Napi tipp - Június 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 21.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Sziasztok!

Időpont: 2020.05.21. (19:30)
Esemény: Foci Olasz bajnokság (Atalanta - Sassuolo)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (9) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Több mint (3) lap a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen - Igen
A mérkőzés eredménye Atalanta lesz
Odds: 6.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Mindkettő csapat elemében van és igen sok gólt szereznek de kapnak is.Egymással játszott mérkőzéseik is rendre több gólosak és most az Atalantának a Bajnokok ligájában való indulást jelentő hely mindennél többet ér és ez gólokban fog látszódni. A többi eredménynek pedig a statisztika szerint simán jönni kell.

Internazionale – Sampdoria
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.06.21. 21:!5

Tipp: első gólszerző Romelo Lukaku
Odds: 4.00
Iroda: unibet

Az Inter nem játszott rosszul a Napoli ellen, szerintem jobbak is voltak. Az látszott, hogy Lautaro Martinez keresi önmagát, érdemi momentuma nem volt a meccsen, én kapura lövésére sem emlékszem. Romelo Lukaku sokkal összeszedettebben mozgott. Egy mélyen védekező csapat ellen Martinez gyorsasága nem érvényesül annyira, sokkal jobban hat Lukaku erőteljes játéka. Emellett Christian Eriksen és Antonio Candreva sokkal többet kereste összjátékban is a belgát, ők hárman jobban együtt vannak most, mint Martinezzel.

A Sampdoriától nem várható, hogy nyílt játékot játsszon, tehát várhatóan betömörül. Ezt egy pontrúgás tudja megtörni leginkább. Eriksen gólja lehetséges lenne, de kétszer egymás után első gólt várni tőle merészség lenne. Én úgy gondolom, hogy a kiválóan fejelő Lukaku fogja megtörni először a Sampdoria védelmét, az ő erejét nehéz kivédekezni.

Tenisz / Austrian Pro Series / Women's Singles
2020. jún. 21. 15:15
Grabher, Julia - Dshandshgava, Irina
Tipp:Játékok száma:alatt 17.5
Odds:1,67
Iroda:unibet

2020.06.21. 15:30
Német Bundesliga 2
Heidenheim - Hamburg
Tipp: Lapok száma 4,5 felett
Odds: 2,08
Unibet

Foci, La Liga
2020-06-21 22:00

Real Sociedad - Real Madrid
Real Madrid
1,60
bet365

Sociedad az ujraindulas ota nincs valami kirobbano formaban, igaz a Realnak nagy mumusa a csapat, de ugy gondolom, jelenleg a Madrid sokkal osszeszedettebb, es egy gyozelemmel ujra a tabella elere kerul.

Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2020. 06. 21., 17:15

Aston Villa - Chelsea
Tipp: 3,5 gól alatt


Odds: 1,50
Iroda: Unibet

#7 június 21, 2020, 12:48:08, LFCfanBoti
Román első liga, alsó ház
16:00
Dinamo - Sepsi OSK
tipp: 2.5 gól alatt és Sepsi nyer
odds: 6,40
iroda: Unibet
indok: SFGuru selejtezőbe leírtam mért várok vendég pontszerzést, de utána meggondolva, ez a Dinamo most simán verhető a Sepsi OSK számára. A kevés gólt pedig a vendég csapat játéka miatt gondolnám, ugyanis a szezonba többször is előfordult az 1-0, 2-0as végeredmény a győzelmeik során

játékon kívül:

Celta-Alavés
14:00
Lesz 11-es, és nem értékesítik @ 11.00 (22bet)

Vega biztos befúj minimum egy tizit Aspaséknak, a kérdés csak az, hogy belövi-e. Vega egyébként elég sok büntetőt ítél, 0,6 a meccsenkénti átlag, és csomagban tolja, tehát ha egyszer beindul, akkor zsinórban fújkálja. Én arra is tettem, hogy lesz értékesített tizi, de úgy érzem, Aspas ma rontani fog a meszes pontról. Ideális esetben lenne kihagyott és belőtt büntető is, de nem vagyok mohó (annyira), elég, ha csak az egyik jön  ;)

Labdarúgás, Anglia: Premier League, 2020.06.21. 17:15
Aston Villa - Chelsea
Tipp: Chelsea
Odds: 1.526
Iroda: Pinnacle

futball NBI 2020.06.21 21:05

DVSC - Diósgyőr
tipp: HT/FT 2/2
odds: 7.75
iroda: betclic

Gondoltam beírok valami eszement tippet erre a meccsre :-) Zuhan a Loki oddssza, nem is csoda, nekik élet-halál meccs, a Diósgyőrnek viszont semmi tét mivel a diók az EL helyezést már nem érik el, ki meg nem eshetnek.
A normál forgatókönyv az, hogy a Loki megfeszül a pályán és nyer most, a diók meg leszarják és eleve egy gagyi kezdőt rak fel Feczkó ( Kaposvár ellen ezt csinálta ).
De én most felvázolok egy extrém forgatókönyvet  :laugh: Mi van ha Feczkó mégis úgy dönt, becsületből normálisan le kell hozni a hátralévő három meccset és a full A csapattal kezd?
A Diósgyőr jelenleg erősebb, jobban összerakott csapat mint a Loki, ha mindenki játszik náluk ahhoz ez extrém magas odds ami most már van rájuk. A Loki amúgy is gyenge középályáján ma nem lesz Bódi akit eltiltottak az Vidi meccs után, a védelem meg tudjuk milyen, nincs meccs, hogy ne kövessenek el legalább egy óriási hibát aminek rendszerint gól a vége. Ha nagyon viszi a lendület a Lokit könnyen kaphat gólt kontrából.
Ha már lúd legyen kövér alapon én HT/FT 2/2-őt raktam.
Még egyszer hozzáteszem, erre a tippre csakis akkor van esély ha a diók nem gagyi kezdővel állnak fel és ha oda is teszik magukat nem csak lézengenek. Kaposvár elleni kezdővel és játékkal az eredmény is az lesz, azaz több gólos Loki win. Remélem amúgy ez lesz, mármint utóbbi :D Akkor még lehet benn is maradunk a végén.

Idézetet írta: sipull Dátum június 21, 2020, 10:28:30
2020.06.21. 15:30
Német Bundesliga 2
Heidenheim - Hamburg
Tipp: Lapok száma 4,5 felett
Odds: 2,08
Unibet
Nyertes

Idézetet írta: Salvio Dátum június 21, 2020, 14:49:45
Labdarúgás, Anglia: Premier League, 2020.06.21. 17:15
Aston Villa - Chelsea
Tipp: Chelsea
Odds: 1.526
Iroda: Pinnacle

Nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum június 21, 2020, 12:04:37
Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2020. 06. 21., 17:15

Aston Villa - Chelsea
Tipp: 3,5 gól alatt


Odds: 1,50
Iroda: Unibet

Nyertes!

Idézetet írta: Szigo Dátum június 21, 2020, 09:59:54
Internazionale – Sampdoria
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.06.21. 21:!5

Tipp: első gólszerző Romelo Lukaku
Odds: 4.00
Iroda: unibet

Az Inter nem játszott rosszul a Napoli ellen, szerintem jobbak is voltak. Az látszott, hogy Lautaro Martinez keresi önmagát, érdemi momentuma nem volt a meccsen, én kapura lövésére sem emlékszem. Romelo Lukaku sokkal összeszedettebben mozgott. Egy mélyen védekező csapat ellen Martinez gyorsasága nem érvényesül annyira, sokkal jobban hat Lukaku erőteljes játéka. Emellett Christian Eriksen és Antonio Candreva sokkal többet kereste összjátékban is a belgát, ők hárman jobban együtt vannak most, mint Martinezzel.

A Sampdoriától nem várható, hogy nyílt játékot játsszon, tehát várhatóan betömörül. Ezt egy pontrúgás tudja megtörni leginkább. Eriksen gólja lehetséges lenne, de kétszer egymás után első gólt várni tőle merészség lenne. Én úgy gondolom, hogy a kiválóan fejelő Lukaku fogja megtörni először a Sampdoria védelmét, az ő erejét nehéz kivédekezni.

nyertes