Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Liverpool - Salzburg
Today, 02 Oct 2019, 21:00
Tipp: Corect Score  2-0
Oddsz :11
Bet365

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 01, 2019, 10:26:41
Soccer » Europe » Champions League »
01 Oct 2019, 21:00
Tottenham - Bayern Munich
tipp: 5,5 over
odds: 9,00
iroda: unibet

indok:A totti szereti a gyors focit, a Bayern meg nagycsapat szerepében szeretne látszatni. Idegenben 2-3 gólt is rúghatnak. Tippem: 3-3
nyertes

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 01, 2019, 17:26:29
Remélem igen, ha már szántam rá egy kis időt és sikerült nagyon jókor elcsípnem. A szemfülesség végül is nem az én hibám.  ;)

Ha bejött volna, akkor a tipped nyertes, viszont a szemfülesség bennünket mindig arra kényszerít, hogy módosítsunk a szabályzaton, aminek egyébként nagyon örvendünk.  :D

Idézetet írta: Mido9292 Dátum október 01, 2019, 13:25:32
2019.10.01.     19:00
Real Madrid - Club Brugge
Tipp: ázsiai hendi -3,5 Real Madrid
Odds: 6,75
Iroda: unibet
Indok: Ekkora oddson érdemes azért ezt megpróbálni, még ha idén sem túl acélosak a hazaiak. Egy európa liga szintű csapat a mai ellenfelük, illene megtömni őket.

Meg is tömték őket.  ;D

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 02, 2019, 10:07:52
Ez korrekt dolog tőletek. De most komolyan ha valaki meglát egy ekkora szorzót egy ilyen opcióra, akkor szerintem az van benne, hogy egyből le kell csapni rá, legalábbis aki már pár éve fogad és tisztában van a dolgokkal, annál ez ösztönszerűen működik.  :D

Viszont egy laikus, aki mondjuk most kezdi a fogadást, annak lehet fel sem tűnne a dolog.
Szóval, ha megosztana egy tippet és mondjuk egy újabb szabálypontban az szerepel, hogy irreális szorzókat ne adjunk meg, még ha az iroda be is nézte..  ;D) ő honnan tudja mi a reális?

Ezért is mondtam, hogy örvendünk annak, hogy szabályzatot kell módosítani, mivel most törhetjük a fejünket, hogy ez hogyan kerüljön be.  ;D

A helyzet a következő. Azon kívül, hogy ez egy játék, az itt megjelenő tippet inspirációként is szolgálnak a nagyközönségnek. Belép az irodához, hogy fogadjon rá, de ott már nem találja (téves volt az odds stb.).
A "régi" játékosok ha lecsapnak a hasonló oddsokra az irodáknál, akkor ők már tudják, hogy ebből több, mint valószínű, hogy nem származik haszon, mivel törölve lesz. Nyilván egy kezdő nincs ahonnan tudja, ő csak látja a nagy (elírt) oddsot, s majd utólag bosszankodik, hogy nem olvasta el az illető iroda fogadásokra vonatkozó szabályzatát.

De mit tegyünk ilyen esetben mi? Az iroda le van védve, de mi? Csupán azért, mert az illető tipp nem a valóságot tükrözi.

Liverpool - Salzburg
tipp:Firmino és Van Dijk lő gólt
odds: 12,5
iroda: Unibet
Van Dijk mióta Liverpoolnál játszik rengeteg fontos gólt szerzett már, köszönhetően a sok begyakorolt fix fázisnak, és a hatalmas termetének, ennek ellenére idén még adós a gólokkal. Salzburgi védelem nem gondolom hogy minden egyes szögletnél akár le tudnák követni a bemozduló liverpooli embereket, és a mi kis Big Man-ünk gólt szerezhet.

Firmino helyzetéről a csapatban manapság egyre több elemzés, cikk születik hogy mennyire fontos és kihagyhatatlan eleme ő a csapat játékának, s szinte senki nem tudja a jelenlegi keretből az ő hiányát pótolni. Mivel mai nap ünnepli a 28. születésnapját, ez a közérzetére és az önbizalmára is kihatással lehet, így én ma várok tőle, és kívánom neki hogy a születésnapját góllal ünnepelje :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 02, 2019, 10:18:18
Ezért is mondtam, hogy örvendünk annak, hogy szabályzatot kell módosítani, mivel most törhetjük a fejünket, hogy ez hogyan kerüljön be.  ;D

A helyzet a következő. Azon kívül, hogy ez egy játék, az itt megjelenő tippet inspirációként is szolgálnak a nagyközönségnek. Belép az irodához, hogy fogadjon rá, de ott már nem találja (téves volt az odds stb.).
A "régi" játékosok ha lecsapnak a hasonló oddsokra az irodáknál, akkor ők már tudják, hogy ebből több, mint valószínű, hogy nem származik haszon, mivel törölve lesz. Nyilván egy kezdő nincs ahonnan tudja, ő csak látja a nagy (elírt) oddsot, s majd utólag bosszankodik, hogy nem olvasta el az illető iroda fogadásokra vonatkozó szabályzatát.

De mit tegyünk ilyen esetben mi? Az iroda le van védve, de mi? Csupán azért, mert az illető tipp nem a valóságot tükrözi.

Nem kell itt módosítani semmit, ilyen egy évben egyszer van kb., főleg olyan populáris eseményeknél, mint a BL-meccsek. Ha egy ilyen odds kikerül, azonnal szarrábombázzák.
Én olyan szabályt hoznék ilyen esetben, amikor tudjuk, hogy az odds 'sántít', hogy minimum tétet rárakok, aztán ha az iroda utólag nyertesként értékeli ki, akkor itt is érvényes, ha meg törli, akkor itt sem lehet nyertes. Aki meg nem tudja minimum téttel megrakni, az beszopta. Akkor vagy töltse fel a számláját, vagy írjon itt a chatre valakinek, ilyen esetben tuti lett volna, aki 2-3 perc után rátesz egy kis pénzmagot, és akkor egyértelmű, ha az iroda nyertesként értékeli ki, itt is nyertes, ha törli, akkor itt sem lehet nyertes. Szerintem  :)

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 02, 2019, 10:36:58
Úgy gondolom ilyen esetben az irodának be kellene látni, hogy hibázott és szépen lenyelve kifizetni a nyereményt. (Volt hasonló esetem élesben a sokaknak keresztbetevő 1xbet-nél és nem sokat gondolkodtak rajta, simán jóváírták a nyereményt, úgy mint egy szimpla fogadásnál, igaz ez nagyon ritka, gondolom..) Az meg, hogy valaki később belépve már nem találja a szorzót az simán előfordulhat bármikor, amiatt nem tehet szemrehányást, mert ugye számos oka lehet annak, ha az iroda leveszi, felfüggeszti a piacot.

Az utóbbi viszont nehéz kérdés, mert ez a fórum nem fogadóiroda  :D Talán erre szolgálnak, ezért jók a képernyőképek, hirtelen nem jut eszembe semmi, mert az a kritérium talán nagyon erős lenne, hogy az esemény kezdési időpontjáig megtalálható legyen, illetve bizonyos határon belül mozogjon a megosztott tipp szorzója.

Persze, az orosz 1xbet simán jóváírta a nyereményt, mert volt rá fedezete (most ne boncoljuk, hogy honnan  ;D ).
Az egy dolog, hogy az ajánlatban egy odds változik, vagy egyszerűen leveszik, viszont jelen esetben egy brutál elírásról van szó. Ilyen és ehhez hasonló esetekre kellene nekünk egy megoldás.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 02, 2019, 10:45:11
Nem kell itt módosítani semmit, ilyen egy évben egyszer van kb., főleg olyan populáris eseményeknél, mint a BL-meccsek. Ha egy ilyen odds kikerül, azonnal szarrábombázzák.
Én olyan szabályt hoznék ilyen esetben, amikor tudjuk, hogy az odds 'sántít', hogy minimum tétet rárakok, aztán ha az iroda utólag nyertesként értékeli ki, akkor itt is érvényes, ha meg törli, akkor itt sem lehet nyertes. Aki meg nem tudja minimum téttel megrakni, az beszopta. Akkor vagy töltse fel a számláját, vagy írjon itt a chatre valakinek, ilyen esetben tuti lett volna, aki 2-3 perc után rátesz egy kis pénzmagot, és akkor egyértelmű, ha az iroda nyertesként értékeli ki, itt is nyertes, ha törli, akkor itt sem lehet nyertes. Szerintem  :)

A képernyőfotó addig is alap ilyen esetben, hogy elkerüljük a gondokat.  :great:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 02, 2019, 10:46:46
Ilyen és ehhez hasonló esetekre kellene nekünk egy megoldás.
Egy hsz-szel feljebb a megoldás  ;)

A Tottenham meccsén játékban is volt ekkora különbség a csapatok között? Nem láttam a meccset, azért érdekelne. Mostanában mindig azt érzem, hogy fejben már teljesen széthullottak és közeledik a Pochettino-éra vége a klubnál.

Idézetet írta: TiB Dátum október 02, 2019, 11:26:17
A Tottenham meccsén játékban is volt ekkora különbség a csapatok között? Nem láttam a meccset, azért érdekelne. Mostanában mindig azt érzem, hogy fejben már teljesen széthullottak és közeledik a Pochettino-éra vége a klubnál.
Nyílván nics köztük 5 gól. Viszont Dele klasszisból középszerűvé vált, Ericksen itt is van, meg nincs is. Védelem eléggé offon volt, a végén meg a Bayernnek minden jött, sőt Koman felrúgásáért még egy full jogos büntető is elmaradt, szóval lazán lehetett volna 8 is.
Egyébként full érdekes kis meccs volt, tán az első 9 lövésből 8 kaput is talált, de a BL-től megszoktuk már, hogy minden héten csodákat látunk. Én amúgy a Juvét akartam nézni, öcsém beszélt rá, hogy a freebet miatt a Bayernt nézzük

Idézetet írta: TiB Dátum október 02, 2019, 11:26:17
A Tottenham meccsén játékban is volt ekkora különbség a csapatok között? Nem láttam a meccset, azért érdekelne. Mostanában mindig azt érzem, hogy fejben már teljesen széthullottak és közeledik a Pochettino-éra vége a klubnál.
szerintem még nem kapják azokat a cuccokat, amitol jobb a kondi

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 02, 2019, 11:43:13
szerintem még nem kapják azokat a cuccokat, amitol jobb a kondi

Dehogynem, csak még nem tudják, hogyan kell megfelelően adagolni.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 02, 2019, 12:06:00
Dehogynem, csak még nem tudják, hogyan kell megfelelően adagolni.  ;D
szezon végére megtudják:-P