Napi tipp - Szeptember 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci, Román 3. liga
16:00
FC Székelyudvarhely - Metalurgistul Cugir
tipp: hazai
odds: 2.40
iroda: bet365

Két középmezőnyt megpályázó csapat találkozik péntek délután egymással. Az udvarhelyi együttes eddig 4 pontot gyüjtött mindőssze 5 forduló alatt, négy döntetlen után a múlt fordulóban kaptak ki Lénárdfalvától aki évek óta ennek a szériának az első három helyezettjei közé tartozik. Mind a négy döntetlen olyan volt a hazai gárdának hogy a játék képe alapján bőven többet érdemeltek az egy pontnál, de hol a helyzetek kihasználatlansága miatt kellett beérniük az egy ponttal, hol pedig egy kisebb bírói hátszél akadályozta meg a 3 pontot (ennek aztán az lett a következménye hogy az edző lemondott, mondván nem akar 20on éves bírók tévedései miatt szívinfarktust kapni :redchug:). Cugir egy ponttal többet gyüjtve az SZFC előtt áll, de játékos állományban szerintem bőven az udvarhelyi csapat fele billen a mérleg nyelve, hosszú évek után most van a legerősebb kerete az SZFC-nek, és ennek már győzelmekben is ki kell hogy jönnie. Ma itthon tartjuk a három pontot  :beerchug:

Labdarúgás, Holland eredivisie
2019.09.27. 20:00

Emmen - ADO Den Haag

Tipp: 1. félidő gólok száma 2,5 felett
Odds: 5.60
Iroda: Unibet

Megint nem saját tipp, csak kicsit felturbóztam. Mindkét csapat játszott 1 héten belül a Feyenoord-al, mindketten gólzáporos mérkőzést játszottak vele. Itt is várható a sok gól, és én megspékeltem azzal, hogy ez már a meccs elején megtörténhet.

Tennis » France » Orleans Challenger Men »
27 Sep 2019, 14:30
Bedene A. - Ymer M.
tipp:Bedene A.
odds: 1,79
iroda: unibet

2019.09.27

Usti Labem-Vitkovice  1,5 több gól+1fi 2,5 több szöglet+7,5 több szöglet
Odds:1,53
bet365

A hazai csapat jó kis támadó focit részesiti előnyben,ezért sok helyzetet várok gólokkal.

 2019.09.27.     21:00      Spanyol bajnokság

Villarreal     -     Betis

Tipp: mind 2 csapat szerez gólt

Odds:1,61

Iroda:bet365

Indoklás: azt gondolom hogy mind a 2 csapat inkább a támadó focit favorizálja.
ezért mára azt érzem hogy ezen a meccsen lesz gólváltás


Idézetet írta: Szigo Dátum szeptember 27, 2019, 13:23:48
Labdarúgás, Holland eredivisie
2019.09.27. 20:00

Emmen - ADO Den Haag

Tipp: 1. félidő gólok száma 2,5 felett
Odds: 5.60
Iroda: Unibet

Megint nem saját tipp, csak kicsit felturbóztam. Mindkét csapat játszott 1 héten belül a Feyenoord-al, mindketten gólzáporos mérkőzést játszottak vele. Itt is várható a sok gól, és én megspékeltem azzal, hogy ez már a meccs elején megtörténhet.

Erről ugrik be, hogy az előző két körben 2/8-ban tettem az első fi-ket 2,5 overre az eerstében, aztán a két fordulóban összesen volt egy meccs, ahol volt minimum 3 gól a félidőig. Ma megint nekifutok, hátha végre kinyílik a gólzsák  ;D

ROMANIA: Liga 1
Din. Bucuresti - FC Voluntari
Tipp: -1.5 hendikepp vendég
Odds: 1.66
Iroda: unibet

Dinamonak 6 napon belül ez lesz a 3. tétmérkőzése, nincsenek ehhez hozzászokva ezért érződni is fog a játékon. A kupa mérkőzése kedden volt Aradon oda-vissza összesen 1176 km távolságot kellett megtegyenek, 7 alapemberük is játszott. Úgy érzem a vendég csapat a lelkét, szívét kiadja magából és nem fognak belefutni nagy vereségben.

Foci - Nemet Bundesliga 2.
Wehen - Osnabruck
Tipp: DNB 2
Odds: 1.72
Bet365

A Wehen sereghajto, eddig otthon is rendre megszortak. Az Osnabruck atlagos szezonkezdeten van tul, idegenbeli eredmenyei miatt nincsenek a felsohazban, raadasul a gollovessel is akadtak problemak. Az egyik oldal minden tekintetben gyenge, de mig a masik oldal vendeglatojanal hagyja a pontokat. A Wehen elso gyozelmeert kuzd, a latogatok meg azert, hogy ok is megverjek a ligautolsot. Jo tippnek tartom a vendegcsapat egy golos sikeret 4,50, am most egy biztonsagi jatekkal DNB Osnabruck tippre szallok be.

Sziasztok!

Foci - Francia Liga 2. 20:00
Chambly - Lorient
Tipp: Lorient nyer hendi -1-el (0:2, 1:3 stb. már jó vagyok)
Odds: 4.75
Iroda: Pinnacle

Indoklás: A Lorient elképesztő gólaránnyal vezeti a Liga 2-t, a Chambly pedig nincs formában. Igaz, hogy övék a hazai pálya előnye, de a Lorient érzésem szerint magabiztos győzelmet fog aratni.

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - 6. forduló
27.09.2019 20:30
Union Berlin - Frankfurt
Tipp: HT/FT  X/2
Odds: 6
Bet365

Egy győzelme van az újonc csapatnak de ki gondolná hogy pont a Dortmundot csapták meg. Kiszámíthatatlan ez az egész, a megérzésre lehet csak hagyatkozni, szerintem ma kikapnak a jobb erőkből álló Frankfurttól de csak a második félidőbe dől el a meccs egy gól nélküli első játékrész után.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 27, 2019, 13:12:26
Foci, Román 3. liga
16:00
FC Székelyudvarhely - Metalurgistul Cugir
tipp: hazai
odds: 2.40
iroda: bet365

Két középmezőnyt megpályázó csapat találkozik péntek délután egymással. Az udvarhelyi együttes eddig 4 pontot gyüjtött mindőssze 5 forduló alatt, négy döntetlen után a múlt fordulóban kaptak ki Lénárdfalvától aki évek óta ennek a szériának az első három helyezettjei közé tartozik. Mind a négy döntetlen olyan volt a hazai gárdának hogy a játék képe alapján bőven többet érdemeltek az egy pontnál, de hol a helyzetek kihasználatlansága miatt kellett beérniük az egy ponttal, hol pedig egy kisebb bírói hátszél akadályozta meg a 3 pontot (ennek aztán az lett a következménye hogy az edző lemondott, mondván nem akar 20on éves bírók tévedései miatt szívinfarktust kapni :redchug:). Cugir egy ponttal többet gyüjtve az SZFC előtt áll, de játékos állományban szerintem bőven az udvarhelyi csapat fele billen a mérleg nyelve, hosszú évek után most van a legerősebb kerete az SZFC-nek, és ennek már győzelmekben is ki kell hogy jönnie. Ma itthon tartjuk a három pontot  :beerchug:
nyertes  :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 27, 2019, 08:51:38
Tenisz, Challenger Firenze
2019.09.26. 12:30

Kohlschreiber - Brancaccio
Tipp: Kohlschreiber 2-0-ra nyer
Odds: 1,66
bet365

A német challengereken próbálja visszanyerni a formáját, eddig kevesebb sikerrel. Firenzében viszont már 2 olasz játékost is kiütött a nyeregből, ma jöhet a harmadik. A tipp alapja pedig nem csak a játékosok közötti játékostudás különbség, hanem az, hogy Brancaccio tegnap arra kényszerült, hogy 2 mérkőzést is játsszon. Mindkettő 3 szettes volt; összesen több, mint 5 órát volt a pályán, ami azért rengeteg.

Nyertes


Idézetet írta: Pondrux Dátum szeptember 27, 2019, 15:53:20
ROMANIA: Liga 1
Din. Bucuresti - FC Voluntari
Tipp: -1.5 hendikepp vendég
Odds: 1.66
Iroda: unibet

Dinamonak 6 napon belül ez lesz a 3. tétmérkőzése, nincsenek ehhez hozzászokva ezért érződni is fog a játékon. A kupa mérkőzése kedden volt Aradon oda-vissza összesen 1176 km távolságot kellett megtegyenek, 7 alapemberük is játszott. Úgy érzem a vendég csapat a lelkét, szívét kiadja magából és nem fognak belefutni nagy vereségben.

Nyertes! 2-1

Sportág, időpont: Labdarúgás, Mexikói Liga, nők
Esemény: Club Necaxa - Queretaro
Tipp: Első találatot szerző csapat: Queretaro
Odds: 1,72
Iroda: Bet365
Indoklás: A hazai csapat 11 forduló után 2 döntetlennel és 9 vereséggel áll, 2-23-as gólkülönbséggel, míg a vendégek a középmezőnyben helyezkednek el. Ha csak nem történik valami csoda, akkor nem most fogja a Necaxa megszerezni az első győzelmét, és mivel gólt is csak (átlagban) minden ötödik meccsükön lőnek, így jó tippnek tűnik a vendégek első találata.