Vuelta a Espana 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2.Szakasz

1. A. Valverde
2. T. De Gendt
3. P. Gilbert
4. D. Teuns
5. O. Fraile

2. szakasz

1. Valverde
2. De Gendt
3. Gilbert
4. Mezgec
5. Sam Bennett

2.Szakasz

1. A. Valverde
2. T. De Gendt
3. P. Gilbert
4. S. Higuita
5. P. Roglic

2.

1. S. Bennett
2. Teuns
3. Valverde
4. Degenkolb
5. Mezgec

2.szakasz

1. Gilbert P.
2. Poels W.
3. Nieve M.
4. Thomas De Gendt
5. Degenkolb, John

2. szakasz

1. Higuita
2. Valverde
3. Gilbert
4. Dion Smith
5. Aranburu

2.

1. De Gendt
2. Valverde
3. Degenkolb
4. Gilbert
5. Higuita

#52 augusztus 25, 2019, 17:13:01, Pozzato
Imádom a Vueltát.  ;D Kiírják egy emelkedőre, hogy körülbelül hány százalék, de sosem találják el. Azért egy 9,5% és 3 km-es emelkedő nem rogyasztja meg ennyire a mezőnyt, mint most.

u.i.: Lehet rosszul láttam, de 30-nál kezdték el az emelkedőt, 24,5-nél fejezték be. Elvileg 3 km hosszú.. (ez nekem 5,5  ;D). Azért viccesek a spanyol versenyek, mert sok esetben a saját útvonalukkal sincsenek tisztában. Több olyan verseny volt, ahol véletlenül kihagytam egy 2-3 km-es 5-7%-os emelkedőt, mert nem gondolták, hogy ezt is fel kell tüntetni a szintrajzon.

Még ha ez 3 km-es is volt, kizárt, hogy egy kis csoport maradjon a végére. Sebaj, legalább van támadás.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 25, 2019, 17:06:27
Imádom a Vueltát.  ;D Kiírják egy emelkedőre, hogy körülbelül hány százalék, de sosem találják el.   
spanyolok  ;D

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 25, 2019, 17:14:02
spanyolok  ;D
Most is kettéválasztott útszakasz  ;D Eszembe nem jutna, mint ahogyan egy-két éve volt a 11 km-es kapu (idén volt már 1,5 km-es kapu  ;D). Katalán vagy baszk körverseny volt, mikor nem írták ki a hátralévő távot, különbséget se (asszem De Gendt szakaszgyőzelme volt), mikor a végén tudta meg mindneki, hogy mi is a helyzet. Valamelyik év elején valenciai többnapos, ott is voltak érdekességek emlékeim szerint. Zseniálisak.

Katalán körverseny volt, közben megnéztem.

Quintana pedig megnyeri ezt a szakaszt, hihetetlen.  :great:

2. szakasz végeredménye: https://www.procyclingstats.com/race/vuelta-a-espana/2019/stage-2
1. Nairo Quintana
2. Nicolas Roche
3. Primoz Roglic
4. Rigoberto Urán
5. Fabio Aru

Szakasz eredménye:
1. @Ghastly 1 pont

Többiek nem szereztek pontot!

Összetett állása:
1. @firgabácsi 6 pont
2. @prigioni1 , @sunik29 és @Agot PSF 5-5 pont
3. @Ghastly 4 pont
4. @Nezocsa és @Noppyka 3-3 pont
5. @Latzka , @RedMunchen és @hossa81 2-2 pont
6. @peshark , @MessiÁs , @BvB_09 , @oakland23 és @monet 1-1 pont

Ghastly jól érezte a második napot, szépen berakta Roglicot a tippek közé!  :ok:
Meglepődtem, mert hiába néztem át kétszer, de több pontot nem találtam. Nézzétek át ti is, szóljatok, ha hibát észleltek!

3. szakasz: Ibi. Ciudad del Juguete  ›  Alicante (188 km)
Tippelési határidő: 2019.08.26.  11:00

3
Gilbert
Valerio Conti
Fernando Gaviria
Sam Bennett
Fabio Jakobse

Az is ritka azert, hogy az INEOS-nak 2 nap alatt veget erjen egy haromhetes,  Hart es Poels is 9'51"-es hatranyt dolgoztak ossze a mai napon..  ???

Megdöbbentő, hogy a legnagyobb költségvetésű klub nem tud összerakni egy normális csapatot a Vueltára. Jim Ratcliffe tele van pénzzel, elvileg még több folyik a csapathoz, mint az eddigi években, ehhez képest még a jövő évi csapatban is mindössze 12 fő neve biztos. Tour de France-on is szerencséjük volt Pinot kiválásával, de van egy olyan érzésem, hogy jövőre elkapja őket valamelyik csapat.

Ilyen mezőnyben egy Poels - Geoghegan Hart - de la Cruz triótól többet várnék. Poels pár éve még oktatott a hegyekben, fura az egész. Franciaországban is gyengék voltak önmagukhoz képest.