SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum február 24, 2020, 23:46:14
Őszintén mondom,én nem is értem,hogy a PUSH tippek miért nincsenek kizárva... :o ???

@runin

Van egy ilyen szabálypont:
"18. Abban az esetben ha valaki direkt módon a nyereményalap növelését szeretné elérni push tippek által, az ki lesz zárva végleg a játékból."

Tapasztaltál hasonlót?

Közben lehet írni a javaslatokat/javításokat a második menetre vonatkozóan (ha van!).  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 25, 2020, 08:22:32
@runin

Van egy ilyen szabálypont:
"18. Abban az esetben ha valaki direkt módon a nyereményalap növelését szeretné elérni push tippek által, az ki lesz zárva végleg a játékból."

Tapasztaltál hasonlót?

Nyílván nem tudtam végignézni az összes tippet,de ez egy olyan "engedmény",amit lehet így is,meg úgy is nézni.
Javaslatom a következő körre ennek megszüntetése. ;)

En arra gondoltam - s ezzel megmaradhatna a push tipp lehetosege - hogy a nyeremenyalap nem naprol-napra none, hanem pont, h csokkenne. Biztos van egy max. keret erre a jatekra, peldakent legyen: 50ezer, s ez csokkenne a 10. nap utan 2-2 ezerrel, mig el nem ernenk a 20 ezret. Igy a folytonossag is biztositva lenne, illetve alkalmankent bevallalhato maradna a push.

En a legelso nap hasznaltam push hatart, a tipp nyertes lett, de akkor nem a pot novelese volt a cel, hanem, h ne keruljek minuszba, mert ez anno meg tema volt.

A masik gondolatom meg a jatek soran az volt, hogy vesztes tipp utan a jatekos visszaugorna 0-ra, de ezt elvetettem, ez csak addig tunt bulinak mig nem hibaztam.





A további menet mi lesz most, hogy petike megnyerte? Nullázódik mindenki és mai nappal indul egy új forduló?