Vuelta a Espana 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


15. szakasz

1. Nairo Quintana
2. Roglic
3. Miguel Angel Lopez
4. Valverde
5. Pogacar

15. szakasz

1. Fuglsang
2. M. A. Lopez
3. Roglic
4. Pogacar
5. De la Cruz

Mai szakaszra van egy H2H, M.A.Lopez vs Quintana. Nem érzem indokoltnak hogy Lopez favorit legyen, részben rá lehet fogni balszerencsére, bukásra, de a tény az tény, tegnapelőtt is erősebbnek tűnt az indián a végén és egy korábbi hegyi szakaszon is megelőzte Lopezt. A bukik nyilván Lopez látványos feltámadásában hisznek, ez sem kizárt, de én nem hiszek benne, Quintana 2.37-ért szerintem játszható.

#288 szeptember 08, 2019, 14:56:56, Pozzato
Jó kis kezdése a szakasznak, Movistar megkezdte a versenyt. Első emelkedőn már támadás és még van 130 kilométer.

Movistar.. Bekezdtek az első hegyen, utána visszaért mindenki, Soler tudott elmenni (Kuss és Izagirre), aminek így egyelőre ne látszik, hogy mi értelme volt, de majd a szakasz végére megtudjuk. Lehetséges, hogy Unzué kitalált egy kiváló taktikát, de az is benn van, hogy fullra elszámította magát (ezen nem lennék meglepődve az elmúlt évek fényében).

15. szakasz végeredménye: https://www.procyclingstats.com/race/vuelta-a-espana/2019/stage-15
1. Sepp Kuss
2. Ruben Guerreiro
3. Tao Geoghegan Hart
4. Óscar Rodriguez
5. Mark Padun

Szakasz eredménye:
1. @MessiÁs 1 pont

Többiek nem szereztek pontot!

Összetett állása:
1. @Agot PSF 45 pont
2. @Noppyka 43 pont
3. @firgabácsi és @Latzka 41-41 pont
4. @Ghastly 39 pont
5. @peshark és @MessiÁs 37-37 pont
6. @sunik29 36 pont
7. @BvB_09 32 pont
8. @RedMunchen.. 29 pont
9. @monet 23 pont
10. @LuckyBeny 22 pont
11. @Nezocsa 20 pont
12. @oakland23 9 pont
13. @hossa81 5 pont

@MessiÁs megérezte Geoghegan Hart szökését, meg is nyerte az etapot!  :ok:
Nézzétek át az eredményeket, ha hibát észleltek, jelezzétek!

16. szakasz: Pravia  ›  Alto de La Cubilla. Lena   (144.4 km)
Tippelési határidő: 2019.09.09.  11:00

16. Szakasz
1.Lopez, Miguel Angel
2.Quintana, Nairo
3.Valverde, Alejandro
4.Fuglsang, Jakob
5.Roglic, Primoz

Vuelta a Espana: Van még remény?

Egy hét van még hétre a spanyol háromhetes körversenyből, de már eldőlt a győztes kiléte? Olvasd tovább


Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 08, 2019, 11:33:28
Mai szakaszra van egy H2H, M.A.Lopez vs Quintana. Nem érzem indokoltnak hogy Lopez favorit legyen, részben rá lehet fogni balszerencsére, bukásra, de a tény az tény, tegnapelőtt is erősebbnek tűnt az indián a végén és egy korábbi hegyi szakaszon is megelőzte Lopezt. A bukik nyilván Lopez látványos feltámadásában hisznek, ez sem kizárt, de én nem hiszek benne, Quintana 2.37-ért szerintem játszható.

Hát, ez nagyon nem jött be, illetve az igen hogy Lopez túlértékelt, csak az volt a gond hogy Quintana is megborult, még jobban mint Lopez :-)

Felix Großschartner
Dylan Teuns
Wout Poels
Bruno Armirail
Tobias Ludvigsson

Vuleta 16. Szakasz

1. Valverde
2. Roglic
3. Pogacar
4. Quintana
5. Nieve

Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 08, 2019, 21:39:10
Hát, ez nagyon nem jött be, illetve az igen hogy Lopez túlértékelt, csak az volt a gond hogy Quintana is megborult, még jobban mint Lopez :-)
Pedig ez egy tök jó tipp lett volna, de a kolumbiaiak eléggé ingadozóak. Chaves, López, Quintana, Betancur, Henao vagy épp Urán, mind-mind képesek voltak egyik napról a másikra teljesen megtörni. Ezt én is a saját káromon tanultam meg, talán még Urán volt közülük a legstabilabb. A mostani már a negyedik generáció (Gavíria, Bernal), talán náluk már más lesz az összkép, bár erősen függ attól is, hogy milyen környezetbe kerülnek. Azt érzem rajtuk, hogy ha megérkezik az ismertség, jobb szerződés és más egyéb, akkor kicsit lazábbra veszik a dolgokat, fejben nem koncentrálnak annyira. Emlékszem, hogy Betancur is milyen tehetséges volt, aztán egyszer csak nem jött vissza Kolumbiából a csapathoz, hanem inkább otthon maradt szórakozni és miegymás. Náluk tényleg nem lehet eldönteni, hogy mikor melyik versenyzőjük, milyen lábbal kel fel.

Vuleta 16. Szakasz

1. Quintana
2. Roglic
3. Pogacar
4. Valverde
5. M.A. Lopez

16.szakasz

1. M Nieve
2. P Latour
3. P Roglic
4. T Pogacar
5. M A Lopez

16. Szakasz

1. A. Valverde
2. N. Quintana
3. T. Pogacar
4. P. Roglic
5. M. A. Lpoez

16. Szakasz

1. N. Quintana
2. Lopez
3. Valverde
4. P. Roglic
5. Pogacar