Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Csenii Dátum március 01, 2020, 12:10:12
Ügyes vagy! Cserelhetnenk a jövő hétre oddsokat. 😉

Ha szeretnéd, cserélhetünk, bár persze garanciát nem tudok vállalni arra, hogy az is jönni fog.

Most akkor ez a csapat marad a jövő hétre is? És különben, mi az a bödönös játék, amiről beszélsz?

Ja, az már egyéni játék lesz, elneztem. Akkor végül is tökmindegy az Odds, mert a legnagyobb nyer. De ott is van asszem vmi penznyeremeny, meg hogy a nyertesek, a bödöné meg a rendesé egy csapatban lesznek aztán kovetkezoleg.

Bucak sporttárs tippje is jött pedig. Még egy nyertes tippel jók lettünk volna. 😔

Idézetet írta: Csenii Dátum február 27, 2020, 18:16:53
A Fantasztikus Négyes végső tippsora a játékra!

1. @Assassin tippje (1.01 - 1.50-es tartomány)

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020. 02. 29., 16:00
Mérkőzés: Bournemouth - Chelsea
Tipp: Első találatot szerző csapat - Chelsea
Odds: 1,50
Iroda: Bet365


Lampardéknak valamivel feledtetni kell a hétközi csúnya vereséget, biztos vagyok benne, hogy nyerni akarnak, küzdeni fognak. A győzelem oddsa túl magas (1,72), a kétesélyé meg túl alacsony, úgyhogy maradt ez - szerintem jó esély van rá, hogy jöjjön, és akkor - legalább ebből a tartományból kihoztuk a maximumot.


2. @19nita74 tippje (1.50 - 2.00-ás tartomány)

Labdarúgás, OLASZORSZÁG: Serie A - 26. forduló
29.02.2020 15:00

Esemény: Lazio - Bologna
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt - igen!
Odds: 1.70
Iroda: Bet365

[/color]

3. @Bucak77 tippje (2.00 - 3.00-ás tartomány)

Labdarúgás, Spanyolország, LaLiga
2020.03.01. 12:00

Mérkőzés: Sevilla-Osasuna
Tipp: HT/FT, 1/1
Odds: 2,20
Iroda: Bet365

[/color]

4. @Csenii tippje (3.00-4.00-ás tartomány)

Kosárlabda, USA: NBA
28.02.2020 02:00

Mérkőzés: Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Tipp: Gilgeous-Alexander S. (OKC) Igen! - játékos dupla dupla
Odds: 3.40
Iroda: Bet365


:beerchug:

2 jó - 2 hibás tipp = Össz odds, 3.30!

A profit amit termeltetek: 0.50 + 1.20= 1.70

1.50 meg 2.20, de mindegy. A profit meg a két tipp szorzatából jön ki. Nem fogadtál még kötésben soha?

Tökmindegy egyébként, mert van itt olyan aki 3-at eltalált a négyből. Csak a rend kedvéért írtam be a szorzót.

Nekem ez a csapat megfelel,ha nektek jo!


#84 március 03, 2020, 00:18:05, Assassin
Idézetet írta: Csenii Dátum március 01, 2020, 21:28:46
1.50 meg 2.20, de mindegy. A profit meg a két tipp szorzatából jön ki. Nem fogadtál még kötésben soha?

Szerintem ebben tévedsz. Ha kötésben fogadtunk volna, akkor a profit -1 egység lenne, mivel kötésben, ha egyik tipp elmegy, akkor elmegy a teljes szelvény. (1 egységet tettünk fel, és 0 egységet nyertünk vele.)

Én inkább így számolnám a profitot: feltettünk 4 egységet, és végül nyertünk 2,20 + 1,50 = 3,70 egységet. Vagyis vesztettünk 0,30 egységet. Tehát a profit: -0,30 egység

Oké oké. Akkor legyen úgy. Bocs, de nem volt egyszerű ez a hét, még a bödönről is elfeledkeztem.  :-\
Akkor maradunk így a következő hétre is skacok? Ha igen, cserélhetnénk oddsokat.

Idézetet írta: Assassin Dátum március 02, 2020, 23:09:58
Szerintem ebben tévedsz. Ha kötésben fogadtunk volna, akkor a profit -1 egység lenne, mivel kötésben, ha egyik tipp elmegy, akkor elmegy a teljes szelvény. (1 egységet tettünk fel, és 0 egységet nyertünk vele.)

Én inkább így számolnám a profitot: feltettünk 4 egységet, és végül nyertünk 2,20 + 1,50 = 3,70 egységet. Vagyis vesztettünk 0,30 egységet. Tehát a profit: -0,30 egység

Nincsen igazam - bödönös-játék kiértékelésénél látom, hogy tényleg össze kell szorozni a nyertes tippeket.

Akkor marad ez a felállás erre a hétre is?

#87 március 10, 2020, 04:31:54, Csenii
Naná hogy maradunk. Bucak is remélem visszatalál még ide, nagyon csendbe van egy ideje.
A szorzókkal mi lesz, maradnak vagy cserélünk, vagy mindenki hoz az összes kategóriából egy tippet, aztán kiválasztjuk közösen amelyik szimpi, hogy legyen? Egyébként a múltkor jött volna a francia x-em, azt néztem ki elsőre,  kár hogy hagytam magam lebeszélni róla, ezért nem jó ha megbeszéljük. Na mindegy, mondjátok meg ti hogy szeretnétek, aztán úgy lesz!  :laugh:

A profitos dologban meg tökigazad van, csak itt másképp számolnak. Itt még az is nyer ami nem. :D

Itt vagyok még persze :) hamarosan hozom a tippem, remélem ti is mert holnap 20:00 a határidő

Oké srácok, akkor legkésőbb du 5-ig kérem a tippeket. Max 5.10-ig. Thank you!  :-*