Napi tipp - Október 4.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Október 4.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



Athletics WC
400 m férfi
Tipp: Kerley nyer @ 2,75 (unibet)

elődöntőben Norman sérült volt, így nem tudott a fináléba jutni, pedig 1,20-as favorit volt elődöntős futamában, meg mindenhogy. Kerley az első elődönőben tök lazán nyert, sok maradt benne, a 2. ban Jamesék sokkal görcsösebbek voltak. James első futása sokkal meggyőzőbb volt, mint a második. Gardiner sem győzött meg annyira, Kerley tűnt a leglazábbnak. Már a bet365-ös 2.30-as oddsot is kihagyhatatlannak tartottam, de megnéztem az unit, és 2,75!!! Egyéni sportra azért nagy pénzt nem szeretek rakni, de én 10.000-et rátettem, szerintem ajándék 17500 Ft lesz ebből, aztán pénteken kiderül.

U19 EB noi foci
2019.10.04 16.00
Ausztria v Lettorszag
Tipp: felido 5-0
Odds: 8

Ausztria gyakorlatilag a kozepmezony legjobbja, mig a lettek a torna legalacsonyabb koefficiensenek birtokosa. A kulonbseg hatalmas, Svajc otig jutott a lettek ellen, ennyit a sogorok is koze tesznek. Tipp: 5-0 felido.

Labdarúgás Hollandia Eerste Divisie
2019. 10. 04. - 20:00

Telstar - Roda

Tipp: over 2,5
Odds: 1.65
Iroda: bet365

A Roda pénzügyi válságban van, 3 pont levonást fog kapni a ligától. A fél védelme sérült: Roshon van Eijma és Keulen edzésen sérült le, Jensen és Bisseck régebb óta maródi. A Telstar edzője, Jonker korábban van Gaal segítője volt, a támadó foci híve. Szerintem meglesz a legalább három gól.

La Liga
2019.10.04 21:00
Betis-Eibar
Tipp: gólok 3.5 felett
Odds: 3.20

A Betis egész jó csapat, ahogy az Eibar is, mindketten rúghatnak gólokat, így könnyen összejöhet a 4 gól. Az Eibar legutóbb 2-0-ra, azelőtt nagy fordítás után 3-2-re nyert mérkőzést.

ITF Norman 2, 18:30
Reese Stalder - Sebastian Fanselow
Stalder
4.00
bet365

Stalder a TCU-n tanult es jatszott (egesz jol, tobb dijat besoporve), igy viszonylag ismeretlen jatekosnak szamit. Ennek ellenere (vagy eppen ezert) tobb nagy meglepetest szallitott a heten. Fanselow megrekedt egy szinten, vannak jobb eredmenyei, de nem kell messzire menni, szeptemberben kapott ki ennel nagyobb oddszon is.
Ezt csak ugy mellekesen a nemetrol, mert nem biztos hogy indul, csak nagyon valoszinu (erdeke lenne). Szoval jovo heten Fairfield CH, ahol tavaly kijott neki a lepes es negyeddontozott. Ranglista pontjainak jelentos reszet ott szedte ossze (117-22), szoval gyanitom o inkabb ott dobbantana nagyot, es ez inkabb egy felvezeto torna szamara. Aztan lehet hogy felvezetes gyanant mindenkit bedaral 6-0, 6-0 -ra, de ekkora szorzon megeri rizikozni es az amugy is jobb formaban levo amerikaira tenni.

Soccer » Germany » 2. Bundesliga »
04 Oct 2019, 18:30
Stuttgart - Wehen
tipp: Stuttgart 3,5 over
odds: 3,40
iroda: bet365

Indok:
A német kettesben a VFB a feljutásért megy, a vendégek meg kb kiesnek majd. Hatalamas a szintkulombség a 2 csapat kozott, a hazaiaktol 4-5 gólt várok. Tippem: 4-0

Telstar-Roda
Telstar 1.5 több gól
Odds:1.66
Bet365

A Holland 2 általában gól gazdag mérkőzéseket szokott hozni. A Rózsa nem szerepel valami fényesen. Legalább 2 gólt kapni fognak.

Soccer     Netherlands - Eredivisie
2019.10.04.        20:00
Groningen - Waalwijk

tipp:Groningen win + 3,5 goals over
odds:3,1
Betfair

A 2 csapat utóljára 2014-ben találkozott egymással , azelött változó arányú statisztikát játszottak.A hazaiak a 13.,a vendégek a 18.helyen helyezkednek el a tabellán jelenleg.A hazai pálya előnye miatt lehetséges a Groningen több gólarányu gyözelme.

2019.10.04 20:30

Herta-Dusseldorf  Dusseldorf 0,5 több gól+Dusseldorf 0,5 több lap
Odds:1,53
bet365

A péntek esti bundesliga meccsen,egy harcosan küzdő vendég csapatot várok.A Herta ellen van keresni valójuk,ezért itt mindent beleadnak.Vendég sikeren sem lepődnék meg.

Soccer » Spain » LaLiga 
Betis - Eibar
Today, 04 Oct 2019, 21:00
Tipp :x2
Oddsz:1,85
Unibet

Indok: Szerintem a realis oddsz ugy 1,69- 1,70 kellene legyen , Fekir nelkul nincs ero a Betisben , Sidnei nelkul pedig nincs jo vedekezes. Kerdes ,h mostanra osszefoltozak-e oket, Eibar szarnyakat kapott, remelem nem repul kozel a Naphoz. Ertek van ebben az oddszban , remelem zoldul.

Sziasztok!

Időpont: 2019.10.04. (18 óra)
Esemény: Foci Cseh bajnokság (Slovacko - Liberec)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 2.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Slovacko hetedik helyen áll a bajnokságban!

Győzelmével Play Off helyre kerülne!

Igen sok gólszertő játékosa van  a csapatnak akik (1-2) gólosak és most hazai pályán folytathatják a gólszerzést!

Liberec nyolcadik helyen áll és ők is a Play Off helyért hajtanak ami úgy lehet meg a csapatnak amennyiben nyernek!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak mint a csatár Roman Potocny (4) góllal de több játékos is (2) gólos!

Motiváció megvan mindkettő csapatnál és a jobb helyezésért való küzdelem ma gólokban lesz látható!

USA: NHL  Jégkorong
04.10.2019 20:00

Philadelphia Flyers-Chicago Blackhawks
Tipp: Chicago Blackhawks-1,5
Odds:3,85
bet365

Indok: Egyszerűen jobb csapatnak tartom a Chicago Blackhawks-t, akiktől lendületes mérkőzést várok. Szerintem támadásban jók lesznek, így a végén meglehet a közte 2.

Labdarúgás, Franciaország: National League 2019.10.04. 20:00
Toulon - Concarneau
Tipp: Döntetlen
Odds: 3.000
Iroda: Pinnacle

Ez a két együttes játszotta a legtöbb döntetlent az idei szezonban, a Toulon az eddigi 9 fordulóban már 6 esetben X-elt, míg a Concarneau 4 döntetlennél jár. Szinte mindenhol csökken a döntetlen szorzója, sok helyen már 3.00 alatt van az odds, bőven benne van a meccsben a pontosztkozkodás az eddigi teljesítményeik alapján.

2019.10.04.     20:45     Francia bajnokság

Amiens     -     Olympique de Marseille

Tipp:vendég

Odds:2,3

Iroda:bet365

Indoklás: a vendégek 3 meccse x-et játszanak.
azt gondolom hogy alapvetően jobb csapat a Marseille mint a mai ellenfelük és szerintem egy szerény gólocskával jobbak lesznek