Játékbarlang karantén idején 2 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


9 - 3 ÷ 3 + 0 = ?

0
1 (3.8%)
2
2 (7.7%)
8
23 (88.5%)

Összes szavazó: 24

Játékbarlang karantén idején 2

10 játéknapból álló verseny melynek végén az nyer, aki több pontot szerez!

Győztes: 10 000 Forint Skrillen

Bárki részt vehet a játékban, teljesen ingyen, amennyiben regisztrálva van a fórumon. Nem kell jelentkezni a játékra, bármikor be lehet szállni, vagy épp kiszállni, mindenesetre azok között, akik minden nap részt vesznek, azok között 10 000 forintot sorsolok ki.

Random díj: 10 000 Forint Skrillen


Játékbarlang menetrendje

1. nap (április 22. - szerda)
Tippelj a Kuktos - Kujand mérkőzésre, jó tipped egy pontot ér!

2. nap (április 23. - csütörtök)
Írj be egy nevet, pusztán ennyi, és kapsz egy pontot!

3. nap (április 24. - péntek)
Tippelj a Szmolevicsi - Dinamo Minszk mérkőzésre, jó tipped egy pontot ér!

4. nap (április 25. - szombat)
Tippelj egyet a szombati labdarúgó meccsekre, ha jó a tipped, egy pontot kapsz!

5. nap (április 26. - vasárnap)
Tippelj egyet a vasárnapi labdarúgó meccsekre, ha jó a tipped, egy pontot kapsz!

6. nap (április 27. - hétfő)
Három kvíz kérdés, minden jó válasz egy pontot ér!

7. nap (április 28. - kedd)
Írj be egy nevet, pusztán ennyi, és kapsz egy pontot!

8. nap (április 29. - szerda)
Írd le a véleményed a megadott témában, és kapsz egy pontot!

9. nap (április 30. - csütörtök)
Tippelj egyet bármilyen sport és e-sport eseményre, ha jó a tipped, egy pontot kapsz!

10. nap (május 1. - péntek)
Tippelj egyet bármilyen sport és e-sport eseményre, ha jó a tipped, egy pontot kapsz!

Minden játéknap további részletei és szabályzata, a saját topicjában lesz.

Sok szerencsét! :beerchug:

Vicces ez az irj be egy  nevet , :D  Lehetne olyan  is-- hogy becez anyukad?,-- hany wc papirotok van otthon?  stb..

Idézetet írta: sunik29 Dátum április 20, 2020, 17:25:49
Vicces ez az irj be egy  nevet , :D  Lehetne olyan  is-- hogy becez anyukad?,-- hany wc papirotok van otthon?  stb..

Ez az egyszerű leírása a feladatnak, például legalább 25 gólos portugál válogatott focistából nincs sok, és ha olyat írsz be, ami már volt, az nem ér pontot, akkor mindjárt érdekesebb a történet. Annyi biztos, hogy téged nem fantáziácskának vagy magyar billentyűzetnek becézett az anyukád ;D

Idézetet írta: TiB Dátum április 20, 2020, 17:37:47
Ez az egyszerű leírása a feladatnak, például legalább 25 gólos portugál válogatott focistából nincs sok, és ha olyat írsz be, ami már volt, az nem ér pontot, akkor mindjárt érdekesebb a történet. Annyi biztos, hogy téged nem fantáziácskának vagy magyar billentyűzetnek becézett az anyukád ;D

Aaa igy konnyu , ezt utolag lattam hogy kerdes is lesz , mert ugye nincs fantaziam igy nem tudom elkepzelni hogy kerdest takar, az" Írj be egy nevet, pusztán ennyi, és kapsz egy pontot! "  Viszont ahogy latom nagyobb bajok is vannak a szavazason. :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum április 20, 2020, 20:19:35
Aaa igy konnyu , ezt utolag lattam hogy kerdes is lesz , mert ugye nincs fantaziam igy nem tudom elkepzelni hogy kerdest takar, az" Írj be egy nevet, pusztán ennyi, és kapsz egy pontot! "  Viszont ahogy latom nagyobb bajok is vannak a szavazason. :D

Igazad van @sunik29, ennyiből lehetett volna azt is gondolni, hogy egy random nevet kell beírni :D bár így sem lesz nehéz feladat, pedig lehetne cifrát kérdezni, amit nem dob ki a google gyorsan. Ne haragudj az előbbi hozzászólás stílusáért, elgurult a pöttyös, épp gyereksírás, szomszédfűvágása, minden egyszerre történt a wc papír említéseddel együtt ;D


Azt szeretném megkérdezni, hogy az írj-be-egy-nevet-napon egy hozzászólásban szigorúan csak egyetlen név szerepelhet, vagy szabad egyszerre többet is beírni?

Idézetet írta: Assassin Dátum április 22, 2020, 20:25:04
Azt szeretném megkérdezni, hogy az írj-be-egy-nevet-napon egy hozzászólásban szigorúan csak egyetlen név szerepelhet, vagy szabad egyszerre többet is beírni?

Valamint egy ember csak egy hozzászólást írhat?

Egy hozzászólásban csak egy név szerepelhet, és mindenki egy hozzászólást írhat. Előfordulhat, hogy mikor épp beküldöd a hozzászólást, akkor más is épp azt a nevet írja be, ezért ha két egyforma megfejtés között csak 2 perc telik el, akkor mindkét megfejtő kap pontot.

A rossz válasz is részvétel a játékban egyébként, ez azért fontos, mert a nevek száma korlátozott, de a random díjért rossz válasszal is versenyben lehet maradni. Sajnos képzeletben jobb ötletnek tűnt ez a név beírás, de megvalósításban már nem annyira jó. Gondolkodtam rajta, de jobb megoldás nem jut eszembe jelenleg.

Idézetet írta: TiB Dátum április 22, 2020, 21:42:52
Egy hozzászólásban csak egy név szerepelhet, és mindenki egy hozzászólást írhat. Előfordulhat, hogy mikor épp beküldöd a hozzászólást, akkor más is épp azt a nevet írja be, ezért ha két egyforma megfejtés között csak 2 perc telik el, akkor mindkét megfejtő kap pontot.

A rossz válasz is részvétel a játékban egyébként, ez azért fontos, mert a nevek száma korlátozott, de a random díjért rossz válasszal is versenyben lehet maradni. Sajnos képzeletben jobb ötletnek tűnt ez a név beírás, de megvalósításban már nem annyira jó. Gondolkodtam rajta, de jobb megoldás nem jut eszembe jelenleg.

Jó lesz ez, köszönöm a tájékoztatást. Talán annyi építő kritikát megengedsz, hogy szerintem egy kicsit túl könnyen megválaszolható ez a kérdés - két kattintás, és megvan a teljes lista. Persze, az Internet korában nem könnyű olyan kérdést kitalálni, ami komolyabb utánajárást, vagy pláne gondolkozást igényel - de azért ezen a ponton lehetne még kicsit finomítani a dolgon.

Idézetet írta: Assassin Dátum április 22, 2020, 22:15:18
Jó lesz ez, köszönöm a tájékoztatást. Talán annyi építő kritikát megengedsz, hogy szerintem egy kicsit túl könnyen megválaszolható ez a kérdés - két kattintás, és megvan a teljes lista. Persze, az Internet korában nem könnyű olyan kérdést kitalálni, ami komolyabb utánajárást, vagy pláne gondolkozást igényel - de azért ezen a ponton lehetne még kicsit finomítani a dolgon.

Köszönöm a kritikát, tényleg könnyű kérdés lett, valahogy csavarhattam volna még a dolgon, például egyszeres válogatottak, akik gólt is szereztek. Na de majd a többi kvíz-szerű nap nehezebb lesz remélem :)

Idézetet írta: TiB Dátum április 20, 2020, 17:12:59
8. nap (április 29. - szerda)
Írj be egy számot, ami egy mezszám és egy tipp összege lesz!


Nagyon sok ötletet írtatok privátban a játék kapcsán, amit nagyon szépen köszönök. Ez a nap módosulni fog, mert @zbking egészen érdekes koncepciót vetett fel, amit ezúton is köszönök, és most ki is próbáljuk.

Gépem bemondta az unalmast, mobilról nehézkes lenne, ezért holnap rendezem a random díjat, összesítést stb.