Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az unibeten az aranygolos jatek csak az olasz meccsre volt a mai nap? 10 perccel a dan meccs kezdese elott akartam tippelni, de nem volt a promok kozott.  :o

Marko Arnautovic szerzi az elsõ gólt   13.00

Ha nincs Var ez szépen beakad

Szerintem érdemes megfigyelni a VAR működését ezen a foci EB-n.

És aztán be lehetne ajánlani a dolgot azoknak a balfék angoloknak, hogy ezután ne "verjék szét" a Premier League-meccseket, ha nem muszáj.

Már épp akartam írni, hogy ez a meccs az antifoci mintapéldánya. Ha el is jutottak a 16-osig 8 mp múlva már a kapusnál volt a labda. Kellett ez a gól, hátha lesz valami...

Olyan ez az Eb, mint egy paralimpia.

Öngól hegyek, kihagyott tizik, gyenge eddig.

én meg már meccsek óta nem merem tenni a tizit meg az öngólt, mondván előbb-utóbb úgysem lesz, erre mindig van öngól, és egyre szebbek  ;D Bar a Haiti kapus azért még vezet Unai simón előtt, de a spanyol is jó úton jár  ;D

Franciaország - Svájc (hétfő, június 28., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Haris Seferovic szerzi az első gólt    11.50 

Karim Benzema szerzi az első gólt   5.50 

Karim Benzema gólt szerez: 1,5 gól felett   12.00 

Xherdan Shaqiri gólt szerez    7.75

Antoine Griezmann szerzi az első gólt    7.00 

Kylian Mbappé szerzi az első gólt    6.00   

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Ilyen amatőr csapatot te.....  ;D

Gyenge ez az egész EB-é. >:( >:(

Idézetet írta: zsiraf111 Dátum június 28, 2021, 19:39:35
Gyenge ez az egész EB-é. >:( >:(

Végre egy izgalmas, pörgős meccs! Még sok ilyet!  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum június 28, 2021, 19:52:45
Végre egy izgalmas, pörgős meccs! Még sok ilyet!  :beerchug:
Mondjuk én sem erre a  meccsre írtam , hogy  gyenge.  :laugh:

Ott őrülnék meg, ha 3:5-ről is visszakapaszkodnának a horvátok! De nem akarok telhetetlen lenni, viszont semlegesként baromira élvezem ezt a meccset!

Nekem volt egy lapos fogadasom a spanyol horvat meccsre, meglepodve lattam, h vesztes lett. A meccsen tobbszor is olyan erzesem volt, hogy ez a tipp mar lejott, szoval keveslem a ket sargat, de ezek szerint Cakir csak szoban fegyelmezett. Jo meccs volt, s szerintem lesz meg 5+ golos meccs a kieseses szakaszban.

Nem néztem eddig a meccset, benne van a Francia fordítás? Vagy olyanok mint tegnap a Hollandok voltak?  :D