, mig Benin ugy jutott tovabb, h a csoportkorben nyeretlen maradt es mar 210 perce nem talalt be.

Afrikaban mostantol debutal a VAR, a biroi kvalitasokat latva boven lesz kerdeses szitu ( a jatekosok is konnyebben fogjak megadni magukat a buntetoteruleten belul). Ugy gondolom h egy 11-est befujnak.

ATP Wimbledon
Reilly Opelka - Milos Raonic
Raonic 3-1
3.85
unibet

Opelkat nagyon alulertekeltek a bukik Wawrinka ellen, pedig junior wimbledoni bajnok a 211 centis srac, es egy-egy hosszabb meccsen beut akar 30-40 aszt is. Fogadhatatlan szervai Stan ellen is sokszor kihuztak a bajbol, tobbszor is megcsinalta hogy breklabdanal utott harom olyan adogatast, ami vissza sem jott. Magassagahoz kepest nagyon jol mozog, sok pontot nyert meg remek vedekezessel, tehat nem csak egy szervagep, eddig nyolc szettet jatszott, es csak egy vegzodott tb-vel. Ma mar nem is akkora underdog, de Raonic sokkal nehezebb dio. A ket jatekos tenisze nagyon hasonlo, Rao azonban minden szegmensben egy kicsit jobb, vagy megbizhatobb, es korabbi wimbledoni dontoskent tapasztaltabb is, nem beszelve arrol hogy Opelka kemeny csatat nyert az elozo korben, faradtabb lehet. Egy par tiebreak azert varhato (sokak szerint itt latjuk majd elesben eloszor az uj szabalyt, a dontoszett 12-12 utani roviditest), ami neha lutri, eleg egyetlen hiba, nehez elkepzelni peldaul azt hogy Raonic harombol harom tb-t nyerjen. Tavaly is vesztett egy-egy szettet McDonald es Novak ellen, most Haase is kozel jart hozza, ugyhogy sztem eleg jo tipp ez ekkora szorzon.

WTA tenisz, Wimbledon
17.30

Polona Hercog - Cori Gauff

Tipp: Cori Gauff
Odds: 1.57
Iroda: Bet365

Cori Gauff-tól hangos most a sportsajtó. A 15 éves kislány szettveszteség nélkül selejtezett fel a főtáblára, majd két elképesztő győzelmet aratva szettveszteség nélkül gyalogolt a harmadik körbe Venus és Rybarikova testén át. Néztem a játékát és nem hittem el, hogy lehet így teniszezni ennyi idősen... és úgy tűnik mégis lehet. Juniorként már nyert két Grand Slam-et (13 és 14 évesen  :laugh: ), szóval nem teljesen a semmiből jön ez a teljesítmény. Ha tudja hozni azt, amit eddig láttunk itt tőle, akkor mindenkinek kezdhet remegni a lába... tegnapelőtt este még 1.8 körül lehetett pakolni, érdemes is volt, mert ma már csak 1.57 a szorzó.

Labdarúgás, Afrika Kupa
2019.07.05. 18:00

Marokkó - Benin

Tipp: Marokkó vagy X, lesz legalább egy gól, egy sárgalap és 7 szöglet (fogadáskészítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Marokkót erősebb csapatnak gondolom, akik ha tovább szeretnének jutni, akkor jó játékkal kell előrukkolni. Benin nem jelenthet gondot Marokkónak, akik ha nem találnak be korán, akkor remélem a szögleteket fogják rugdosni, illetve itt már tétje van minden mérkőzésnek, ami egy-két odarúgást is vonhat maga után.

Labdarúgás: INDONÉZIA: Liga 1
2019.07.05.  13:30
Persebaya -Persib
Tipp: gólszám: 4.5 felett
Odds: 6.50
Iroda: Unibet

A két indonéz csapat eddigi három találkozóján mindig született öt találat. Ezt a szorzót (6.50) hiba lenne kihagyni erre a mérkőzésre . Legutóbb, márciusban játszottak 3:2-t egymással. Egy éve júliusban pedig 3:4 -t mutatott a kijelző.

Sportág, időpont: Tenisz ATP Wimbledon 15:30
Esemény: Djokovic - Hurkacz
Tipp: Hurkacz +2.5 szett
Odds: 4.689
Iroda: Pinnacle
Indoklás: Eddig nincs túl jó éve Djokónak, behúzta ugyan az Australian Opent, de ezen kívül csak Madridban nyert tornát. Közel sem olyan éles már, mint évekkel ezelőtt. Hurkacz nagy szervás, füvön jól érzi magát, ha egy Querrey megtudta verni Djokót itt pár éve, akkor ő is, de valószínűbb azért, hogy csak szorossá teszi. Az oddsok szerintem kicsit el vannak mérve, így Hurkacz hendivel is nagyon jól fizet. A tippem Hurkacz legalább egy szettet nyer.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 05, 2019, 06:12:07
Marokko v Benin
Tipp: Lesz bunteto
Odds: 4.5
Bet365

Marokko minden meccsen egy golt lott, raadasul ketszer is az utolso percben, azert, h arra mar ne erkezzen valasz, mig Benin ugy jutott tovabb, h a csoportkorben nyeretlen maradt es mar 210 perce nem talalt be.

Afrikaban mostantol debutal a VAR, a biroi kvalitasokat latva boven lesz kerdeses szitu ( a jatekosok is konnyebben fogjak megadni magukat a buntetoteruleten belul). Ugy gondolom h egy 11-est befujnak.

Én úgy tudom, csak a negyeddöntőktől jön a VAR. Persze ettől tizi még bőven lehet, ilyen odds mellett VAR nélkül is jónak tűnik

Labdarúgás   China - Super League
2019.07.05.     13:35
Tianjin Tinhai - Guangzou Evergrande

tipp:HT/FT   2/2
odds:1,8
bet365

A Guangzou a 2. a Thianjin a 16. a kínai bajnokságban.Szerintem a vendégek már az első félidőben irányitásuk alá vonják a mérkőzést ezzel is biztositva a sikert.A különbség a két csapat között igen jelentős ezért szerintem nem okoz majd különösebb nehézséget a vendégeknek.A tippem:Guangzou Evergrande félidő/végeredmény győztese

Marokko v Benin
AFCON 2019
Tipp: Benin nyer
Odds: 8.00
Bet365
18:00

Nincs különösebb indokom. Szerintem egyébként iksz-gyanús, de az is, meg a Marokkó win is kínálja magát, szóval szerintem rögtön az első nyolcaddöntő elhozza a meglepit. Ez a köcsög Marokkó egyébként is túl mákos volt eddig, gondoljunk csak a Namíbia elleni öngólos 1-0-ra... Itt az ideje, hogy Fortuna elengedje Amrabaték kezét, és megfogja a beniniekét. Egyébként simán lehet ez egy-gólos meccs, azt az egy gólt meg akár Benin is lőheti. Sokkal inkább teszek kisebb pénzt a 8-as szorzóra, mint sokat az 1,50-re! Meg ugye Marokkó még nem kapott gólt, már csak a nagy számok törvénye alapján is, hiába az AFCON, előbb-utóbb gólt kap. Még azt sem tartom ördögtől valónak leírni, hogy value  :D



Tenisz - ATP Challenger Recanati
2019.07.05. 17:00

Moraing - Ramanathan

tipp: Moraing 2-0 -ra nyer
odds: 2,85
iroda: unibet

A hagyományosan évről-évre, 2003 óta megrendezett közép-olaszországi keménypályás Challenger tornán a megszokott júliusi nagy meleg tombol. A nyári salakos Challenger kavalkádban a keménypályás játékosoknak "felüdülés" ez a beszúrt taraflexes borítású torna. Kapott az alkalmon a majd két méteres nagy szerváló német Moraing is, aki a szörnyű salakos idényből kimászva a füves szezonban újra felépítette az önbizalmát (Rubla és Kudla elverése Halleban) és ezek után újra a számára helyes útra tért. A nagy szerva mellé fontos a már említett önbizalom, így áll össze a játéka a nagy ütéseire, rövid labdamenetekre épülő németnek. A pálya nagyon gyors fekszik számára a két olasz ellenfelét is sima két szettben rendezte le. A következő lépcsőfok az indiai Ramanathan, aki az utóbbi években nem tudta tartani a felfelé ívelő pályáját, sőt kedvenc borításán füvön is elmaradt a tőle szokott jobb eredményektől, rendre negatív mérleget produkálva. Ramanathan a két itteni győzelme ellenére messze van legjobb formájától, míg Moraing épp ellenkezőleg most kezd újból üzemi hőfokon "csapkodni" és a végjátékokban, fejben is jobb képet mutat. A 2-0 -as német sikerben remek érték rejtőzik!

Tenisz WTA Wimbledon 17:40
Hercog-Gauff
Tipp: Hercog
Odds 2,50
bet365

WTA-60. a WTA-313. ellen. Vicces az odds, azért még nem kell akkora bizalmat szavazni a 15 éves lánynak, hogy mindjárt kb. a döntőig fog menetelni... Hercog jó formában van, legutóbb Haleptől kapott ki (WTA-7.), de Kuzmovát, Keyst megverte, akik előtte állnak. Szép, amit Gauff is csinált idáig, de szerintem most kipukkad.
Érdemes várni a tétrakással a meccs kezdetéig, mert akkor lehet, hogy még magasabb lesz az odds (mert mindenki Gauffot nyomja).

Tennis » United Kingdom » WTA Wimbledon »
Hercog P. - Gauff C.
tipp: Hercog P. -1,5 szett
odds: 4,25
iroda: unibet

indok:
nem játszottak még egymás ellen. Gauff megverte Venust, ma sem esélytelen. Ennek ellenére bízom Hercogban hogy 2 szettben 76 76 ra megnyeri a meccset.